Skocz do zawartości
jonathan

Problem z firma komputerowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki maly problem. Zakupilem w firmie TRIO COMPUTERS 2x256MB DDR333MHz Infineona (po 160zl za kostke),po powrocie do domu okazalo sie ze to jakas lipa. Nastepnego dnia oddalem im pamieci na zastepstwo dostalem Specteki. Problem lezy w tym ze bujam sie z tym juz 3 tygodnie i nie mam zamiaru dalej latac i sluchac ze nie maj takich pamieci jak Infineon 333. 2 tygodnie jakie maja na naprawe juz dawno minelo. Zaoferowali mi wymiane za doplata na Kingstony (lipne) albo zwrot kasy. Suma jaka oferuja to 250zl bo po tyle w chwili obecnej sa te Specteki (wedlug nich te dwie firmy sa rownoznacznie dobre). Problem polega w tym ze nie mam na te pamieci paragonu ktorego zreszta nikt mi nie dal.

I teraz pytanie co mam z tym zrobic. Czy skierowac sprawe do Rzecznika Praw KOnsumenta???

Czy zna ktos telefon do takiej instytucji w warszawie.

A moze mial ktos z nimi podobne problemy. Chetnie sie przyloncze do pognebienia tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niemasz paragonu to wdepłeś w wielkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o bo bez niego mozesz pocałować siew dupe.

Gdziekolwiek byś nieposzedł bez paragonu nieudowodnisz, że miałeś lepsze pamiątki, a teraz dali Ci gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zmienia postać rzeczy :)

Kase teoretycznie od nich niemożesz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> bo rękojme zdjeli :(

Proponuje skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta.

Powinno pomóc

I pokarz ten świstek, ale niejestem pewien czy może pomóc bo jednak paragon to świstek który udowadnia, że kupiłeś w tym własnie sklepie.

Jednak pozostaje przy tym, byś skontakotowałsiez rzecznikiem i chociasz próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYDZIAŁ SKARG PIH - 826-42-20 ( ten telefon musi być wywieszony w każdym sklepie )

POWIATOWY RZECZNIK PRAW KONSUMENTÓW - 827-76-37, mili ludzie ( 2 razy miałem odmienne poglądy niż mój klient i spotkałem się z Panią Rzecznik )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...