Skocz do zawartości
Kakuś_

Asus X55sv-as005c Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie że warto!

CZeś wszystkim jestem nowy na tym oto forum. Kilka dni temu kupiłem właśnie tego ASUSa X55SV napisze w skróci cosik o nim.

Zakup w Saturnie promocja 4199zł, specyfikacja:

-- Intel Cor 2 Duo t9300 2,5mhz 6 mega cache --- piekielnie szybki

-- GeForce 9500 512mg

-- dysk 320gb

-- 2gb ramu,, mogli dać 4

 

Sądze że jest to w tej klasie cenowej najlepszy komputer między innymi dlatego że wygąda bardzo przyzwoicie, ma pełną klawiature (numeryczną), jest to ASUS (może można kupić w tej cenie! acera GF 8600 gt na ddr3 ale jak kto woli ja wole asusa z prawie porównywalną a może niedającą sie rozróżnić w użytkowaniu GF 9500gs512. Komputer jest cały czas chłodny z każdej strony nawet jak chodzi cały dzień i przedewszystkim cichuuuutki. 2 powód dlaczego wole GF 9500 owiele bardziej chłodniejszego od 8600gt a w osiągach różnicy niema a zato o ile przyjemniej w ciszy i chłodzie..:) Procesor co tu dużo mówić najnowsza technologia mały pobór prądu co zatym idzie NIE grzeje sie nic i super osiągi przy 2,5 mgh i 6 mg cache --robi swoje da sie zauważyć.

Jeśli ktoś chce kupić funkcionalny, bardzo elegancki, bardzo wydajny laptop, niegłośny i chłodny W TEJ CENIE to szczerze polecam naprawde.

A z grami to tak że starsze gry i najnowsze na średnich detalach polecą bezproblemowo. Grafike polecam gdyż jest "chłodna" i dorównuje 8600gt bezproblemowo.

Warto dodać o perfekcyjnym wykonaniu i dopasowaniu dobrych materiałów.

Tak na nawiasie chętnie mógłbym zrobić jakis dokładny test choć amatorski bo żadnego takiego na necie nieznalazłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaskoczylo mnie to co piszesz :o

 

wg parametrow o ktorych piszesz to wyglada na model Asus X55SV-AS019C ktory w necie kosztuje przeszlo 5000 zl Powiedz mi co to za promocja w saturnie moze sie jeszcze zalapie bo za taka cene to kupuje od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze sie skoczyc do saturna do Silesii moze sa tez :)

 

 

EDIT

troche sie zagolopowalem. Doczytalem sie ze ten lapek (Asus X55SV-AS019C) ma dysk 4200 obrotow, co nie jest chyba dobre ;/

Edytowane przez Bull_Byk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis w saturnie w katowicach i ani jednego nie maja ;/ z serii X55 w ogole jak juz bylem w markecie zjarzalem do komputronika i vobisa i w zadnym ne bylo X55 ;p

 

 

wrzucilbys chociaz dokladny model tego lapka albo foto bo nie wiem jaki to jest X55-Sv AS-019C czy jakis inny??

Edytowane przez Bull_Byk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dokładna fotka wyżej ! a model to kurde niewiem jaki i nigdzie niepisze

ALE WŁAŚNIE ODPALIŁEM COD4 I JESTEM ZACHWYCONY i niewieże ustawienia 1024x728 wysztko na maxa anty aliansink 2 na maxa filtrowanie anizotropowe i ogólnie detale na maxa I JEST PŁYNNNNNIE nawet nieprzytnie sie przy wybuchach czy jak wchodze w dym nic a nic cały czas płynnie GRAFIKA CUDOWNAAA!!!! co jedyne dziwne co jakies 15- 20 minut gra sie na kilka sekund wiesza i po 6-7 sekundach wszystko jest dalej okej dziwne może to problem z grą albo grafika sie oczyszcza :P :) niewiem :) ale naprawde jestem zadowolony i bardzo pozytywnie zdziwiony.

Kupujcie go bo sie naprawde opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze normalnie bede musial chyba po lapka przyjechac do wawy ;p

 

 

kurcze czemu u nas w katowicach nie ma nawet jednego kompa z serii x55 ;/

 

w sumie kase to za tydzien bede mial to moze nagle sie pojawi i u nas licze na to

Edytowane przez Bull_Byk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...