Skocz do zawartości
pxr

Standardowo - Wybór Monitora...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

planuje na dniach zakup monitora ale mam problem (wiem temat poruszany setki razy, jednak lepiej się człowiek czuje jeżeli to dotyczy jego samego :) ). Więc do rzeczy, chciałbym monitor o przekątnej 20" - 22" do 1000zł! Komputer użytkuję raczej "normalnie" :) jakkolwiek można to opacznie zrozumieć :) oglądam filmy, przeglądam internet, czasem napisze jakiś kodzik i często bawię się grafiką! Z góry mówię, że na laptopie niekiedy mam problem z rozróżnieniem barw.. szczególnie wtedy gdy muszę być dokładny.. (wyniki wtedy oglądam na starym - wysłużonym monitorze :) ).

 

Czy dostane w tej cenie jakiś rozsądny monitor ?? Jaką matrycę wybrać ?? Standardową TN czy może PVA - albo jeszcze inną ?? Czy widzieliście ostatnio coś rozsądnego ?? Muszę wymienić monitor - obecny nie mieści się na nowym biurku :(

 

Znalazłem coś takiego:

HP v220

Philips 220WS8FB

 

Ale mam mieszane uczucia co do tych monitorów..

 

Proszę o radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TN czy może PVA

Wszystko, co nie zawiera w nazwie matrycy TN będzie dobre, tym bardziej, jeśli bawisz się w grafikę :wink:

 

W tym rozmiarze wg mnie godne uwagi są:

Belinea 2080 S2 20" 1600x1200 - klik

Gateway FPD-2185W 21" 1680x1050 - klik

 

Ten drugi jest akurat w promocji i można go wyrwać w komputroniku za 1099zł - klik. Być może można te monitorki dostać taniej, musiałbyś poszukać. Niestety obydwa przekraczają twój budżet, ale za dobrą matrycę trzeba niestety zapłacić więcej. IMO warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi jest akurat w promocji i można go wyrwać w komputroniku za 1099zł - klik. Być może można te monitorki dostać taniej, musiałbyś poszukać. Niestety obydwa przekraczają twój budżet, ale za dobrą matrycę trzeba niestety zapłacić więcej. IMO warto.

Hmmm.. a coś więcej o marce Gateway ?? Dobre to jest ?? Warto ??

Szczerze mówiąc jak dopłacić do lepszego to 200 zł mnie nie zbawi..

Gateway wygląda fajnie ale jak z gwarancja i trwałością ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...