Skocz do zawartości
cavarr

Mortal Kombat Vs. Dc Universe

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

http://noob.com/

Na powyższej stronie jest widoczna postać Scorpion'a.

 

Next Mortal Kombat Is...MK v DC?

Mortal Kombat fan site Mortal Kombat Online are claiming that this image (click for bigger version), supplied to them by "a source within Midway", is the first piece of official art from the next Mortal Kombat game. And yeah, as you can guess from the miserable, hulking guy on the right, it'll be a Mortal Kombat vs DC game. Out of love for the DC universe, I'm trying to both accept this is real and be excited about it, but...firstly, there hasn't been a decent Mortal Kombat game in over ten years, and second...hey guys, Capcom did this a little while ago. With Marvel. You may have heard of it. Little late to the comics crossover party, aren't we?

MK v DC Has Little Blood, NO FATALITIES?

Wondering why DC comics would seemingly sign onto a project that would let Scorpion rip Wonder Woman's head off? You know...kill a superhero? So were we. So were you. This might explain it: a former Midway employee has contacted us and said that he worked on the game, and that Mortal Kombat v DC features "no fatalities and little-to-no blood". In other words, "MK is dead". No blood, no fatalities...if this is true, why is this game called Mortal Kombat again?

Dla mnie to nie będzie MK jeśli nie będzie FATALITY. W ogóle pomysł z dodanie postaci z DC jakoś do mnie nie przemawia. Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat VS DC Universe - Announcement Trailer

HD - http://www.gametrailers.com/player/32976.html - buhahaha BATMAN bije SUB-ZERO :lol2:

 

Oficjalna strona:

http://www.worldscollide.com/

 

ps

Starzy wyjadacze znienawidzą ten tytuł, a "pleb" będzie wielbił :lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale klimat 4 i tak nie ten sam jak chociażby w 2. Kiedyś grało się na automatach godzinami. Zobaczymy co z tego będzie, ale bez Fatality to jednak nie to samo. Niech już lepiej przestaną kaleczyć ten tytuł :|

Automaty swoją drogą ja pamiętam czasy 93 rok jako jedyny w klasie w podstawówce posiadacz kompa (386) i MK 1 z kumplem dzień w dzień po szkole już taką perfekcję w pewnym momencie mieliśmy, że z zamkniętymi oczami się przechodziło. Dlatego uważam, że to co się teraz wyprawia to szczyt profanacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele ciekawiej bylo by stworzyc gierke ala Smash Brothers na 360 - znane postacie jak np. Scorp czy Sub, Master C., jakas fajterka z DOA, Snake, Hitman,itd niz wydawie czegos dla dzieci...

omfg, już nie wiem co by było gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś zbłąkany żart z 1 kwietnia ;]

Szczerze to z tego co mi wiadomo news ukazał się właście 1 April, ale z tego co widzę to dodali nawet trailera, a co za tym idzie moje obawy zaczęły się ziszczać - to chyba nie był żart :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne.

Ja rozumiem , ze można wrzucić Vadera do Soul Calibura jako żarcik , ale łaczyć Mortala z DC na poważnie to jest tragedia.

 

Lepiej by powrócili do korzeni i wydali starego mortala z grafiką next genową napewno by się sprzedał równie dobrze albo i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś? Fabuła imo całkiem fajna i ogólnie story mode świetnie zrobione. Za to system walki prosty do bólu, mało combosów itp. Nie wiem jak było w poprzednich mortalach bo grałem tylko w te na PC, ale z tego co wiem to było lepiej bo przynajmniej style walki były.

 

Multiplayer: gra się fajnie ale... beznadziejny ranking, w którym ranga opiera się tylko na liczbie zwycięstw. Koleś z 2894 przegranymi i 1000 wygranych będzie lepszy od tego który przegrał 3 razy i 500 razy wygrał :/. No i częste wywalanie serwerów. W innych grach mi się w ogóle nie zdarza, w MK jak raz wywali to można się spodziewać kolejnych 10 disców w ciągu 5 minut więc najlepiej wtedy zrobić sobie przerwę...

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne.

Ja rozumiem , ze można wrzucić Vadera do Soul Calibura jako żarcik , ale łaczyć Mortala z DC na poważnie to jest tragedia.

 

Lepiej by powrócili do korzeni i wydali starego mortala z grafiką next genową napewno by się sprzedał równie dobrze albo i lepiej.

Takie samo jest moje zdanie. Aczkolwiek oglądałem recenzje gier i jeżeli komuś sie nie podoba połaczenie to z tego co zrozumiałem mozna grać osobne wątki. No ale nie da sie ukryć, że głupim jest walak supermana z Raidenem :D

 

Podobaja mi się natomaist walki, dynamika jak w klasycznym MK, gierka moze byc naprawde grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie arcade można wybrać czy wlaczyć z 'mortalami', z DC, czy z wszystkimi. Story jest wspólne, tyle że wybierając postacie z DC właśnie nimi pokierujesz i vice versa. W każdym razie wg. mnie bardzo fajnie wyjaśnili czemu te dwa światy ze sobą walczą. W multi sporo osób gra batmanem i flashem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to już można kupić? To ja dzisiaj po to ide - imao must have :D

A jeszcze takie pytanko do posiadających soulcalibur 4. Jak byście mieli porównać to która gra lepsza? Bo chciałbym jakąs bijatykę kupić a dwie to za dużo i się zastanawiam czy machnąć SC4 czy mortala teraz. Dzienks

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany gram i w MK vs DCU i w Soul Cablibura 4. Kupuj SC4, jest o wiele bardziej rozbudowany system walki (o wiele wieeeeeeeleeeeee), postacie między sobą bardziej się różnią (nawet zwykłe ciosy są różne dla każdej postaci, w mk różnią się głównie combosami), rankingi w SC są sensownie zrobione, w MK to porażka. W singlu masz fajny tryb w którym zdobywasz itemy, dużo radochy. W mk za to jest o niebo lepsze story mode i nie trzeba tyle ćwiczyć żeby zacząć wygrywać w Live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę w MK vs DCU i mam porównanie z SC4:

- bardziej dynamiczna rozgrywka niż w SC4

- łatwiejsze do ogarnięcia: wystarczająca liczba kombosów, łatwo stać się "pr0-siakiem" ^^

- story mode !!!! re-we-la-cja :) Co walke mamy cut-scenke i to nie byle jaką! :wink: , fabuła ma jakiś "sens" (co ciężko osiągnąć w "bijatykach")

Niestety nie mam jak sprawdzić rozgrywki online :(

Z początku menu odstraszyło mnie swoją prostotą, dalej już było pozytywnie (prócz loadingów - ciutke za długie). Generalnie wygląda na bardziej dopracowaną niż SC4, które dla mnie wygląda jak zrobione na "odwal się". Aczkolwiek kumpel skwitował, że SC4 więcej mu przynosiło fun'u :P Jak dla mnie obie gry wywierają pozytywne odczucia, postawiłbym je na równi :) Dla Arcade'owców jak i Pr0-playerów jak znalazł. Dla m.in. takich gier kupiłem konsole :)

polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...