Skocz do zawartości
ath

Tom Clancy's H.a.w.x.

Rekomendowane odpowiedzi

niestety trochę mi też przeszkadza brak widocznych różnic między samolotami, technologia stealth, która tu właściwie nic nie daje. niestety brak obecnie gier tego typu, tylko mamy symulatory, a jak wiadomo, nie każdy ma czas w to grać. dla mnie to taka gierka na rozluźnienie ;) na + jeszcze mogę powiedzieć, że wyzwania są nawet ciekawe, np. musimy przez 2 minuty lecieć poniżej 40 m. ciut się zawiodłem, ale ogólnie nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

220 zł to cena na Pc, ale ze Steam:-) Normalna 89 zł, ale jak pisałem, gry jeszcze nie ma w sklepach. Jest jakieś opóźnienie i spodziewają się koło 6 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie są, jednak dla mnie pomijalne. W dx 10 masz ssao, co zabija wydajność przynajmniej na 8800 i lepsze efekty smogu/mgły. Jutro mogę wrzucić screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssao w sumie nie zabija az tak bardzo wydajnosci jednak sam dx10 czy nawet dx10.1 jakos dziwnie sie zachowuje, wszystko niby pieknie ladnie jednak czuc suttering szczegolnie jak sie popatrzy na ziemie .. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koło 90-130 fps przy dx9 w 1600x1200, aa x2, anizo x8 i jest genialnie płynnie.

Na DX10 przy ssao na min. mam jakieś 35-60 fps, ale jak pisze kolega wyżej nie jest płynnie i dla mnie mija się to z celem. Wiadomo 8800 już swoje lata ma, więc nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjemna strzelanka :) pyknalem wlasnie w demko... ciekawe ile samolotów gra potrafi obsłuzyć na raz. w kazdym razie z tak zrealizowaną grafika i efektami to az prosi się o mod oparty na filmie "independence day" ;)

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zainstalowałem gre i niestety co jakiś czas mam zwieche. Tzn obraz staje, jakby freez, dźwięk słychać normalnie i po kilku sekundach wraca. To samo mam w Assassin Creed.

Na innych grach w które gram tego nie ma. Dużo gram BfBc2 i wsio śmiga.

 

Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...