Skocz do zawartości
costi

Poleccie Mi Gre...

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wyszukaj sobie parę tytułów na GameRankings i dopiero zapytaj.

  • Ninja Gaiden 2 (w jedynkę też mógłbyś zagrać)
  • Lost Planet (choć to to trochę bardziej strzelanina tpp)
  • Lego Indiana Jones i Star Wars
Chyba więcej godnych uwagi nie ma ;]

Jeszcze fajnie mi się grało w Bully'ego, ale to taki inter-gatunkowy mix (a jak masz ps2 to pewnie już i tak grałeś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelnych nie widziałem, lecz w dema tych gier się zagrywałem: Pixel Junk Monsters (demo za łatwe do grania dłuższego niż 5 minut), Super Puzzle Fighter 2 turbo HD Remix (czy jakoś tak) - ze znajomymi w demo można grać tygodniami - oraz Super Rub'a'Dub, mimo wszystko genialnie się gra (zwłaszcza jak się porównuje z oficjalnymi wynikami), a i przy młodszych można puścić bez narzekania ze strony reszty rodziny.

Może stare, lecz wiem jak długo grałem w same dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jedną z tych trzech gier:

-Halo 3

-Gears of War

-Mass effect

Wszystkie to mniej więcej ta sama cena. Która z nich będzie najlepsza według Was?

Ciężka sprawa, Halo3 to FPS z patetycznym przesłaniem, świetnie sie gra z kimś w copa, nawet w 4 osoby na raz. Wtedy gra staje się rewelacyjna. Fabuła wciąga, misje są ciekawe.

Gearsy to esencja brutalności i również świetna rozrywka w copie. Gra fabuły praktycznie nie posiada. Ale jest baaaardzo dobra.

Mass Effect to taki lekki RPG, jak lubisz klimaty sterylne scfi (startrek) to kupuj śmiało.

 

Generalnie każdą z tych gier warto kupić. Wszystkie skończyłem i bawiłem sie świetnie. Jednak jakbym miał wybierać z tych gier to.. kupiłbym Mass Effect.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - nie głoszę jedynie słusznej opinii o Halo 3. Po prostu ta gra kompletnie nie przypadła mi do gustu, kompletnie nie rozumiem hajpu na nią, itd. Zasługuje na góra 7/10 w chwili wydania. Wiem, że seria ma fanów, ale z drugiej strony moja opinia też nie jest odosobniona.

 

Wymienione gry uszeregowałbym następująco:

 

GoW

Mass Effect

.

.

.

.

.

.

Halo 3

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

To ja bede jeszcze bardziej kontrowersyjny - Halo 3 lipa,seria GoW1/2 lipa,ME na poczatku euforia z czasem coraz gorzej -aczkolwiek swietnie rozbudowane mozliwosci zakonczenia zadan(czesto na kilka sposobow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie co? Może Devil May Cry 4? Jestem otwarty na propozycje.

BIOSHOCK! Właśnie gram i gra niszczy klimatem. Póki co najlepsza gra w jaką grałem na iksie (w zasadzie najlepsza w jaką grałem od daaaawna), a mam za sobą już m.in. Gearsy i GTA4 :]

Cena podobna, nic tylko brać. No chyba, że chcesz coś z multi to Halo 3 albo Gearsy. CoD4 jednak droższy jest...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież GoW to też lipa.. mnie nudził po kilku misjach. Ja wybrałbym najpierw ME i dlaczego wybór zawęża się tylko do tych 3 gier ;)?

 

poleciłbym:

 

Bioshock

Dead Space

Fallout 3

Gta IV

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 ma ciekawą kampanię i wciągający gameplay. Jedyne co mnie w nim denerwuje to te etapy i walka z mutantami. W żadnym FPSie nie lubię tego rodzaju przeciwników, a w Halo 3 niestety jest ich od groma.

 

Ale zarówno H3 jak i GoW wymiatają, szczególnie w co-opie. Z tym, że dla mnie GoW był nudniejszy i schematyczny. Strzelaninia - przejscie - strzelanina - przejście. Ciągłę chowanie się za murkami może nużyć. Nie mówię już o tym, ze Gearsy są diametralnie krótsze. No i Halo 3 jest bardziej zróżnicowane. Wiele pojazdów, wiele rodzajów broni, każdy rozdział różni się praktycznie wszystkim od poprzedniego.

 

Co do multi to IMO w tym aspekcie również Halo 3 jest duzo lepsze. GoW to idiotyczne dochodzenie do centrum mapy i strzelanie się z shotgunów. Podobno GoW2 jest dużo ciekawsze, jesli chodzi o multi, nie wiem, nie grałem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież GoW to też lipa.. mnie nudził po kilku misjach. Ja wybrałbym najpierw ME i dlaczego wybór zawęża się tylko do tych 3 gier ;)?

 

poleciłbym:

 

Bioshock

Dead Space

Fallout 3

Gta IV

Fallout 3 tylko na PC z modami, w innej postaci ta gra nie ma racji bytu (tak samo jak Oblivion, zreszta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich gier - mimo ze nie trawie fpsów na padzie to brałbym halo 3 ;]. Głównie za pr0 multi i łatwość robienia dobrych movie ;] i bio (ale to można na pieca kupić - nie mniej to jest praktycznie ostinato jedyny single warty kupienia na 100%)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tyle opinii:

Ja na ten przykład Bioshocka nie strawiłem ( co ciekawe moja żona w niego grała przez kilka ładnych godzin - co jest Mega ewenementem)

Mass efect - miałem chyba 3 dni, nie mogłem się zmusić do grania.

GoW - świetny multi / singiel trochę nudny ; Gow 2 0 dużo lepiej i ciekaiej w singlu - szkoda że tak krótko.

Halo 3 - Świetnie się bawiłem w singlu i Co - Op

GTA Iv - fajny singiel - niestety w dodatek se nie pogram bo sprzedałem grę.

Czekam aż zawitają do mnie Fallout i Dead Space :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Czyli według Ciebie co? Może Devil May Cry 4? Jestem otwarty na propozycje.

ja podobnie jak kilka osob tutaj,optowal bym za Bioshock'em -dobra oprawa,fajna fabula ,sporo zabawy.Jesli lubisz sie bac to Dead Space tez jest dobrym wyborem,choc jest liniowa i niektore miejscowki sie powtarzaja to gra ma klimat i kilka swietnych momentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...