Skocz do zawartości
L.Viadro

Pomóżcie Wybrać 22" Lcd Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz porównanie

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=...2=3278&ph=7

Samsung ma lepsze kolory i szarosc bo w LG zamiast szarego jest zielony; zaś LG ma gwarancje na badpixle.

LG ma 30dni gwarańcji; Samsung teorytycznie 0 ale jezeli piksel pęknie do chyba 10dni to masz prawo zwrócic produkt bez uzasadnienia według jakiejś tam ustawy o prawie konsumentów. Czyli jakosc vs gwarancja ^^

Dzięki za odpowiedź, a z tym samsungiem nie jest tak jak z poprzednimi, przy których były różne matryce ?, Czy można brać w ciemno, ewentualnie poszukam w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do wszystkich chętnych na Samsunga 2232BW (lub 2032BW):

Mam ten monitor od kilku miesięcy, pod względem technicznym wszystko mi odpowiada, udało mi się bezproblemowo i szybko dobrać odpowiednie podświetlenie do oglądania i nachylenie/ustawienie monitora, żadnych martwych pikseli ani nic, jednakże ma dwie, bardzo wkurzające wady natury estetycznej

1. Strasznie się kurzy - w ciągu 1 dnia tworzy się widoczny pasek kurzu na ramce, co wygląda okropnie, na dodatek kurz lgnie do matrycy

2. Łatwo się rysuje - duża ilość kurzu = dużo ścierania = porysowany monitor (chociaż czy aż tak bardzo? Mi to nie przeszkadza, aczkolwiek pod światło co nieco widać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość drapi13

chłopaki bo nikt mi nie chce odpisać a nigdzie nie mogę znaleźć odp na moje pytanie jak sprawuję się HP 2207h w gierkach przede wszystkim chodzi mi o smużenie czy taki efekt występuje i o imput laga bo nic nigdzie na ten temat tego monitora nie mogę znaleźć a bardzo mi przypadł do gustu za odp z góry dziękuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z Was posiada/widział Samsunga 2253BW??.... Strasznie mało jest o nim w sieci informacji a to ponoć następca SM226BW.... Nie ma praktycznie zadnej recki tego monitora.... Jedyne na czym można się opierac (o ile w ogóle można) to opinie użytkowników na Newegg gdzie zdecydowana większośc uważa ten monitorek za bardzo dobry (oczywiście zachowując wszelkie proporcje w stosunku do sprzetu na innych matrycach).... Moze ten monitorek byłby dobry do gier/filmów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem kilka tematów + kilkanaście recenzji i teraz mam pytania

philips 220cw, czy dołożyć 100zł do szajsung t220? i czy 220cw będzie najlepszym monitorem za ok 750zł? 3lata gwarancji to spory '+'. 19" mi już nie wystarcza więc szukam czegoś większego.

 

ps. ilyamy nie podobają mi się z wyglądu, a że ma to być coś na co mam patrzeć przez kilka godzin dziennie to nie biorę ich pod uwagę ;) lg od biedy mogłoby być

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z Was posiada/widział Samsunga 2253BW??.... Strasznie mało jest o nim w sieci informacji a to ponoć następca SM226BW.... Nie ma praktycznie zadnej recki tego monitora.... Jedyne na czym można się opierac (o ile w ogóle można) to opinie użytkowników na Newegg gdzie zdecydowana większośc uważa ten monitorek za bardzo dobry (oczywiście zachowując wszelkie proporcje w stosunku do sprzetu na innych matrycach).... Moze ten monitorek byłby dobry do gier/filmów??

Ja mam tego 2253BW :)

Dużo lepszy obraz od ekranu co miałem w laptopie acer Crystal Glare czy jakoś tak :P i dożo lepsze i bardziej żywe kolory aniżeli na moim poprzednim LCD BENQ FP91GP (każdy go pamięta,ten słynny monitor na matrycy jakiejś tej lepszej,chyba MVA ale nie jestem pewny)

Dodam że monitorek kupiłem ok. 20 lipca za ok. 830zł w apollo u Siebie w Krakowie i do dzisiaj jak wyświetlę białą plansze to nie widzę ani jednego bad pixela :) :) : )

 

POLECAM

 

ps. ceneo wyszukało że od coś ponad 700 złotych już można go kupić :|...nieźle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie tutaj.

 

Szukam 24" lcdka, glowne zastosowanie to gry.

Mysle.. ze cos do 1,5k zl.

 

Rozwazam te:

 

benq fp241w (roznica miedzy tym a fp241vw?)

lg 2452v-pf

szajsung t240

hp W2408H

iiyama E2403WS-B1

 

Jakies inne propozycje?

Edytowane przez Narril

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

philips 220cw, czy dołożyć 100zł do szajsung t220

Phillips mało popularny jest, dość mało rzeczowych opinii. Natomiast mogę w skrócie scharakteryzować Samsugna :)

 

Co mnie w nim najbardziej irytuje? Hm... chyba jednak ciemniejsze górne rogi. O ile środek, dół i boki świecą całkiem równomiernie, o tyle górne rogi niestety są ciemniejsze. Można się przyzwyczaić, ale cholernie denerwuje. Druga rzecz, strasznie łatwo się kurzy. Całe szczęście, w zestawie jest szmatka, która bardzo dobrze radzi sobie z odciskami palców (których jest cała masa... <_< ) i zabrudzeniami na ekranie.

 

Nie każdy chyba wie, że Samsung ma kilku dostawców matryc - może trafić się naprawdę dobry egzemplarz lub naprawdę kiepski, także z tej strony loteria. Mi się trafił całkiem dobry, bo smużenie praktycznie nie występuje (w RPG czy FPS nie widać), jedynie gry piłkarskie strasznie się "marzą". Warto dodać, że kolory są naprawdę bardzo dobre.

 

Osobiście polecam :) /kupowałem w Agito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...