Skocz do zawartości
fajo

Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie ostatnio zastanawiam czy warto bylo by zainwestowac w zmiane karty graficznej co prawda teraz nie narzekam ale tak na przyszlosc juz bo roznica cenanie jest super duza

 

mam taka http://www.agito.pl/seria_8/palit_xpertvis...1168.40332.html

 

a chcialbym miec taka :P http://www.agito.pl/seria_8/palit_xpertvis...168.327213.html

 

sprzedalbym tamta i dolozyl kupil tutaj taka :) mam 1gb ramu 1,8 C2D i jak narazie z 8600gt gram we wszystko ale juz crisisa na full nie odpalam tzn moge ale mam gora 10fps

Edytowane przez fajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Wiesz, mój ziomek śmigał we wszystkie nowe gierki z 1GB ramu... Oczywiście miał radka x1950, C2D 1,8GHz... I wszystko było na maxa, czasami była zacinka, czyli w granicach 20-30FPS każda gierka, teraz dokupił drugą kostkę 1 GB... Każda gierka na maxa, bez zacinki (Assasins Creed jedna zacinka podczas skoku z wieży), Crysis na HIGH (no bo rzecz dzieje się na XP, a myślę, że nawet po O/C nie poszedł by za dobrze)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mój ziomek śmigał we wszystkie nowe gierki z 1GB ramu... Oczywiście miał radka x1950, C2D 1,8GHz... I wszystko było na maxa, czasami była zacinka, czyli w granicach 20-30FPS każda gierka, teraz dokupił drugą kostkę 1 GB... Każda gierka na maxa, bez zacinki (Assasins Creed jedna zacinka podczas skoku z wieży), Crysis na HIGH (no bo rzecz dzieje się na XP, a myślę, że nawet po O/C nie poszedł by za dobrze)...

Niema takiej opcji jak komfortowe granie w nowości na detalach max na x1950 (wiem bo ostatnio go cudem sprzedałem) a pozatym na 1gb ramu i na tym forum raczej nikomu tego nie wciśniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...