Skocz do zawartości
HeatheN

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

A spoko juz ogarnalem, zawsze walczylem w normalny sposob, bez F (czyli trybu walki) ;]

Juz sie z nimi rozprawilem, pogralem tak z godzinke i doszedlem do kolejnego miasta, znou identyczne questy itp. jakos mi sie na dzisiaj odechcialo grac. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunszt gdzie ? grafika ładna miasta piekne ale gra jako calosc bezndziejna . Programisci moga zwracac mi kase bo oczekiwalem czegos bardziej interesujacego , dokladniej bardziej rozbudowanej fabuly a otrzymale powtarzalna platformowke.

Dokładnie, gra nudna i baaardzo przewidywalna. Schemat gry zawsze ten sam: wejście do miasta(bądź jego kolejnej dzielnicy), wdrapywanie się na punkty obserwacyjne, wykonywanie śledztw i w końcu zabicie celu.

 

Dodatkowe urozmaicenia w postaci flag i krzyżowców są beznadziejne, a wielce reklamowane rozszerzenie gry w wersji PC w stosunku do konsol to po prostu kpina.

Edytowane przez OS7RY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baaardzo przewidywalna. Schemat gry zawsze ten sam: wejście

Jak w seksie no nie ,a tyle osób "to robi" :wink: Nie wspomnę o bieganiu po stadionie czy wyścigach samochodowych -kółko w kółko przewidywalne, a jednak....Właśnie w tym rzecz -gra chyba nie dla Ciebie, po prostu nie utrafiłeś.Jednych nudzi, drugich bawi.Jest monotonna tu się zgodzę ale wszystko takie po pewnym czasie jest....Ja ją polubiłem ,bo i tak się wybija z ostatnich "tworków" no i nie można jej odmówić dopracowania(porównaj z Gothic3 po kilku patchach).Akurat "urozmaicenia względem kloca" mnie nie interesują -nie mam odniesienia ,bo nie grałem na nim :razz: .Jak go wygrałem w konkursie to sprzedałem po kilku dniach nie wypakowując -PC mi starczy.

Wniosek znany i oklepany -każdy ma inny gust...na szczęście :wink:

Jednak jest fakt oczywisty -śilnik gry świetny IMO można było lepiej wykorzystać o czym już zresztą pisałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ,że to przednia myśl :wink: .Klimat ostatnio nieco zarzucony no łatwo wcielić Altaira w "niindziaaaa" :razz: .New możliwości całe pęczki z harakiri włącznie no i "błyskawice z palcy".Tyle ,że japońska zabudowa czasów shogunatu mało się do wspinaczki nadaje i biegania po niej :sad: .Nie dlatego się Tokyo(czy Osaka -nie pamiętam już) niemal w całości spaliło ,że murowane było...Ale jak pogłówkują kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w seksie no nie ,a tyle osób "to robi" :wink: Nie wspomnę o bieganiu po stadionie czy wyścigach samochodowych -kółko w kółko przewidywalne, a jednak....

Wydaje mi się, że jednak nie trafiłeś z porównaniami. Nie będę się rozpisywał na temat tego czy seks jest monotonny, może wg. Ciebie, nie wiem. ;] Jednak wymieniłeś kilka autonomicznych czynności, które składają się na pewną całość, codzienność, styl życia itp. Mi chodziło o to, że to, co pokazuje gra to jest pewien kompleks czynności, jakie mają składać się na zadanie. Tutaj dopatrywałem się przewidywalności, ponieważ nie wydaje mi się, że byłoby jakieś zadanie do wykonania dla zabójcy, komandosa, strażaka itp., które składałoby się z identycznych elementów, co n poprzednich zadań.

 

Poza tym nie krytykuję innych elementów gry, uważam, że grafika jest bardzo dobra, animacja szczególnie w czasie walki także nie daje powodów do narzekań. Fabuła jest także bardzo dobra, a jej główne założenia pozwalają na znaczne rozbudowanie elementów pobocznych. To nie jest nic nowego, czego nie można zrobić, co pokazują gry takie jak seria Hitman, GTA czy Elder Scrolls.

 

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee :razz: Ja tylko podałem kilka przykładów.Można ich podać tysiące zresztą ale nie w tym rzecz....Niepotrzebnie trochę wbiłeś szpilę z "seks monotonny może w/g Ciebie" -nieładnie :wink: .Sens mojej wypowiedzi jest prozaicznie prosty -nie utrafiłeś grą w swój gust i dlatego Cię nie cieszy.Nie ma co tu snuć dodatkowych filozofii -ja np. gram w Cywilizację od...kilkunastu lat i ciągle od nowa w serię Splinter Cell.A koledzy nawet na nie nie spojrzą -dla nich nuda i powtarzalność właśnie :wink: .Czyli -kwestia gustu i dobrze ,bo to rozrywka.To samo Asasyn -nudzi to odkładam na jakiś czas i po sprawie :wink: .Pewnie -mogli zrobić to dużo lepiej(zawsze sie da poprawić...).Grafika dopracowana dość -jej uroda to już gusta.Dźwięk w sumie w normie -nie wychyliłbym się z zachwytami.Ogólnie dość solidne rzemiosło.Ja akurat lubię podobne gry(choć o dziwo nie Hitmana).Dużo gram w Sniper Elite....Po prostu lubię się podkradać i planować.Najpoważniejszy mój zarzut to właśnie zmiana statusu gry na olimpiadę komputerową gdy atakujemy cel....Lipa i tyle z tą klepaniną myszy.Zrobili wcześniej PoP -tak jakoś lepiej te walki były zrealizowane(Warrrior W....).Osobiście nie narzekam bardzo na monotonię Asasyna -po prostu chłonę klimat ,bo utrafiłem.Jednak też daleki jestem od określenia tej gry "na wiele razy".To już byłaby chyba nuda...

Elder Scrolls -nooo.To lubię....Oblivion -grałem od wyjścia gry do grudnia 2007.Świetna, świetna ,świetna.

Więc sumując -nie przeszkadza mi oczywiście ,że uważasz grę za monotonną.To Twoje zdanie.Ale to nie znaczy ,że taka jest dla każdego no nie?Tak -wiem, jest w niej zbyt duża powtarzalność ale coś jednak ma takiego ,że się pogra z przyjemnością.Ciężko ja mimo wad nazwać kiepską.Świadomość jej wad mi akurat nie popsuła zabawy mimo ,że tego się obawiałem po pierwszym kontakcie z grą...

Co sądzis zo pomyśle z Japonią feudałów i Altairem w niej?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee :razz: Ja tylko podałem kilka przykładów.Można ich podać tysiące zresztą ale nie w tym rzecz....Niepotrzebnie trochę wbiłeś szpilę z "seks monotonny może w/g Ciebie" -nieładnie :wink: .Sens mojej wypowiedzi jest prozaicznie prosty -nie utrafiłeś grą w swój gust i dlatego Cię nie cieszy.Nie ma co tu snuć dodatkowych filozofii -ja np. gram w Cywilizację od...kilkunastu lat i ciągle od nowa w serię Splinter Cell.A koledzy nawet na nie nie spojrzą -dla nich nuda i powtarzalność właśnie :wink: .Czyli -kwestia gustu i dobrze ,bo to rozrywka.To samo Asasyn -nudzi to odkładam na jakiś czas i po sprawie :wink: .Pewnie -mogli zrobić to dużo lepiej(zawsze sie da poprawić...).Grafika dopracowana dość -jej uroda to już gusta.Dźwięk w sumie w normie -nie wychyliłbym się z zachwytami.Ogólnie dość solidne rzemiosło.Ja akurat lubię podobne gry(choć o dziwo nie Hitmana).Dużo gram w Sniper Elite....Po prostu lubię się podkradać i planować.Najpoważniejszy mój zarzut to właśnie zmiana statusu gry na olimpiadę komputerową gdy atakujemy cel....Lipa i tyle z tą klepaniną myszy.Zrobili wcześniej PoP -tak jakoś lepiej te walki były zrealizowane(Warrrior W....).Osobiście nie narzekam bardzo na monotonię Asasyna -po prostu chłonę klimat ,bo utrafiłem.Jednak też daleki jestem od określenia tej gry "na wiele razy".To już byłaby chyba nuda...

Elder Scrolls -nooo.To lubię....Oblivion -grałem od wyjścia gry do grudnia 2007.Świetna, świetna ,świetna.

Więc sumując -nie przeszkadza mi oczywiście ,że uważasz grę za monotonną.To Twoje zdanie.Ale to nie znaczy ,że taka jest dla każdego no nie?Tak -wiem, jest w niej zbyt duża powtarzalność ale coś jednak ma takiego ,że się pogra z przyjemnością.Ciężko ja mimo wad nazwać kiepską.Świadomość jej wad mi akurat nie popsuła zabawy mimo ,że tego się obawiałem po pierwszym kontakcie z grą...

Co sądzis zo pomyśle z Japonią feudałów i Altairem w niej?

Pozdrawiam!

Szpila, jak to zgrabnie nazwałeś miała być oczywiście zaczepnym, ale jednak żartem także, peace!

 

Jeśli chodzi o samą grę to także lubię gry gdzie trzeba planować, np. wymieniony przez Ciebie Sniper Elite... Choć przyznaje, że nie przeszedłem całej, z powodu jakiś kolizji z moja konfiguracją albo z oprogramowaniem, bo wywalała się po ok 30-40 min gry. Lubię także wymienionego Hitmana, czy szczególnie pierwszą część Splinter Cell. W tamtych grach i wielu innych, choć były starsze i wielu szczegółach znacznie mniej dopracowane to jednak rozgrywka jakby była bardziej nieprzewidywalna, ale to oczywiście moje subiektywne odczucie.

 

Co do pomysłu z Japonią - wydaje mi sie niezły, chociaż z Altairem mogłoby być jak w tym kawale gdzie amerykanie zastanawiali się, czemu wszyscy ich agenci zostają złapani w Rosji? Kiedy po opadnięciu żelaznej kurtyny mieli możliwość zapytania jak Rosjanie wyłapywali ich agentów: ci odpowiedzieli, że u nich po prostu nie ma murzynów:) Mam tu na myśli, że jednak arabowi w Japonii byłoby juz znacznie ciężej zmieszać się z tłumem. ;]

Ale gdyby to powiązać to bardziej luźno, np. poprzez tą organizację zabójców i kilka innych wątków, ale jednak bohatera zmienić na bardziej ujmę to "tubylca" to mogłoby nieźle wyjść szczególnie, jeśli znalazłoby się kilka tzw. smaczków nawiązujących do poprzedniej części.

 

Pozdo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpila, jak to zgrabnie nazwałeś miała być oczywiście zaczepnym, ale jednak żartem także, peace!

Luzik.Sam nie lubię ponuractwa :razz:

Co do pomysłu z Japonią - wydaje mi sie niezły, chociaż z Altairem mogłoby być jak w tym kawale gdzie amerykanie zastanawiali się, czemu wszyscy ich agenci zostają złapani w Rosji? Kiedy po opadnięciu żelaznej kurtyny mieli możliwość zapytania jak Rosjanie wyłapywali ich agentów: ci odpowiedzieli, że u nich po prostu nie ma murzynów:) Mam tu na myśli, że jednak arabowi w Japonii byłoby juz znacznie ciężej zmieszać się z tłumem.

Hahaha -no padnę.Faktycznie przeoczyłem ten oczywisty aspekt :lol2: .Ciągle ten sam problem z infiltracją w krajach Dalekiego Wschodu(dla nas dalekiego)...Anglik w Chinach na próżno się będzie gazetą zasłaniał :wink:

Dobra -może Londyn w "okolicach" XVII w.?Coś tam już było Arabów no i "dysproporcje" rasowe mniej widoczne...Może czasy wojen opiumowych?Indie?Eeee -tam mieli sikhów swoich.Rzym i początki "organizacji"?Eeee...Ja bym chciał Sniper Elite 2 na tym silniku.Podtytuł "Saboteur" czy jak....

Albo...Albo okolice połowy XVIIw. w...Rzeczypospolitej :razz: Potop!Broń palna -ale jeszcze niedoskonała.Bałagan w kraju.Tatarscy łucznicy....Husarzy i lekko zbrojne chorągwie.Pycha...No i mrzonka zarazem :sad:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po zabiciu Ac – Mualima mistrza i już przeczytaniu końcowych napisów aby uruchomić ten nowy wspomnienia to musze znów lazic po tych wszystkich 7 blokach wspomnień i żebrać wszystkie flagi wspinać się na te durne wieżyczki itp. aby to weszło tak bo to już by było zbytnio monotonne jak na ta gre hm? Ii czy to znow będzie taka sama ta dodatkowa misja jak ktos opisywać „l Dokładnie, gra nudna i baaardzo przewidywalna. Schemat gry zawsze ten sam: wejście do miasta(bądź jego kolejnej dzielnicy), wdrapywanie się na punkty obserwacyjne, wykonywanie śledztw i w końcu zabicie celu.”hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie z neta po prostu wersję ENG i tyle jest to najprostsze rozwiązanie ponad to płyta z oryginałem może leżeć ładnie na półce i odpoczywać jak będziesz ją kiedyś chciał sprzedać to możesz zaznaczyć w opisie że nie nosi śladów użytkowania żadnych rys, przebarwień czy śladów odciśniętych palców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem - wykonuję zawsze wszystkie zadania poboczne. No i teraz mam zabić 7 kolesia, zaś chcę wykonać przedtem zadanie poboczne - przesłuchanie (Akka, dzielnica Centrum). Koleś jest bardzo wysoko i nie wiem jak się tam dostać....

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

 

Pytanie natury technicznej...gra ma bardzo duże wymagania, czy wobec tego będzie komfortowo działać na ATI Mobility 2600? Chodzi oczywiście o działanie "w pełnej krasie" (albo przynajmniej nieznacznie uszczuplonej :wink: )? Sprzęt na którym chciałbym zagrać to - Notebook 15,4" :: Asus :: F3SA-AS133C T8100/2048/250/DVD-RW/VHP + 3 GB ddr2.

 

Dajcie prosze cos na temat ustawiania gry z poziomu opcji czy plików.

 

Z góry thx za pomoc.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewna prośbe do jednego z was. Potrzebuje od 8 do 10 ciekawych screenów z Assassin's Creed na potrzeby pewnego tekstu, ale niestety mam teraz niesprawny komputer i nie moge odpalic gry żeby cyknąc fotki :| Prosilbym wiec o ratunek, oczywiscie ten mily uczynek zostanie odnotowany w odpowiednim miejscu tekstu :> PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...