Skocz do zawartości
costi

Poleccie Mi Gre...

Rekomendowane odpowiedzi

Idea tematu jest prosta: zamiast miec pytania "szukam gry w stylu..." i podobne porozrzucane po calym forum, moze warto by zrobic oddzielny temat, zeby wszystko bylow jednym miejscu i latwe do znalezienia? Jesli topic sie sprawdzi, to sie go podklei.

 

Pozwole sobie zaczac:

 

Szukam jakiejs scigalki dla "niedzielnego kierowcy". W gry wyscigowe raczej nie gram, ale lubie sobie pojezdzic od czasu do czasu. Model jazdy raczej arcade'owy, bo nie bawi mnie uczenie sie samochodu przez X godzin, ale bez przesady ("gaz do dechy i zapomnij o hamulcach" odpada ;) ). Wazne, zeby ladnie wygladala i miala duzy wybor tras od poczatku, ew. jakies kody na odblokowanie - gierka ma byc tylko do rozerwania sie od czasu do czasu.

bardzo mile widziany tryb split-screen.

 

Platforma: X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGR3/4 tez jestem niedzielnym kierowca i jak pierwszy raz odpalilem pgr3 to sie przerazilem i rzucilem w kat, ale po godzinie grania (jakies dwa miesiac pozniej ;) ), nie moglem sie oderwac od tego tytulu dopoki mi x nie porysowal plytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PGR4 i DiRT. Nie wiem która gra sprawiła mi więcej radochy. W obie grałem do upadłego. Chociaż spokojnie mogę wykręcić je do 1000gs ( w sumie z braku golda nie ruszam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise :razz:

 

 

 

 

Posiadam PGR4 i DiRT. Nie wiem która gra sprawiła mi więcej radochy. W obie grałem do upadłego. Chociaż spokojnie mogę wykręcić je do 1000gs ( w sumie z braku golda nie ruszam )

Ty skąpcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea tematu jest prosta: zamiast miec pytania "szukam gry w stylu..." i podobne porozrzucane po calym forum, moze warto by zrobic oddzielny temat, zeby wszystko bylow jednym miejscu i latwe do znalezienia? Jesli topic sie sprawdzi, to sie go podklei.

 

Pozwole sobie zaczac:

 

Szukam jakiejs scigalki dla "niedzielnego kierowcy". W gry wyscigowe raczej nie gram, ale lubie sobie pojezdzic od czasu do czasu. Model jazdy raczej arcade'owy, bo nie bawi mnie uczenie sie samochodu przez X godzin, ale bez przesady ("gaz do dechy i zapomnij o hamulcach" odpada ;) ). Wazne, zeby ladnie wygladala i miala duzy wybor tras od poczatku, ew. jakies kody na odblokowanie - gierka ma byc tylko do rozerwania sie od czasu do czasu.

bardzo mile widziany tryb split-screen.

 

Platforma: X360.

Test Drive Unlimitedm, boskość ;) (tzn. ja gram na PC, ale na x0 jest tylko lepszy..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bardzo arcadeową ścigałkę (dodatkowo pamiętając 10 lat temu konwersje na kompa z Saturna) to polecam Segę Rally. Split Screen ma, nauczysz się jeździć w parę minut, piękne poślizgi, no i grafika (piękne błoto, wyżłobienia w ziemi tworzone przez opony). Do tego tania (ok 50-60 zł na allegro). Tylko jak pisałem w temacie o X360. SEGĘ trzeba "rozumieć". Podobnie jak Ridge Racera. Też Ci go polecam (bardzo mi się podoba), ale też jest to specyficzna gra, nie dla każdego. Albo go pokochasz, albo odrzucisz.

 

Jeśli chcesz dodatkowo postrzelać to polecam Full Auto. Demko mnie nie zachęciło, ale w fulla grałem z przyjemnością.

 

Piszę o troszkę bardziej niszowych grach, ponieważ chyba Colina czy Burnouta nie trzeba Ci polecać prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam negatywną opinię o nowym Sega Rally.

Z arcade'owych (gdzie czuć tą woń) osobiście bym kierował do Burnout Paradise i Full Auto. Jedna lepsza od drugiej, zależnie od nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PGR4 i DiRT. Nie wiem która gra sprawiła mi więcej radochy. W obie grałem do upadłego. Chociaż spokojnie mogę wykręcić je do 1000gs ( w sumie z braku golda nie ruszam )

Yhy, jasne, z braku golda. Ja bym zastapil slowo "gold" slowem "skill" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :). Szukam jakiejś prostej gierki zręcznościowej na PS2 (jakieś klasyczne platformówki czy coś, nie wiem). Nie mam czasu zagłębiać się godzinami w tajniki rozgrywki. Chcę raz na jakiś czas odpalić, przejść level lub dwa i odstawić do następnego dnia/tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto zagrac w Perfect Dark Zero na 360? Chodzi mi glownie sp, coop/split

Jak lubisz FPP i Joanne Dark to czemu nie :D Gra trochę schematyczna, ale da się grać. Trochę denerwuje brak możliwości zapisywania gry w każdym momencie.

 

Grę można kupić na allegro już za 30zł więc dużo nie stracisz jak Ci klimat nie przypasuje. Ja przymierzałem się 2 lata do tej gry ;p Grę oceniam tak na 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :). Szukam jakiejś prostej gierki zręcznościowej na PS2 (jakieś klasyczne platformówki czy coś, nie wiem). Nie mam czasu zagłębiać się godzinami w tajniki rozgrywki. Chcę raz na jakiś czas odpalić, przejść level lub dwa i odstawić do następnego dnia/tygodnia.

Devil may Cry 3? Dla niektorych latwe i przyjemne, dla innych ciezkie oraz denerwujace :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil may Cry 3? Dla niektorych latwe i przyjemne, dla innych ciezkie oraz denerwujace :P

Przeszedłem ;) A co powiecie na jakiegoś Ratcheta albo Jak and Daxter? Albo jakiś Prince of Persia?

 

 

PS. grał ktoś w Beyond Good & Evil? Widzę, że wysoko oceniana jest, a jakoś nie miałem okazji w to pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :). Szukam jakiejś prostej gierki zręcznościowej na PS2 (jakieś klasyczne platformówki czy coś, nie wiem). Nie mam czasu zagłębiać się godzinami w tajniki rozgrywki. Chcę raz na jakiś czas odpalić, przejść level lub dwa i odstawić do następnego dnia/tygodnia.

trylogia "Sly'a" czyli z tym szopem-złodziejem w roli głównej

 

Przeszedłem ;) A co powiecie na jakiegoś Ratcheta albo Jak and Daxter? Albo jakiś Prince of Persia?

 

 

PS. grał ktoś w Beyond Good & Evil? Widzę, że wysoko oceniana jest, a jakoś nie miałem okazji w to pograć.

eee, to Ty tego nie przeszedłeś? OBOWIĄZKOWO Jak & Dexter i Beyond Good & Evil. Następnie Ratchet 1. Potem możesz wlasnie zaliczyć pierwszą gre z trylogii sly'a, a następnie zabrać się za kolejne części zarówno JAK'a, ratcheta czy tego szopa. Samego Ratcheta jest juz 5 cześci (wliczając spolonizowane Size Matters przekonwertowane z PSP). Ja osobiście przeszedłem te wszystkie gry oprocz 4 i 5tego ratcheta, bo xO zagościło na chacie, ale i tak mam kiedyś w planach wrocic do tych gier, a IMO Ty powinieneś przynajmniej zaliczyć po jednej z każdej serii i zdecydowac ktora Ci podchodzi a ktora nie, by potem reszte gier z danego universum łyknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moglibyście polecić dobrą grę na x36o? Może być nawet strzelanka, ale jakoś dobrze rozwiązana (np. nakierowanie celownika jak w GTAIV). Myślę nad Strangleholdem lub czymś od Clancy'ego (Vegas/Advanced Warfighter). Nie zawiodę się?

 

/ Bernaut P, DMC4, PGR4, Lost Planet i GoW już znam /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moglibyście polecić dobrą grę na x36o? Może być nawet strzelanka, ale jakoś dobrze rozwiązana (np. nakierowanie celownika jak w GTAIV). Myślę nad Strangleholdem lub czymś od Clancy'ego (Vegas/Advanced Warfighter). Nie zawiodę się?

 

/ Bernaut P, DMC4, PGR4, Lost Planet i GoW już znam /

Mnie jakoś gry Clancy'ego nie przekonują. Może spróbuj CoD4? W Singlu masz namierzania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moglibyście polecić dobrą grę na x36o? Może być nawet strzelanka, ale jakoś dobrze rozwiązana (np. nakierowanie celownika jak w GTAIV). Myślę nad Strangleholdem lub czymś od Clancy'ego (Vegas/Advanced Warfighter). Nie zawiodę się?

 

/ Bernaut P, DMC4, PGR4, Lost Planet i GoW już znam /

Stranglehold jest straaasznieeeee krótka grą. Zaledwie parę misji i koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...