Skocz do zawartości
costi

Poleccie Mi Gre...

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect tez nie jest zly, przeszedlem go z przyjemnoscia :) Kawal porzadnego erpega IMHO, nawet jesli misje poboczne po jakims czasie wialy schematem.

Od siebie moge tez polecic Lost Odyssey, ale jak nie lubisz japonskich RPG, to sie odbijesz od tej gry z hukiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME na poczatku euforia z czasem coraz gorzej -aczkolwiek swietnie rozbudowane mozliwosci zakonczenia zadan(czesto na kilka sposobow).

Prawie sie z tym zgodze, prawie bo mozliwosci ukonczenia zadan z reguly nie sa az tak bardzo rozbudowane, a im dalej tym wiecej questow pobocznych sprowadza sie do dojedz samochodzikiem, rozwal wiezyczki, wejdz do bunkra/jaskini/budynku i rozwal wszystko w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo 3 w rozgrywkach sieciowych miażdży gearsy, jedynie gears 2 broni się hordą ale krótkotrwale. Co-operacja w halo3 jest najlepsza w jaką grałem (przeszedłem grę w 4 osobowym zespole). Nie wiem co ma gears, czego nie ma halo. Nie wiem w ogóle co mają inne shootery w multi, a czego nie ma w halo. Na stronie bungie wpisując swój gt można nawet sprawdzić z których miejsc na mapie kogoś zabiliśmy. Uważam, że osoby uważające halo za crap po prostu nie trawią tego typu klimatów, bo gra jest ewidentnie świetna i zasługuję na swoje oceny.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

halo 3 w rozgrywkach sieciowych miażdży gearsy, jedynie gears 2 broni się hordą ale krótkotrwale. Co-operacja w halo3 jest najlepsza w jaką grałem (przeszedłem grę w 4 osobowym zespole). Nie wiem co ma gears, czego nie ma halo. Nie wiem w ogóle co mają inne shootery w multi, a czego nie ma w halo. Na stronie bungie wpisując swój gt można nawet sprawdzić z których miejsc na mapie kogoś zabiliśmy. Uważam, że osoby uważające halo za crap po prostu nie trawią tego typu klimatów, bo gra jest ewidentnie świetna i zasługuję na swoje oceny.

Ja naprzyklad nie uwazam H3 za crap'a ,ale za slaba jak dla mnie gre,1 ukonczylem z niecierpliwoscia co jest za nastepnym rogiem, w 2 bylo troche gorzej, 3 najslabiej i bardzo krotko.Mimo wszystko spodziewalem "czegos" wiecej.Jednak cala seria to juz klasyka i tak pozostanie.Chcialbym aby w 4 bylo mroczniej,samotniej,dluzej.

 

wiec jak widzisz, mozna byc "fanem" serii ale uwazac H3 za slaba gre

 

 

Prawie sie z tym zgodze, prawie bo mozliwosci ukonczenia zadan z reguly nie sa az tak bardzo rozbudowane, a im dalej tym wiecej questow pobocznych sprowadza sie do dojedz samochodzikiem, rozwal wiezyczki, wejdz do bunkra/jaskini/budynku i rozwal wszystko w srodku.

wlasnie ze nie,bo sporo zadan zalezy od postaci ktore ci towarzysza,czasami nawet nie bedziesz wiedzial ze ominie cie inna koncowka jesli nie bedziesz mial poprawnej "konfiguracji" zespolu ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 tylko na PC z modami, w innej postaci ta gra nie ma racji bytu (tak samo jak Oblivion, zreszta).

Oraz przemalowaniu 3'ki na np fpp. Chyba, że się nie przepadało za poprzednimi częściami.

Tylko nikomu nie mówcie, że i tak chcę wersję na pleja, bo na lapku mi nie chodzi.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorobiłem się drugiego pada i przydałaby się jakaś piłeczka kopana na iksa.

Są jakieś wyraźne różnice między wersjami PES 6/2008/2009? PES6 za grosze można kupić i nie wiem czy warto dopłacać do nowszej edycji.

Nie interesują mnie żadne rozgrywki sieciowe, ligi, aktualne składy, itd. Grać będę jedynie jakieś szybkie meczyki z kumplami przy piwku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam przygodę z pro evo 6 na klocka. Na monitorze 22' wygląda strasznie, potrafi się nieźle przyciąć a dźwięk jest koszmarny ;] Ogólnie to do piwka gra w sam raz, bo jak będziesz już po kilku, to nie będziesz zwracać uwagi na te "drobne" niedogodności :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w którym temacie była dyskusja o nowym NFS vs. Midnight Club, więc wtrącę tu swoje 3 gr, może komuś ułatwi to podjęcie decyzji- właśnie miałem chwilę, by odpakować, po tygodniu leżakowania na półce, Midnight'a.

 

Wrażenia mam mocno ambiwalentne. W skrócie, po 1h gry, to takie GTA IV (gdy mowa o oprawie A/V i modelu jazdy) na delikatnych sterydach czy też bardziej na miejscu ;) - po tunningu.

 

Co do modelu jazdy, to mi odpowiada jednak odpowiadał mi również w GTA IV, co stawia mnie w mniejszości graczy. Graficznie to to słabe jest niestety (ale płynne, co jednak nie dziwi), muzycznie fajne, in minus kiepski surround.

 

Grywalnościowo może być dobrze. Fabularnie nie powali, ale nie jest to takie dno, jak nowe NFSy.

 

Ogólnie, na bezrybiu i rak ryba (gdy mowa o arcadeowych racerach na konsole/pc, whatever, na której platformie miałbym grać). Lepsze to niż Undercover, ale za te 200PLN +, jakie dałem krótko po premierze- na ten moment nie warto. Jak pogram chwilę (a gra konkuruje o mój czas z Dead Space, Mirrors Edge, F3 i chęcią pogrania w GoW2 w coopie- więc prędko to chyba nie nastąpi), to może się przekonam.

 

Reasumując- w cenie do 200PLN dałbym tej grze szansę, gdy ktoś był wygłodniały arcade racera (ja byłem), powyżej tej kwoty raczej warto przemyśleć 2x zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi wyjasnic, co to ma do rzeczy w kontekscie wyboru platformy?

W kontekście wyboru platformy faktycznie nic. Ale w kontekście wyboru gry już więcej. Ale faktycznie, do tej rozmowy jest inny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś w miarę prostego jrpg na klocka. Prostego, bo chcę pograć sobie w wolnych chwilach i nie zamierzam opanowywać umiejętności postaci przez tydzień ;] Za co się zabrać na początek?

A! Fajnie będzie, jeżeli gs'y będą wpadać łatwo :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space FTW.

 

Fear 2 - to samo co FEAR, ja po podstawce i dodatkach juz mialem szczerze po dziurki w nosie takiego klimatu, a z tego co wiem F2 nie wniosl totalnie nic nowego. Moze RE5 ewentualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space FTW.

 

Fear 2 - to samo co FEAR, ja po podstawce i dodatkach juz mialem szczerze po dziurki w nosie takiego klimatu, a z tego co wiem F2 nie wniosl totalnie nic nowego. Moze RE5 ewentualnie?

o DS słyszałem praktycznie same pozytywne opinie. Co do FEAR2 to pograłem w demko i przyjemnie się grało, jednak z komentarzy tych co już grali wynika, że demko to najlepsza akcja z gry reszta to raczej kiepsko. RE5 (demo) totalnie mi nie podchodzi :/. Czyli pierwszy w kolejce będzie Dead Space :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być gra na pada to zdecydowanie DS. Bedzie sie lepiej grało niż w FEAR2 ale ogólnie gra nie jest aż tak dobra jak niektórzy o niej piszą (imo ;)). Mnie np prawie w ogole nie straszy ale jednak ma swój specyficzny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sraczkę to Dead Space bije takiego FEAR 1 na głowę. Choć trzeba przyznać, że w obu tych produkcjach im dalej w grze tym więcej zaskoczenia niż strachu (do czasu spotkania nowych przeciwników, którzy mają coraz barzdziej "ciekawy" sposób na zamordowanie nas). Klimat jest zarąbisty, a gra bardzo fajnie zrobiona i dopracowana.

 

Nie wiem jak z FEAR 2, bo nie grałem (ale predzej czy pozniej zagram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...