Skocz do zawartości
samhain

Bloki Na Mofy

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie to samo co 38?

 

http://www.purepc.pl/files/Image/news/2008/02/dfix48t3r.jpg

 

w kazdym razie jak bedzie blok na lt/ut zapraszam na przymiarke ;)

To jest ten sam blok co na P35, tylko na X38 oraz 790FX UT widzialem jeszcze plastikowe podkladki pomiedzy pcb a radiatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj tak troche OT walne, ale moze sie przyda to na cos.

 

Dołączona grafika

 

Czy bylo by mozliwe wykonanie tego typu projektu? Oczywiscie do innej plyty glownej...

Takie rozwiazanie wydaje mi sie byc ciekawsze (z punktu widzenia komplikacji ukladu WC, ciezaru, ilosci blokow...) dla uzytkownikow. No, napewno dla mnie :-).

 

Czy realizacja metodami dostepnymi jest mozliwa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj tak troche OT walne, ale moze sie przyda to na cos.

 

Czy bylo by mozliwe wykonanie tego typu projektu? Oczywiscie do innej plyty glownej...

Takie rozwiazanie wydaje mi sie byc ciekawsze (z punktu widzenia komplikacji ukladu WC, ciezaru, ilosci blokow...) dla uzytkownikow. No, napewno dla mnie :-).

 

Czy realizacja metodami dostepnymi jest mozliwa czy nie?

tak oczywiscie ze jest mozliwa, warunki:

 

podsylasz plyte na jakies 14 dni, jak juz wszystko bedzie gotowe dostajesz ja spowrotem... cena bedzie zdecydowanie wyzsza niz laczna cena klockow na osobne elementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mnie "jak ida prace" nei wiele da ;) jak pojda w takim stopniu bym mogl to pokazac - pokaze ;)

99tomcat - daruj sobie poprosze...

 

na kazdy blok potrzeba okolo tygodnia pracy... na razie robia sie topy i rezy do Lainga (DFI jeszcze nie doszla... wszyscy dziekuja kochanemu GLSowi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat - daruj sobie poprosze...

 

na kazdy blok potrzeba okolo tygodnia pracy... na razie robia sie topy i rezy do Lainga (DFI jeszcze nie doszla... wszyscy dziekuja kochanemu GLSowi)

Sam ale ja nie mam złych iontencji i tylko cytuje twoje sławne powiedzenie- to już klasyka Pure :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz Sam przybliżyć na jakie mobo planujesz bloki? Zależne od zainteresowania ? Jeśli bym zażyczył blok na MSI Neo2 FR to jaki był by czas wykonania ?

 

EDIT: poprawiony sens zdania...trochę namieszałem ^^

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz Sam przybliżyć na jakie mobo planujesz bloki? Zależne od zainteresowania ? Jeśli bym zażyczył blok na MSI Neo2 FR to jaki był by czas wykonania ?

 

EDIT: poprawiony sens zdania...trochę namieszałem ^^

 

w pierwszym poscie jest (bezie uzupelniana) lista mobaskow (bobaskow?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... a wiec wnioskuje ze mozna by smialo stwierdzic ze beda "wkrótce" :)

zle wnioskujesz

 

tak czy siak, nie pojawia sie wszystkie na raz bo to nie mozliwe fizycznie do zrobienia... zaczniemy od DF pozniej pojdzie kilka asusow, msi gg itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak statek z kontenerem heatpipe ciągle płynie czy może trafił na góre lodową ...... a może kynek nasłał U-bota :rolleyes:

pewnie masz racje ;) i jak duzo to ma wspolnego z tematem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobie malego OTa ale juz nerwowo nie wytrzymuje jak widze posty niektorych userow.

Kazdy by chcial najlepiej zeby bloczek byl na drugi dzien a juz by bylo zajebiscie jakby przylecial tego samego dnia. sam sie zrobi sam sie wysle ba sam sie zalozy. a samhain ma za domem hute wszytskich metali swiata i jak ktos chce jakis bloczek to od razu leci uruchamia caly proces technologiczny bo przeciez robic trzeba! bo sie userzy niecierpliwia! Chce dla was dobrze, kombinuje jak moze zeby wprowadzac nowe konkurencyjne rzeczy zarowno cenowo jak i jakosciowo a wy nie umiecie tego docenic... oO nie pasuje, nie chcesz czekac, zapraszamy na allegro sklepy deydkowane do bajerow wc kup sobie bloczek dedykowany bedziesz miec łądny nastpengo dnia przywieziony kurierem., a jak nie to siedz cicho i grzecznie czekaj na swoja kolej. z tego co wiem to sam jak i reality nikogo jeszcze nie wybombal. wiec jak widze powtarzajace sie komentarze co? jak? gdzie? kiedy? a po co? a na co? a dlaczego? to mnie krew zalewa. z [gluteus maximus] sobie bloczkow nie zrobi, bedzie material beda bloczki. nie pasuje? - zapraszamy do sklepow.

a komentarz pana termita to juz naprawde z kosmosu wziety. moze chciales zablysnac, pokazac sie na forum, albo dobic sobie 1 pkt napisanego posta... ja jak nie mam nic konkretengo do powiedzenia to nie pisze... i co raz czesciej odnosze wrazenie ze tu zamiast prawdziwych forumowiczow to czesciej pojawiaja sie trole i dzieci neostrady tudziez naszej kalsy łaczonej z fotka.pl...

 

/eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx osa512, widac nie wszyscy rozumieja ;)

 

do moda - prosba o zamkniecie, jak sie pojawi nowe info o blokach - dam znac... jakos ucichlo przysylanie projektow, w razie co wszystko w pierwszym poscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Rafał, ale to napisze. Jak masz takie duze problemy z wyprodukowaniem kilku sampli blokow... zamknij firme, albo chociaz przebranduj sie na cos innego. Juz 3 tygodnie masz moj projekt i nic. I blagam, nie staraj sie udowadniac, ze nie wiem ile trwa produkcja na CNC nawet jednej sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Rafał, ale to napisze. Jak masz takie duze problemy z wyprodukowaniem kilku sampli blokow... zamknij firme, albo chociaz przebranduj sie na cos innego.

ryba - prosze, nie pisz mi co mam robic z firma...

 

Juz 3 tygodnie masz moj projekt i nic. I blagam, nie staraj sie udowadniac, ze nie wiem ile trwa produkcja na CNC nawet jednej sztuki...

nigdy nie staralem sie Tobie udowadniac ile co sie produkuje... czas produkcji a oplacalosc to dwie inne rzeczy

 

a pamietasz jak 2x (mailowo i telefonicznie) powiedzialem ze Twoj projekt jest useless poniewaz nie moge go otworzyc? mam mobo mam projekty, mam program porobiony...

 

z drewna mam go zrobic? jasne moge go wyprodukowac z 4x wiekszego kawalka metalu... tylko po co mam dokladac do tego?

 

nie zamierzam sie tlumaczyc, skoro nie sa wyprodukowane to z powodu tego, ze tak jest, beda kiedy beda

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba - prosze, nie pisz mi co mam robic z firma...

 

 

 

nigdy nie staralem sie Tobie udowadniac ile co sie produkuje... czas produkcji a oplacalosc to dwie inne rzeczy

 

a pamietasz jak 2x (mailowo i telefonicznie) powiedzialem ze Twoj projekt jest useless poniewaz nie moge go otworzyc? mam mobo mam projekty, mam program porobiony...

 

z drewna mam go zrobic? jasne moge go wyprodukowac z 4x wiekszego kawalka metalu... tylko po co mam dokladac do tego?

 

nie zamierzam sie tlumaczyc, skoro nie sa wyprodukowane to z powodu tego, ze tak jest, beda kiedy beda

Ok, rozumiem... czekasz na miedz z Chin wraz z heat pipami :lol2: We Wrocku juz miedzi nie ma? SE sam mowiles ze moze byc, czyj problem? I wytlumacz mi, jak chcesz zrobic oplacalnego sampla (czyt. jedna sztuka) kazdego projektu...

 

Pisal to dumny uzytkownik zagranicznych produktow i czlonek zagranicznego o/c teamu.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem... czekasz na miedz z Chin wraz z heat pipami :lol2: We Wrocku juz miedzi nie ma? SE sam mowiles ze moze byc, czyj problem? I wytlumacz mi, jak chcesz zrobic oplacalnego sampla (czyt. jedna sztuka) kazdego projektu...

 

Pisal to dumny uzytkownik zagranicznych produktow i zagranicznego o/c teamu.

 

czytanie ze zrozumieniem sie klania Szefie działu hardware, dumny uzytkowniku zagranicznych produktow i zagranicznego o/c teamu...

 

btw napisz mi (na PW zeby watku nie zasmiecac) jak sie uzywa o/c teamu?

 

i jesli masz taka moc jako Szef działu hardware to poprosze o zamkniecie tematu do czasu pojawienia sie blokow... postaram sie zatopic wszystkie u-booty i pognac transport by bylo to jeszcze w tym tysiacleciu :wink: :razz: :lol:

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...