Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Inna rzecz: http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...ite=%2Basus+top

 

Nie ma scrollbarow w poszczegolnych postach i jesli post jest dluzszy, niz standardowe okienko, to wszystko sie rozlazi.

nie wiem co to za link, ale jak go klikne to laduje na glownej forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie wczesniejsze posty - o autologowaniu bylo ze 3 razy pisane; jesli sa z tym problemy, to trzeba skasowac cookies z forum.purepc.pl; po ponownym zalogowaniu powinno juz byc jak trzeba.

stary, to jest 8 stron pure tekstu :D... A Z autologowaniem jest tak, że raz działa raz nie, mimo że nic nie zmieniam... Od wczoraj jest już niby dobrze... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszej wersji Invision była możliwość wstawiania spoilera w sygnaturkę. Powróci ta opcja ?? I jeszcze jedno wcześniejsze minimalizowanie zdjęć o rozdzielczości powyżej 640xXXX jakoś mi bardziej pasowało, gdyż teraz po naciśnięciu na fote otwiera się ona w nowym oknie, a nie jak wcześniej w bieżącej stronie na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zacznie dzialac opcja przenoszenia do ostatniego nieczytenego postu?

bo to przenoszenie do pierwszego postu na ostatniej stronie jest naprawde denerwujace

a przenosi do pierwszego na osatniej stronie nawet jak ostatni nieczytany jest na wczesniejszej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja ta miała być dostępna, ale mi nie działa:

BBCODE

 

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

 

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

 

watch?v=dMH0bHeiRNg

=dMH0bHeiRNg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod czy użytkownik? :wink:

 

istnieje jakaś polityka dodawania tagów do wątków? Czy mogę sobie swój watek powiedzmy otagować znamiennymi słowami jak chcę i co z tego wynika, tj. kiedy takie tagi są używane (tylko w tag cloudzie?). Ewentualnie jakiś help do tego jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak że jak piszecie odpowiedź na posta to po zatwierdzeniu wyskakuje tylko część tekstu napisanego i trzeba edytować lub usuwac posta i jeszcze raz pisać. :angry:  przedtem tego nie miałem. Jadę na Operze 9.25 i skórka Pure Czerwony (wciąż czekam na niebieską).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak że jak piszecie odpowiedź na posta to po zatwierdzeniu wyskakuje tylko część tekstu napisanego i trzeba edytować lub usuwac posta i jeszcze raz pisać. :angry: przedtem tego nie miałem. Jadę na Operze 9.25 i skórka Pure Czerwony (wciąż czekam na niebieską).

Ja tak miałem na Safari. Nie wiem jak teraz, ale to się działo na każdym forum, na którym pisałem posty przy użyciu wspomnianej wyżej przeglądarki (czy też "przeglądarki" :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...