Skocz do zawartości
mikas

Linksys Wrp400 I Problemy Z Podłączeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy kupił Router Linksys WRP400 CISCO i do tego drukarkę pod Lan. Poprosił mnie bym mu zrobił w pracy sieć z kilku komputerów. I pierwszy komputer podłączyłem bezprzewodowo wkładając do niego kartę Wifi linksysa i połączenie przebiegło bez problemu. Potem podłączyłem drukarkę po kablu i też działa ona poprawnie. Dopiero problem zaczął się przy podłączeniu laptopa, który już wielokrotnie łączył się z sieciami bezprzewodowymi. Gdy chcę się podłączyć do tej sieci to wyskakuje mi jakieś zabezpieczenie i prosi mnie o stworzenie sieci i podanie ośmiu cyfrowego klucza, który jest wydrukowany na pudełku lub urządzeniu, ale nigdzie takiego klucza nie widzę. Z innymi, które wykrywa laptop mogę bez problemu się połączyć po podaniu klucza, którym jest ta sieć zabezpieczona. Oczywiście na routerze nie ustawiałem żadnych szyfrowań sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię.

 

Mam ten ruterek, zakupiony jako używany. Nie mogę jednak zalogować się do zakładki Voice (która odpowiada za konfigurację telefonu voip). Nie pomaga reset ani aktualizacja firmware (zakładka Voice pozostaje bez zmian). Da się coś z tym zrobić? Poprzedni właściciel hasła nie pamięta.

 

 

Poza tym, żeby ściągnąć 5MB plik z firmware trzeba poświęcić jakieś 20 minut na rejestrację i wertowanie przez regulaminy...

 

 

Wesołych świąt.

 

 

@down: A czytanie ze zrozumieniem pooszło spać na święta. Nie działa domyślne hasło, pisałem już.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, musisz się zalogować jako admin podając takie dane:

Login: Admin [pamiętaj o dużej literze!!!]

Hasło: admin

 

Powiedz czy dałeś radę, wesołych i smacznego jajka.

(a najlepiej przedtem odblokuj router :P)

Edytowane przez Xadereq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...