Skocz do zawartości
costi

Poleccie Mi Gre...

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze propo gier na PS2.

Czy są jakieś zupełne killery, w które należałoby obowiązkowo zagrać?

Serie Silent Hill, Devil May Cry, Metal Gear Solid, God of War i Final Fantasy już są mi znane. Coś jeszcze? Gra musi być absolutnie cudowna, żeby nie przestraszyła mnie grafika.

Soul Calibur II lub III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie trawię bijatyk. Grałem w dwójkę jeszcze jak miałem ps2 i coś mi nie podchodziło. Jak inne z resztą też.

 

Ostatnia sterta nieznanych gier:

  • Dragon Quest VIII
  • Shin Megami Tensei [seria]
  • Dark Cloud [seria]
  • Kingdom Hearts [seria]
  • Suikoden III
  • Shadow Hearts [seria]
  • Champions of Norrath
Coś są warte? Jeśli tylko dana gra z serii (rozpiętości na GameRankings sięgały nawet 15%!?) jest dobra, bardzo byłbym wdzięczny za taką adnotację.

 

Czy LEGO Star Wars: The Complete Saga jest połączeniem dwóch podstawowych części czy jest już inną grą?

 

Gdzie mógłbym kupić starsze gry z PS2, ale nowe (nieużywane). Takiego Devil May Cry (jedynka) to nigdy nie widziałem nowego na Allegro.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shin Megami Tensei jest dosc specyficzne, latwo sie odbic. Sprobuj, ale IMHO to raczej dla milosnikow jRPG.

 

Kingdom Hearts - brac w ciemno.

 

Jak lubisz jRPG, to mozesz sie jeszcze z Disgaea zapoznac.

 

Aha - jak masz ochote na cos naprawde niebanalnego, to sprobuj Killer 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sympatyzuję żadnego gatunku - jak coś jest dobre to gram. Obojętne czy to turowa strategia czy super-dynamiczna strzelanka.

 

Propo Killer 7 i Black.

W sumie to zaryzykować nie szkodzi, i tak w kolejce "do przejścia" wylądują już pewnie po wakacjach, ale martwią mnie ich oceny - Killer 7 ma 69.7% a Black 79.5%. Nie twierdzę, że są złe, ale w planach mam przynajmniej 30 tytułów oscylujących w granicach 90%, które wg słów ich recenzji muszą się podobać, a dla antyfanów gatunku będą tylko bardzo dobre.

Co jest nie tak z Shin Megami Tensei i Disgaea? Tylko dla najzagorzalszych amatorów jRPG?

 

Jeszcze pozostało pytanie dziesięciokroć ważniejsze - czy nie będzie problemów z SixAxisem (a dokładniej odnowionymi R2/L2)? Bo w God of War już nie gra się tak leciutko jak kiedyś :D

 

I... wiem, że to nie ten dział, ale przy okazji.

Czy warto kupować DMC3 na ps2 czy wersja pecetowa 'styknie'?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na iksa z naprawdę dobrym multi, takiej która wciągnie mnie na kilka miesięcy ;) Coś z tej listy może:

 

- Battlefield: Bad Company - grałem w demko, aczkolwiek tylko na singlu - jakoś mi nie podeszło, nie wiem jak z multi

- Call of Duty 4 - nie grałem jeszcze, przyglądałem się jak znajomy gra na PC i całkiem fajnie to wyglądało, chyba najmocniejsza pozycja z tej listy

- Gears of War - grałem tylko singla

- Halo 3 - kuzyn zachwala, ale jemu nie ufam, jest fanboyem serii, cały czas w to gra ~~

- Unreal Tournament 3 - w pierwsze UT grałem trochę na PC, miło wspominam

- coś jeszcze?

 

Która gra ma najbardziej wciągające multi, biorąc pod uwagę fakt, że jestem noobem? ;) Nie będę miał czasu X godzin dziennie trenować, żeby zacząć grać na jakimś poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4, zdecydowanie

 

Battlefield sie nie nadaje na konsole imo, Halo jest wolne i trudne :] mi sie nie spodobalo, Unreal'a nie gralem, Gears of War jest w porzadku ale za duzo nie pofragowalem, nie wciagnelo mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry na PS2 co by można było zagrać z dziewczyną. Jak na razie jedyne co mi przychodzi do głowy to Crash Nitro Kart. Od razu mówię, że dziewczyna nie lubi żadnych bijatych, strzelanek, horrorów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakup kamerki Eyetoy. Wydatek około 130zł+/-

Jeśli tylko w mieszkaniu masz troche miejsca. Gwarantuje świetną zabawe ze znajomymi, czy dziewczyną [;

Edytowane przez qnikzoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie grałem, lecz w zależności od charakteru może się spodobać Okami (o ile dobrze pamiętam, ta z wilczkiem).

Przynajmniej u nas w Aletheii tylko dziewczyny znają tą grę.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak OT: "bynajmniej" i "przynajmniej" to nie sa synoniny, te dwa slowa znacza cos zupelnie innego...

Sorki. Szkolnictwo (i nie tylko) jakoś mnie nauczyło ... źle.

EOT.

A czy godna polecenia jest gra FOLKLORE?

Recki wskazują, że pełna wersja, jakościowo, jest taka jak demko, więcej ciężko podpowiedzieć. Dość specyficzna. Dużo do czytania. Nawet ładna grafika.

Przejdź demo (właściwie dema) i się przekonaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek grał w Madden NFL 09 lub poprzednie?

Warte to coś? Na chwilę obecną nawet nie znam zasad futbolu amerykańskiego, ale jak gierka grywalna to nie zaszkodzi spróbować.

Na GameRankings ma póki co 2 recki ze średnią 8.92/10 - co czyni ją jedną z czołowych gier na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleccie Mi Gre...

Jakąs fajną strategie (może być turowa) w której jest fajny wątek fabularny w kampanii i w której budujemy swoje siły a nie dostajemy je za punkty.

 

Fajnie byłoby jakby poszła ładnie na GF8600GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek grał w Madden NFL 09 lub poprzednie?

Warte to coś? Na chwilę obecną nawet nie znam zasad futbolu amerykańskiego, ale jak gierka grywalna to nie zaszkodzi spróbować.

Na GameRankings ma póki co 2 recki ze średnią 8.92/10 - co czyni ją jedną z czołowych gier na X360.

Ja grałem. Mam zcalakowanego nawet Maddena NFL 06 oraz 08 (teraz tez będę polował na 09). Biorąc do ręki 06 W OGÓLE nie znałem nawet najmniejszych podstaw futbolu. Ale dałem radę. Teraz z kolei przy robieniu ach. w 08 wyszkoliłem się jeszcze bardziej (wikipedia etc.) i w sumie mogę powiedzic że znam się już na tym i umiem grać. A sam NFL jest naprawdę fajną gierką :) Więc jeśli masz chęć nauki to możesz grę kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj słowa nauka przed 1. września ;)

Myślałem o tym raczej jako o prostej rozrywce z kumplami (takimi samymi laikami jak ja) przez neta ;)

W PES-a zawsze dostaję baty, to pomyślałem o czymś nowym.

 

BTW.

Skąd się biorą dobrzy gracze np. w bijatyki i sportówki? Za boga nie mogę się wprawić w trudne combosy czy zagrania :D. Nie uwierzę, że siedzą miesiącami w praktykach, samouczkach i treningach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenosaga

Xenosaga to seria 3 jRPGow o turowym systemie walki dziejacych sie w scenerii sci-fi slynaca z duzej ilosci filmikow nawet jak na jRPG :)

 

Jeszcze nie gralem , ale zapowiada sie fajnie - in minus to fakt ze 1 i 3 czesc sa tylko w wydaniach NTSC co oznacza problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że platformówki/przygodowe/zręcznościówki to nie temat na X360, ale może coś polecicie dobrego ? Oprócz Tomb Raider Legend i Anniversary. Niestety niedługo rozstanę się z moim PS2, więc będę cierpiał na brak tego gatunku. A na piecu mi się nie chce ostatnio grać. Za mały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...