Skocz do zawartości
FOXC2D

Podkręcenie Procesora C2d

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda.

Np mój E6420 za chiny ludowej niechcial isc powyzej 340Mhz na fsb, a po namowie kolegi ustawilem 400 i bez problemu chodzi tak juz 2 lata :)

Inna sprawa,ze nie da rady też ustawić tak od razu "ile się chce", zwłaszcza jeśli nowy cpu jest to trzeba go troszeczkę przyzwyczaić do ciężkiej pracy ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ok 1,5 roku męczyłem go ostatnio bardzo długo konwertowaniem(

ze 3 dni) filmów, gry, pakowanie

 

 

Myślę że chyba można od razu ustawić na 300Mhz tylko czy ram nie będzie blokował bo mam na 266Mhz nastawione

 

A ramy jak ustawić mam teraz 3:4 ( i gdzie ustawić dzielnik)

 

To na czerwono to trzeba kręcić?

post-158572-1237816555_thumb.jpg

Edytowane przez FOXC2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno można od razu ustawić FSB na 266MHz z 200MHz czy to prawda na you tube widać jak od razu biorą tyle ile chcą

Na youtube, to ustawiaja tyle ile chca, bo wczesniej dlugo testowali co ustawic, zeby od razu "zapalilo" za pierwszym razem. Prawda jest taka, ze to zalezy od roznych kwestii u jednych przestawienie z 200 na 266 od razu pojdzie, u innych skonczy sie resetem biosu i szukaniem napiec ustawien i ogolna zabawa.

 

I nie baw sie na tej plycie, bo nic z tego nie wyjdzie.

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...