Skocz do zawartości
Gość loRdRumek

Jaką Kartę Do Tego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loRdRumek

Witam, mam taki dylemat. Chciałbym pograć w Wiedźmina w roździelczości 1280x1024 przynajmniej na medium. Mam taki oto zestaw: AMD Athlon 3000+@2,4Ghz (dalej coś nie chce iść), 1GB Ramu PC3200 400 MHz, GA K8NE (MOBO), no i 6600GT bez OC. No i teraz, jaką kartę zamontować, by wiedźmin chodził w średnich, lub wysokich. Wiem, że trzeba dokupić jeszcze 1 GB Ramu. Na kartę chcę wydać max 300 zł. Będe kupował na allegro.

 

Witam, mam taki dylemat. Chciałbym pograć w Wiedźmina w roździelczości 1280x1024 przynajmniej na medium. Mam taki oto zestaw: AMD Athlon 3000+@2,4Ghz (dalej coś nie chce iść), 1GB Ramu PC3200 400 MHz, GA K8NE (MOBO), no i 6600GT bez OC. No i teraz, jaką kartę zamontować, by wiedźmin chodził w średnich, lub wysokich. Wiem, że trzeba dokupić jeszcze 1 GB Ramu. Na kartę chcę wydać max 300 zł. Będe kupował na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

HD3650 od Asusa lub 8600gt Sonic+ od Palita. Obie są bdb w tej cenie.

A brać wersję 512MB, ale na pasywnym chłodzeniu tego Radka oczywiscie?? Bo są Gigabyte w komputroniku za 239 zł na zamówienie?

Edytowane przez loRdRumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Bedzie, ale nic lepszego w tym wypadku nie moze zrobic.

Dokładnie, i tak nie zamierzam grać w Crysisa,a jeszcze pytanie, mój MC 350W pociągnie cały ten syf??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC-350 bez problemu pociągnie to i mocniejsze zestawy.

 

A karte to polecam tą:

http://www.allegro.pl/item348497745_powerc...tvhd_2xdvi.html

 

Przebija wszystkie wymienione wyżej.

 

Ewentualnie ta:

http://www.allegro.pl/item349254238__asus_...dr3_pci_e_.html

 

asus z bardzo dobrym i cichym chlodzeniem.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

MC-350 bez problemu pociągnie to i mocniejsze zestawy.

 

A karte to polecam tą:

http://www.allegro.pl/item348497745_powerc...tvhd_2xdvi.html

 

Przebija wszystkie wymienione wyżej.

 

Ewentualnie ta:

http://www.allegro.pl/item349254238__asus_...dr3_pci_e_.html

 

asus z bardzo dobrym i cichym chlodzeniem.

A łostatnie pytanko mam, mam brać wersje 256MB czy 512 tego Radka 3650?? Bo nawet u Asusa lookałem, i są 2 wersje... Jak wyżej pisałem zamierzam grać w roździelczości 1240x1048

Edytowane przez loRdRumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Znaczy wiesz, mam jeszcze LG LCD 37cali FullHD i czasami na nim gram w jakieś starsze gierki... Ale na nim nawet w takiej roździelczości ładnie wygląda... I ostatnia rzecz, czy pogram w Assasins Creed w "mojej roździelczości"?? Może być nawet na minimum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Pograsz ;]

Ale na minimum, czy może jakieś opcje pujdą w górę... Oczywiście na AA nie licze... Słyszałem dzisiaj od kolegi, że podobno tak zawalista gierka, że się o***** można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Gierka jest spoko. Poczytaj w topicu o niej. Co do wymagań może pograsz na 2/4 (bo w grze jest taka skala), ja na swoim sprzęcie gram na 4/4 ;)

No, czyli na średnich... Zapowiada się kilka nie przespancy nocy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

No czy ja wiem, mój koleś ma 2 rdzeniówkę, ale od Athlona, i coś słabiej mu śmiga komp od mojego... ;D Zdam wam relację prawdopodobnie jutro, bo sprzedaje komórkę koledze, żydzę pieniądze od starszych i lece do komputronika na grochowskiej ;D Chyba, że zna ktoś sklep w warszawie (najlepiej Praga-PŁD, Centrum) gdzie są ASUS-y...

Edytowane przez loRdRumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...