Skocz do zawartości
Nicolass

Lekki I Długo Działający - Za 2 - 2,5 Kzł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w końcu zdecydowałem się na zakup lapka, byłem dziś w Media Markt oglądać te cuda i tu się zawiodłem, w przedziale cenowym, który mnie interesuje, nie ma nic lekkiego i mobilnego, same 15,4 cala, które trzeba targać w osobnych torbrach. I tu moje pytanie, czy w kwocie około 2000 zł w porywach do 2500 zł (raczej wolałbym coś jednak bliżej 2kzł) da się kupić mały laptop, który byłby jakoś no w miare wyposażony? Oto czego potrzebuję:

 

Ekran min 9 max 13,3 cala, ram min 1GB, długość pracy na baterii też jest bardzo ważna, wydajność komputera, obecność napędu czy dużego dysku to sprawy nieistotne. Mam swój komputer stacionarny (z sygnaturki) więc nie wymagam od laptopa nic poza tym, że odpali przeglądarkę i pociągnie PowerPointa do prezentacji, więc potrzebuję coś mobilnego by jeździć z tym na uczelnie. EEE jest fajne, ale ma za mały ekranik a na wersje 8,9 cala nie moge czekac bo potrzebuje czegoś na za dwa tygodne. Da się w ogóle do 2500 zł wyrać coś nowego i mniejszego niż 15,4 cala? By było to max wielkości zeszytu A4 (ale to naprawde max) Używki odpadają ;) Pozdro :)

 

PS: Na uczelni wykłady nieraz nudne a internet jest ma terenie całego campusu ;) Wifi i jazda :) Forum PurePC podczas nudnej ekonomii, tego pragnę :)

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję coś nowego z gwarancją, paragonem itp ;) Można by rzec że mój sponsor uparł się, że sprzęt ma być nowy ;) Używki nie przejdą, a i z zagranicy też nie mogę :) Ma być w oficjalnej sprzedaży w PL. Jeżeli będę zmuszony to kupię to eee, ale to będzie akt desprecji... 7" to ciut za mało.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...