Skocz do zawartości
File

Zmiana Plyty+procesora+ram ? 3000-3500pln

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, Help,

 

Dawno juz nie siedzialem w tym (robota goni i nie ma czasu sledzic nowinek technicznych) wiec zwracam sie do Was o pomoc. Rozwazam wlasnie zmiane sprzetu (transakcja doszlaby do skutku na poczatku maja, wiec robie rozeznanie). Potrzebuje zmienic plyte+proc+ram+cooler. Mam na to ok 3000PLN, ale 3500PLN tez nagne.

 

Fakty sa take, ze :

 

procesor : Q9450

plyta : ma byc ASUS, nie potrzebuje SLI

ramy : nie wiem potrzebuje Waszej pomocy sadze, ze pozostane przy 2GB bo 4GB nie sa mi potrzebne, chyba, ze mnie przekonacie. DDR3 ???

cooler : ?

 

Reszta sprzetu jak z podpisu na dole, jednoczesnie jak ktos chce ode mnie odkupic stary sprzet (ma 1 rok czyli E6600, ktory u mnie chodzi od poczatku na 3.0GHz - 0 problemow - wiecej nie potrzebuje). Pamieci 2GB Crucial Balistix na D9GMH i ASUS P5B Deluxe. Pamieci sprowadzone z USA, ale 100% sprawne.

 

Ogolnie nowy sprzet bedzie overclockowany, ale nie do bicia rekordow, ale dla mojej satysfakcji wiec chce z niego wykrzesac powiedzmy +30%.

 

Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz to zmień GTXa na 9800GX2.

Grafika nie wchodzi w gre. Poza tym moj GTX jest @ do poziomu prawie Ultry, wiec wystarczy. Czekam na 9900. Czekam na inne propozycje. To co podales to nie jest sprzet dla maniaka...

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie wchodzi w gre. Poza tym moj GTX jest @ do poziomu prawie Ultry, wiec wystarczy. Czekam na 9900. Czekam na inne propozycje. To co podales to nie jest sprzet dla maniaka...

To co podałem to sprzęt dla rozsądnego maniaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU: Core2 Quad Q9450+OC

Mobo: DFI LanParty DK P35 T2RS

RAM: 2x2GB Mushkin Sp2+ 800mhz

Cooler: Scythe Mugen/ Noctua NH-U12/Xigmatek Hdt-s1283/ThermalRight 120 Extreme

Ale to DDR2 a cos na DDR3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jak dobrze mówią,, sprawdź czy płyta ma co ci potrzba z wyposażenia i jeśli tak - bierz,, chyba że dla popieszczenia własnej próżności musisz dołożyć do czegoś czego nie będziesz używał (tez tak czasem mam..:P) to sobie nie żałuj,, ew. dołóż do LP - mają regulację wentylatorów w biosie,, tego DK nie ma.

ram,, hymm,, jak chcesz się bawić pobieraj coś z lepszych d9 www.ddr2.pl lub z selekcji - znajdziesz na 'sprzedam'

 

procka już wybrałeś więc.. :P

 

chłodzenie - jak chcesz coś air extreme - masz nowe scythe,, waży tyle co kiepska obudowa i ma wielkość małego sff,, i nieźle chłodzi,,

 

moc potaniała i na prawdę 3k na płyta proc pamięć chłodzenie wydać jest ciężko, a już na pewno nie jest to nie tyle co rozsądne tylko zahacza o bezsens,, to chyba dobrze ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...