Skocz do zawartości
Gość

Epox 8RDA(+) - Zlote rady, codzienne problemy..

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalował ktoś USB 2.0 na WinXP ?

Mam WinXP Pro+SP1 i nie mogę tego zainstalować, próbowałem tak jak w opisie ściągnąć ten USB driver ze strony Microsoftu, ale update go nie znajduje, próbowałem też zainstalować sterownik USB2.0 z Win2000 i też nie wchodzi. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalował ktoś USB 2.0 na WinXP ?

Mam WinXP Pro+SP1 i nie mogę tego zainstalować, próbowałem tak jak w opisie ściągnąć ten USB driver ze strony Microsoftu, ale update go nie znajduje, próbowałem też zainstalować sterownik USB2.0 z Win2000 i też nie wchodzi. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Ponawiam pytanie
Na stronie ASUS'a masz stery do USB2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalował ktoś USB 2.0 na WinXP ?

Mam WinXP Pro+SP1 i nie mogę tego zainstalować, próbowałem tak jak w opisie ściągnąć ten USB driver ze strony Microsoftu, ale update go nie znajduje, próbowałem też zainstalować sterownik USB2.0 z Win2000 i też nie wchodzi. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Ponawiam pytanie
Na stronie ASUS'a masz stery do USB2.0
Te z Asusa też nie wchodzą.

W Menadżerze urządzeń mam tak:

3x Główny koncentrator USB

2x Standartowy kontroler OpenHCD hosta USB

1x Standartowy rozszerzony kontroler hosta PCI to USB

a według Readme z płyty powinien pojawić się: USB Root Hub

Poradźcie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalował ktoś USB 2.0 na WinXP ?

Mam WinXP Pro+SP1 i nie mogę tego zainstalować, próbowałem tak jak w opisie ściągnąć ten USB driver ze strony Microsoftu, ale update go nie znajduje, próbowałem też zainstalować sterownik USB2.0 z Win2000 i też nie wchodzi. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

TAK

na stronce EPOX-a masz stery do USB 2.0 u mnie działay, bo obecnie nie mam SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I have probolem :!: 

Coś tajemniczego dzieje się z moim sprzętem :?: 

Miałęm podkręconego procka jak w podpisie i w testach zaczoł wypadać gorzej ja bez podkręcania, wię puściłem go na standardowych parametrach i jest gorzej niz myslałem np. w Sandrze w CPU ARITHMETIK pokazuje mi że ma osiągi zbliżone do DURONA 800.

u mnie to samo-benchmarki, Sandra wszystko jak w moim starym duroniku..grafa to samo ..jakby GFMX 400...dlugo sie nameczylem, zanim odkrylem przyczyne - tak prozaiczna, ze az wstyd, ze tak pozno na to wpadlem...

Temp-esT-czy takie zachowanie zaczelo sie od kiedy mam w kraju te cholerne upaly?? bo jesli tak, to po prostu buda sie za bardzo grzeje...ja wyjalem jedna ze scian obudowy i jest okiej :) (mimo, ze mam wiatrka dodatkowy..ech)...a wczesniej oczywiscie reinstal windy...i rozne tam hocki klocki ... a to taki banal byl.. u mnie pomoglo - moze u ciebie rowniez..

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman jaki to cyfrak ?

Po <font color="#FF0000">[ciach!]</font> się tu pytasz jak mozesz na privie ? :evil:

Ale będziesz na tyle szczery, że napiszesz mu na privie, że to nie są

Twoje fotki tylko ściągnięte z nforcershq lub aoaforums (już nie pamiętam na którym z nich je widziałem, ale moge poszukać) :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej walczę z tym USB 2.0 na WinXP Pro+SP1 i dalej nici. Pytanie do tych którym udało się to zainstalować: Instalowaliście IDE SW ?

Ja zawsze instaluje IDE SW i nie mam problemow 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej walczę z tym USB 2.0 na WinXP Pro+SP1 i dalej nici. Pytanie do tych którym udało się to zainstalować: Instalowaliście IDE SW ?

Ja nigdy nie instaluje IDE SW bo zawsze mam problemy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I have probolem :!: 

Coś tajemniczego dzieje się z moim sprzętem :?: 

Miałęm podkręconego procka jak w podpisie i w testach zaczoł wypadać gorzej ja bez podkręcania, wię puściłem go na standardowych parametrach i jest gorzej niz myslałem np. w Sandrze w CPU ARITHMETIK pokazuje mi że ma osiągi zbliżone do DURONA 800.

u mnie to samo-benchmarki, Sandra wszystko jak w moim starym duroniku..grafa to samo ..jakby GFMX 400...dlugo sie nameczylem, zanim odkrylem przyczyne - tak prozaiczna, ze az wstyd, ze tak pozno na to wpadlem...

Temp-esT-czy takie zachowanie zaczelo sie od kiedy mam w kraju te cholerne upaly?? bo jesli tak, to po prostu buda sie za bardzo grzeje...ja wyjalem jedna ze scian obudowy i jest okiej :) (mimo, ze mam wiatrka dodatkowy..ech)...a wczesniej oczywiscie reinstal windy...i rozne tam hocki klocki ... a to taki banal byl.. u mnie pomoglo - moze u ciebie rowniez..

Pozdro

Ja cały czas mam ściągniętą obudowe, ale problemy być moze zaczeły się od mometu upałów (nie paniętam) - TYLKO DLACZEGO POKAZUJE MI ŻE MAM NA PROCKU max 46*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

 

to mój pierwszy post na tym forum, generalnie nie zajmuje się owerlockingiem ale tak się składa że mam płytke Epox 8RDA+ i AMD 2500+ BARTON teraz chodzi on na 12,5 - 166 (ok. 2100) temparaturka 53* nie wiem czy to dużo czy to mało.

 

Pytanie moje jest takie czy można ta płytą podnieść volty na wiatrak, jeśli tak to jak to zrobić.

 

Podziwiam Was

 

Pozdrawiam

 

tomx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

 

to mój pierwszy post na tym forum, generalnie nie zajmuje się owerlockingiem ale tak się składa że mam płytke Epox 8RDA+ i AMD 2500+ BARTON teraz chodzi on na 12,5 - 166 (ok. 2100) temparaturka 53* nie wiem czy to dużo czy to mało.

 

Pytanie moje jest takie czy można ta płytą podnieść volty na wiatrak, jeśli tak to jak to zrobić.

 

Podziwiam Was 

 

Pozdrawiam

 

tomx

NIe da sie podniesc napiecia dla wentyli jest to stała wartość 12V. Mozesz co najwyzej zmniejszyc napiecie podlanczajac wentyla w odpowiednie kabelki zasiolajace :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

 

to mój pierwszy post na tym forum, generalnie nie zajmuje się owerlockingiem ale tak się składa że mam płytke Epox 8RDA+ i AMD 2500+ BARTON teraz chodzi on na 12,5 - 166 (ok. 2100) temparaturka 53* nie wiem czy to dużo czy to mało.

 

Pytanie moje jest takie czy można ta płytą podnieść volty na wiatrak, jeśli tak to jak to zrobić.Podziwiam Was 

 

Pozdrawiam

 

tomx

Mozna zwiekszyc napiecie na wiatraku ponad standardowe 12V podlaczajac go do odpowiednich wtykow koncowki zasilacza ATX podlaczanej do plyty glownej. Dzialanie takie jednak nie ma sensu na dluzsza mete, gdyz wiatrak mocno sie grzeje i zaciera z czasem i moze sie spalic :( Lepiej kup mocniejszy wiatrak i "sciszaj" go :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja moze dorzuce swoje 3 grosze, niestety jakis miesiac temu moj RDA+ sie popsul podczas robienia vmoda - nie kcial chodzic stabilnie powyzej 200 MHz, poczakel swoje na serwis teraz mam nowsza plyte i 210 chodzila bez zadnego dodatkowego chlodzenia, teraz i tak chlodzenie usprawnilem bo co by nie. I czekaj na powrot mojego XP1700 wsadzilem jakiegos durona1300, podkreca sie to marnie ale ustawilem 6x212 i smiga niewiele gorzej od xp a napewno szybciej niz xp na 133 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkeim zasilacz nie daje max napięcia 12V  :?:  :roll:

Tu znajdziesz odpowiedz :idea: To takie niestandardowe podlaczenia, ale dzialaja :wink:
Dzięki za info, nie wiedziałem o tym :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm . . . A lepiej kupić 8RDA czy 8RDA+  :?:  :?:  :?:

Jak zalezy ci na SoundStormie, FireWire i LANie, to bierz 8RDA+, jak nie, to bierz 8RDA :wink:

A co dają te obcje? Zwiększają wydajność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm . . . A lepiej kupić 8RDA czy 8RDA+  :?:  :?:  :?:

Jak zalezy ci na SoundStormie, FireWire i LANie, to bierz 8RDA+, jak nie, to bierz 8RDA :wink:

A co dają te obcje? Zwiększają wydajność?

Gdzie ty zyjesz :?: Nie slyszales o SoundStormie, nie wiesz co to LAN i FireWire :?: Odpowiedzia jest SZUKAJ >>> znajdziesz to Tu :twisted:

 

Co drugi temat dotyczy Epoxa, jest tez topic przyklejony, wiec moglbys sie wysilic troche :idea:

 

SoundStorm > dzwiek zintegrowany (8RDA+)

LAN > sieciowka

FireWire > bezuzyteczne dla 95% zwyklych uzytkownikow zlacze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Epoxa 8rda+ bo jest ogolni lepszy a kosztuje tylko 20-30 zł wiecej. Sound storm jest fajny, FireWire nic nie daje chyba ze masz aparat cyfrowy lub kamere. LAN sie przydaje jak chcesz sobie zalozyc siec... np Neostrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja z tym FireWire, że mało przydatny - lecz jak jush ktoś przewiduje DV czy cyfraka, to oszczędność kilkudziesięciu zeta jest.

 

notabene - włąscicielem 8RDA+ jestem od jakichś 20 minut :D i po zmontowaniu jeszcze nie odpalałem kompa na niej złożonego, ale jush gnębi mnie 1 myśl: Jak podkręcić na niej Durona 1200? (na lepsiejszy zbieram :))??? nie chcę przesadzać 1400 w zupełności by mnie satysfakcjonowało.

Pamięć to Twinmos 256MB 333MHz, i ciulaty wiatrak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...