Skocz do zawartości
Pilek

Przy fsb 183 wywala się bios

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby nikt nie miał podobnego przypadku jak komp trochę pochodzi na fsb 166 i ustawie mu 183 to nic mu się nie dzieje, ale jak wyłączę kompa na noc i rano chcę go włączyć BIOS odmawia posłuszeństwa trzeba wszystko od nowa ustawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy że tyle nie wytrzyma płyta na dłużej. via kt400 ma support do fsb333, co reszte wyciśniesz to twoje, a jak nie wyciśniesz to producent cie zlewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tz jak na fsb 180 tez po nocce nie wstaje ?? dziwne a co do 183 fsb to ja polecam 182 bo to jest gorna granica mnoznika potem pci jak i agp ida w gore a przy 182 jest troche nizej a tez 11 mhz cie chyba nie zbawi co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam u siebie, ale wtedy zostawiam na jakies 2minuty zeby sie zagrzal, wciskam reset i wszystko juz caly dzien ok chodzi.. prawie jak z dieslem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy że tyle nie wytrzyma płyta na dłużej. via kt400 ma support do fsb333, co reszte wyciśniesz to twoje, a jak nie wyciśniesz to producent cie zlewa.

No i co z tego?

Płyty nawet na kt266a mogły wyiągać fsb200 , a na kt333 majac dzienik 5 nei widzę problemów. Sam bym jechał jeszcze wyżej ale chipset od 201 przestaje wyrabiać. (może jak poprawię mu trochęchłodznie o te 203-205 będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na 182 nie wstał pomyślcie, co może być przyczyną. Dziwi mnie fakt, że na wygrzanym sprzęcie chodzi a na świeżo włączonym po nocy nie chce ???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...