Skocz do zawartości
HeatheN

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaraz po zadaniu ostatniego ciosu i wejściu w ta fajniutka animację dobijania :) gra sie zatrzymuje na ok 10 sekund (dzwiek jest, zazwyczaj jęk konającego) po czy dalej jest w porzadku. Dodam że gra ogolnie smiga bardzo dobrze i zadko na moim sprzecie są przycinki. Z góry dzięki za jakieś info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czy jest jakis sposob na to, ze jak dostaje misje zabicia kogos i musze udac sie np. do Jerozolimy albo Akki, to zeby za kazdym razem tam nie jechac koniem tylko automatycznie sie tam przeniesc?

Będzie później tak możliwość, chyba od 3 bloku pamięci.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh po chwilonych zachwytach grą szybko zaczyna mi sie nudzić.

Ciągle tylko połazić po mieście, poratować kobitki, obskoczyć tarasy widokowe, cel zlikwidować i nastepne...

do tego te debilne filmy z laboratorium :(

Jestem w trakcie wykonywanie 4 zlecenia a już zaczynam wypatrywać końca - ja jestem inny czy po prostu starzeję sie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ta gra jest nudna... A szkoda, bo potencjał ogromny, wykonanie super... Brakuje tego czegoś, co by trzymało gracza przed ekranem.

każda uratowana panienka powinna potem w wyszukany sposób oddawać sie naszemu bohaterowi w ramach wdzięczności i od razu było by ciekawiej...

A taks erio to brakuje cegoś w stylu questów ala gry rpg a nie w kółko macieju to samo. do tego jakeis punkty czy coś za ubitych strzników bonusy itp a tak to czy ich tłuczesz czy nie i tak nei ma to znaczenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczone, nie jest to moze gra w ktora sie chce grac do białego rana, nie wykorzystuje w 100% mozliwosci jakie niesie wykreowane otoczenie, moze i schematyczna ale mimo wszystko mnie sie podobała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Mam problem z dźwiękiem, a mianowicie. głosy postaci są bardzo ciche. O ile jeszcze w przerywnikach słychać w miarę dobrze, to w czasie samej gry praktycznie ledwie co. W opcjach jest znalazłem tylko wyciszanie muzyki i efektów. Miał ktoś może taki problem?? Gdzie można jeszcze poustawiac coś z dźwiękiem? Ma SB audigy2 ZS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda uratowana panienka powinna potem w wyszukany sposób oddawać sie naszemu bohaterowi w ramach wdzięczności i od razu było by ciekawiej...

A taks erio to brakuje cegoś w stylu questów ala gry rpg a nie w kółko macieju to samo. do tego jakeis punkty czy coś za ubitych strzników bonusy itp a tak to czy ich tłuczesz czy nie i tak nei ma to znaczenia....

Dokładnie , ja sobie odpuścilem , strasznie liniowa , te same zadania tylko w innej krasie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem -napiszę i tutaj.Ten silnik nie trafił w odpowiednie ręce mówiąc żartem nieco.Ech -chciałbym na nim zobaczyć Sniper Elite.Po dopracowaniu lekkim i urealnieniu motoryki(no skoki fajne ale realne nie zawsze i niezbyt pasujące do strzelca wyborowego).Nieco obniżyć zabudowę lecz rozciągnąć i "udrzewić" oraz "uzaroślić" okolicę , pory dnia, fizyka(w celu określenia "przepuszczalności" materiałów dla pocisków) i inne takie.Mogłoby być fajnie.Bo zmarnowali tę oprawę fajną.Naprawdę sądzę ,że mając za sobą PoP mogli łatwo poprawić grę.Pomijając Sniper Elite to dla zabójcy-dachowca manewrów możliwych są w zasadzie całe kopy.A my dostaliśmy ich szczątkowe ilości.Szkoda choć i tak jest sympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@felek111

 

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?eax

 

sciagnij ten plik i wgraj do glownego katalogu gry, tzn podmien. Najlepiej stary skopiuj gdzies w inne miejsce - tak na wszelki wypadek.

 

Plik naprawia problem dzwieku

 

Zycze milej gry

 

EDIT: dwa szybkie pytanka:

Jak zrobic zeby frasp pokazywal normalnie fps, wgralem najnowszy i sie cyfry zamazuja - dziwne w innych grach normalnie

 

Drugie pytanko ktore juz padlo pare razy, czy ktos wie co daje znalezienie wszystkich flag? pewnie odblokowuje jakies wspomnienie dodatkowe, ale chcialbym sie dowiedziec od kogos zanim wezme sie za szukanie tego - czy w ogole jest warto tego szukac..

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy w tej grze pod win xp mozna ustawić wygładzanie krawędzi ? w opcjach gry nie widzę takiej opcji a ustawienie tego w sterownikach od grafy nie daje efektu - krawędzie w grze nadal mają ząbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plik assassin.ini

 

Multisampling=1

 

This variable controls Multisampling Antialiasing (AA), and can be adjusted using the Multisampling setting as described in the In-Game Settings section. The main reason you would want to adjust this setting in the .ini file is if you don't have access to it in the in-game options because you've set a high resolution. A value of 0 for this variable = no AA, 1 = 2xAA, and 2 = 4xAA. Higher values appear to be ignored.

 

Więcej: http://www.tweakguides.com/AC_8.html

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodalem Multisampling=2 i chodzi b dobrze nawet lepiej niz bez niego. Tego wlasnie mi brakowalo :)

Denerwuje mnie tylko ze trzeba grzebac w plikach a nie mozna zrobic to w opcjach gry. Czy to specjalnie tak robia zeby byla roznica miedzy Vista a Xp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z asiasinem, jak próbuje odpalić grę pod dx10 zawsze gra uruchamia się w oknie i można jedynie zwinać na pulpit albo "X", czy to wina Visty Home Premium 32, sprawdzałem rózne sterowniki do 8800 GT Asusa, to samo :blink: ,

dopiero sie zaznajamiam z Vistą może wie ktoś jak to rozwiazać, przepraszam za posta troszke nie w temacie, ale w końcu nie wiem czy wina lezy po stronie gry, sterowników a moze mojej nieudolnosci, dzieki

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

A te zatrzymania w czasie gry to wina tego, że macie piraty, ja sobie kupiłem Asasyna orginała i mi się tak nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te zatrzymania w czasie gry to wina tego, że macie piraty, ja sobie kupiłem Asasyna orginała i mi się tak nie dzieje.

 

Dokladnie Tak

Gralem po pare godzin w obydwie wersje , sklepowa i ta .........

nikogo nie powinno dziwic ze ''przerobka'' czasami chodzi gorzej .

Ta gre naprawde powinno sie kupic w sklepie ,zeby docenic kunszt programistow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunszt gdzie ? grafika ładna miasta piekne ale gra jako calosc bezndziejna . Programisci moga zwracac mi kase bo oczekiwalem czegos bardziej interesujacego , dokladniej bardziej rozbudowanej fabuly a otrzymale powtarzalna platformowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Dobra, ale jak na nową grę i wmiarę dobrą 79 zł to jest mało. Pozatym jak się ma na kompa za 3,5 k (nie wiem ile ty dałeś, nieważne, przykład), to można raz na miesiąc wydać 79 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos wymusisc zeby gra byla w oknie? niestety alt+enter nie dziala, jak i zmiana w cfg gry fullscreen=0 nic nie wnosi. Gra na dx9 pod xp sp2. Potrzebuje co chwile chowac gre i spowrotem maksymalizowac i niestety to dosc dlugo trwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos wymusisc zeby gra byla w oknie? niestety alt+enter nie dziala, jak i zmiana w cfg gry fullscreen=0 nic nie wnosi. Gra na dx9 pod xp sp2. Potrzebuje co chwile chowac gre i spowrotem maksymalizowac i niestety to dosc dlugo trwa...

A co grasz w pracy ? ;] Poszukaj mimimalizera do AC na necie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej przeczytalem te 4 strony... wszyscy sielankowo gadaja o grze, a gdzie nie spojze w ynternecie to wszedzie ludzie maja problemy z jerozolima :| w sumie ja tez mam i dlatego zwracam sie do was z prosba o rozwiazanie tego problemu, mam wersje ang, przy wjezdzaniu do jerozolimy poprostu crasciach!e sie, jakis fix zwany "ang to rus" w og ole nie chce mi sie instalowac, nigdzie nie widzialem officialnej latki, na stronie gry tez nic nie ma no i co tu zrobic ?:>

Edytowane przez Devianne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...