Skocz do zawartości
robowsky

Wszystko Na Temat Linksys Wag200g-eu

Rekomendowane odpowiedzi

To coś słabo szukałeś sterów pod viste 64 bit bo u mnie sagem fast 800 śmigał już dawno na tym systemie,ale co router to router nie trzeba czekać na synchronizacje :)

Sterowniki miałem do sagema 800, tylko więcej z nimi było kłopotów niż pożytku, np. mój komputer udostępniał połączenie sieciowe innym komputerom w domu i co..... jak ktoś się łączył z netem to połączenie się zrywało i mogłeś sobie klikać na ikonkę ADSL i nic... do tego co chwile jakieś błędy i że zostanie host zamknięty czy jakoś tak.... więc dałem sobie spokój bo to nie warte nerwów. Jeśli nikt się nie łączył inny przez mój modem z neo to wszystko u mnie chodziło ładnie :) , ale to nie zmienia faktu, że i tak z routera jestem zadowolony. Czy toś odpowie na moje wcześniejsze pytanie : czy firewalla jakoś trzeba skonfigurować czy wystarczy tak jak jest fabrycznie ustawiony?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy toś odpowie na moje wcześniejsze pytanie : czy firewalla jakoś trzeba skonfigurować czy wystarczy tak jak jest fabrycznie ustawiony?? <_<

Raczej wystarczą fabryczne ustawienia.

 

Linksys zniknie z rynku?

 

Klik

 

Dopiero co kupiłem ruter, a tu taka wiadomoźć :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Energis nie rozlacza sie co 24h :P

 

To samo ip mozna miec nawet tydzien ;]

to sarkazm, czy zaleta multimo? bo nie moge zalapac :rolleyes:

 

moze i zniknie, ale jako marka - Linksys. trza kupic cos co jeszcze ma napis Linksys. Cisco nie brzmi tak dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...