Skocz do zawartości
TomXczaK

Teamgroup Xtremedark 2x1gb 800 Cl4 Pytanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam pytanko, posiadam OCZ Platinum rev2 lecz mam okazje je sprzedać w dobre cenie więc szukam jakiś naprawde kozackich ramów ;] i znalazłem:P

 

http://www.allegro.pl/item336250544_teamgr...promos_oc_.html

 

no i takie

 

http://www.allegro.pl/item336107875_najlep...00mhz_dual.html

 

niby to samo lecz różnia się ceną i teraz tak w pierwszym przypadku mam podane na jakich kosciachsą te teamgropy a w drugim nie i moe pytanie brzmi: czy w przypadku tego modelu występowały inne kości pamięci niż PROMOS...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku pierwszych pamięci masz pewność ze pamięci są w niebieskich radiatorach i są na ProMOSach, to w drugim przypadku prawdopodobnie to już nowsze seria i szare radiatory, więc Powechip. Mi się udało wyciągnąć (556mhz 4-5-4-15; 1:2) choć forma PSC się dosyć często zmienia i może się okazać ze pamięci z tegho tygodnia się krecą tak, a z następnego zupełnie inaczej.

Jeszcze jedno ważna sprawa stara rewizją jest na 8-warstwowym PCB HJ MI, nowa to 6 warstw BrainPowera, jak dla mnie zmiana na plus.

 

Tak samo jak ty przesiadałem się z OCZ rev.2 i co by nie powiedzieć zmiana jeśli chodzi o wyniki wyszła kozacko, ale nie mam pewności ze u Ciebie też tak będzie.

Edytowane przez mesti55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Darki w czarnych radiatorach (5 tydzien 08). Tak, kupione na allegro

Dokładnie tak jak ja, tydzień też ten sam. Muszę swoje sprawdzić.

 

EDIT:

 

I Sprawdziłem. 2,25V z biosu, nawiew z fandera i 570Mhz 4-4-4-18 , Przy 580 po chwilii komp się zwiesił, nie wiem jeszcze czy przez pamięci czy procka.

Screen

 

Jakby ktoś chciał się czepiać, że nie ma potwierdzenia stabilności to narazie szukam maksa, a nie stabilnośi.

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...