Skocz do zawartości
Kaciu666

Toshiba Satellite Pro A210 - Karta Dzwiekowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pomożcie mi prosze bo nie wiem juz co robic. niedawno kupilem laptopa satellite pro a210. Mialem viste na nim i wszystko chodzilo spoko procz neostrady ( modem sagem fast 800 ) bez netu postanowilem ze zainstaluje win xp. Na xp net chodzi ale polowy sterow nie ma - fatalnie. Karte graficzna jakas udalo mi sie zainstalowac . Ale nie mam dzwieku!! probowalem instalowac stery ze strony toshiby i jakies upy systemu ( nie wiem czy dobrze te upy systemu robilem ) i popprostu nic! Pomozcie prosze bo kupilem laptopa specjalnie do pracy muzycznej. - nie ograniczajcie sie do jednych sterownikow zwlaszcza z toshiby strony bo mi nie dzialaly! Ps: nie moge teraz tez przejsc z xp na viste (przelaczyc sie) jak znacie jakis prosty sposob to dajcie tez prosze znac.

Dzieki z gory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomożcie mi prosze bo nie wiem juz co robic. niedawno kupilem laptopa satellite pro a210. Mialem viste na nim i wszystko chodzilo spoko procz neostrady ( modem sagem fast 800 ) bez netu postanowilem ze zainstaluje win xp. Na xp net chodzi ale polowy sterow nie ma - fatalnie. Karte graficzna jakas udalo mi sie zainstalowac . Ale nie mam dzwieku!! probowalem instalowac stery ze strony toshiby i jakies upy systemu ( nie wiem czy dobrze te upy systemu robilem ) i popprostu nic! Pomozcie prosze bo kupilem laptopa specjalnie do pracy muzycznej. - nie ograniczajcie sie do jednych sterownikow zwlaszcza z toshiby strony bo mi nie dzialaly! Ps: nie moge teraz tez przejsc z xp na viste (przelaczyc sie) jak znacie jakis prosty sposob to dajcie tez prosze znac.

Dzieki z gory!

Toshiba ma dobre wsparcie jeżeli chodzi o sterowniki, więc na pewno muszą działać (musiałeś coś poknocić). Z tego co widzę to laptop wyposażony jest w standardową kartę dźwiękową - Realtek! i wszystkie drivery są na stronce!

 

P.s. osobiście uważam, że "kupowanie laptopa do pracy muzycznej" mija się z celem :) ale to moja prywatna opinia, dokup sobie w przyszłości coś pod USB.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomogło

1.Zainstaluj Drivery od chipsetu

2.Zainstaluj łatę Hihg definition Audio odpowiednia do twojego systemu. KB888111

3.Modem

4.Audio

5.BT (jak jest gdyż nie znam tego modelu)

Czasami trzeba zamienić punkt 4 z 5. Tylko jak będzie skucha to reinstalka (przynajmniej ja nie umiem już dokładnie odinstalować tych sterów dlatego robie Ghosta po instalce). Niby wszytko działa a głosu niema.

Daj znać jak poszło.

 

wiem @Burns że było to w linku ale czasmi ludzie mają problem ze zrozumieniem i już nie chcą pytać żeby nie zostać zgnojonym ;)

Edytowane przez makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...