Skocz do zawartości
kobus

jaki mieliscie najwiekszy transfer

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby średnio licząc, to plik koło 700 MB nie tak dawno ciągnołem z prędkością średnią 105 kilobajtów/s, a kiedyś Half Life 1 chyba coś 140 na kaazie ( dostałem za to ostrzeżenie od.. od admina tu, na tweaku LOL :P) A Maksymalny, jaki poszedł to był bodajze tuż po założeniu internetu- tak do 200 potrafiło pogonić ...szkoda, że z czasem net działa coraz wolniej, ale te średnie prędkości rzedu 70 kilobajtów za dnia spoko mi wystarczają :)

 

Na emule maks, co wyciągnołem ostatnio to 56 kilobajtów/s przy 10 kilo uploadu, średnio kiedyś było 35-40, teraz jak jest 20-25 to jest już naprawdę super :|

 

PS- chwilwy to ja miałem kiedyś koło paru tysiecy kilobajtów/s przy muleniu twardziela :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wam wrzuce screen-y , bo wszyscy gadają a nic konkretnego...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Łącze to radiówka w Pradze Czeskiej i nominalnej prędkości 128 kilo na sekundę. Na noc zdejmowali ograniczenie pasma i...hulaj dusza piekła nie ma !!! Jak dodam , że płaciłem za to 1000Kc tj. wtedy ok 100PLN to oferty TPSA bledną straszliwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh u mnie jest dziwna sytuacja.. z neta ciagne (szczegolnie z warezów) po 100-200kb/sek... net mi chodzi jak [ciach!]o.... Przykladowo Tweak laduje mi sie okolo 10sek... w Cs na necie sie pograc nie da... a łącze to 4mb na 500osób taka "malutka" siec :D oczywiscie net co chwilke nie dziala.. nie zebym robil anty reklame ale firma big-net to [ciach!]o....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak już jest rozmową o łączach to mam pytanie. Jakiego providera polecacie we Wrocławiu (nie mówcie TPSA i Dialog). Druga sprawa to zaciekawilo mnie:

 

realny max to bylo 240KB/sek na neo@2mbps  

W jaki sposób można podkręcic neostrade :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...