Skocz do zawartości
N4RMER

Z Ddr1 Na Ddr2...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać siara teraz mieć pamięci DDR1 ( ;) ), więc pora się przenosić na nowszą platformę, a że na Intela nie mam kasy to zostaje AM2. Co do mobo, proca itd to już samę się zajmę, tylko zostają pamięci, a że z wiedzą o kosteczkach DDR2 jestem zielony (po za tym, że najlepsze są na kościach Microna) to proszę o pomoc. Co prawda tematów trochę tego typu było, ale wszystko na bieżąco się zmienia (gorsze serie, inne kości itd), więc mam tylko dwa założenia co do pamięci - nie przekroczyć 200zł (max 220zł) to po pierwsze, a po drugie (najważniejsze) to bardzo dobre OC :blurp:

 

 

Z tego co teraz wiem to chyba jedynie zostaje kupić coś z Ballistix albo Mushkin SP2+ czy GoodRam Pro, tylko skąd będe miał pewność, że te pamięci są na najlepszych seriach kości Microna... dlatego proszę najlepiej o jakieś konkretne modele albo serie (oznaczenia itd) albo najlepiej linki do sklepów etc. chyba, że zostaje mi zakup w ciemno. Thx...

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółte Ballistixy na GMH ;) MaSell ma chyba jeszcze 2 parki jak dobrze pamiętam. Z allegro uważaj, bo aktualnie nowe Ballistixy nie są robione na GMH, a ludzie w aukcjach dalej piszą, że mają memki na GMH... (aka przemek_s).

 

2x1GB GR Pro się chyba nie zmieścisz w 220 zł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Mam na chacie 5kompletow Crucial Ballistix 6400 z koncowka batcha 16FD5 co oznacza,ze sa dwustronne za 180pln za komplet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę teraz to już nawet czuję się jakbym założył temat w dziale kupię, ale to jeszcze lepiej ;)

 

Czyli widzę, że zostaje mi tylko zakup coś z Ballitixów, a myślałem coś bardziej w stronę Mushkinów :)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz właśnie sam nie wiem co kupować, bo wiem na razie tyle, że te pamięci reprezentują podobne OC... więc teraz to chyba bardziej w kwestii gwarancji będę patrzył, bo pamięci trochę katowane będą ;)

 

Co prawda trochę czasu na to mam, ale z tych ofert na allegro dotyczących GR PRO, to raczej za ciekawych nie ma, szczególnie, że wolałbym jakieś nówki...

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hehe ,czyli wybor masz slaby,bo GR Pro tez szybko padaja i kosztuja ok 40pln drozej niz Crucki,ale jak padna Crucki to musisz odeslac do UK(ok 25pln) i watpie aby wrocily dwustronne,z drugiej strony swoje Ballistixy 1066 mam juz ok rok i byly katowane,wiec roznie jest

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz byc taki jak wszyscy i miec ballistixy, to za dobra cene tez da sie zalatwic mushkiny na gmh :P

W jakiej cenie? Daj więcej info...

 

A ty masz jakieś GMH? Lanc pisał coś, że może jeszcze masz jakieś sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeleciałem to za dużo sklepów nie oferuję GR PRO 900, ale jakieś są:

 

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...=159014&u=5 1GB za 104zł

lub

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni..._x_1GB_CL5.html 2x1GB za 210zł...

 

Tylko dalej zastanawiam się czy Ballistixy nie będą lepszym wyborem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem to i owo, więc biorę GR PRO 900, pewnie pod koniec tygodnie złożę zamówienie... Jak będę miał, gdzie je wsadzić to zdam relację ;)

 

Jak coś będzie nie tak to następne będą BallistiXy i tyle.

 

Thx noobies za pomoc, teraz przyda się do zajechania pamięci :blurp:

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...