Skocz do zawartości
GirlGTX

Gf 9600gt Palit Wersja Non-oc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loRdRumek

Jeżeli nie ma GS, to znaczy, że nie jest okrojona, jeżeli chcesz envidiję, to kupuj, jeżeli chcesz ejtiaj,to weź Radka 3850. Ale jak masz okazję taniej kupić, to bierz i się nie zastanawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

A mógłby napisać jakiś posiadacz karty , czy warto ?, Czy się nie grzeje? Czy piszczy ? itp.

Ja taką kartę w domu mam, ale nie jest to mój komputer... Czasami na nim gram. Powiem tak, nic nie piszczy, nie grzeje się zanadto (napewno mniej od rodziny 8xxx). A piszczenie jest spowodowane usterką, więc jak kupujesz nową kartę, to nic nie powinno z nią być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby napisać jakiś posiadacz karty , czy warto ?, Czy się nie grzeje? Czy piszczy ? itp.

 

Czy zasilacz 350W wystarczy ?

Nie piszczy, czy się grzeje? Nie jest to 8800GTX czy Ultra :wink: Z tego co mi wiadomo to karta nie osiąga jakiś dużych temperatur ;] Zależy jaki zasilacz 350W, jeśli markowy, powinien dać rade kiedy nie będzie dużego OC na karcie i CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Nie piszczy, czy się grzeje? Nie jest to 8800GTX czy Ultra :wink: Z tego co mi wiadomo to karta nie osiąga jakiś dużych temperatur ;] Zależy jaki zasilacz 350W, jeśli markowy, powinien dać rade kiedy nie będzie dużego OC na karcie i CPU.

A tam 350W starcza nawet do lekkiego o/c, ale jeżeli chcesz harkore o/c, to inwestuj w TAGANA, albo inny syf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie da rade spokojnie i z OC ;] Bo ten zasilacz ma realne ponad 400W.

O to fajnie. :).

 

Czy za 402zł się opłaca kupić tą kartę ? ;) Sorry za głupie pytanie.

 

Edit:

 

Czy taka karta będzie ? 2 slotowa z tym żółtym wiatrakiem ?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez GirlGTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie da rade spokojnie i z OC ;] Bo ten zasilacz ma realne ponad 400W.

Ja nie :wink: Ale zostało udowodnione że ma realne ponad 400W, a tabliczka znamionowa ma zaniżone wartości. Zresztą popytaj forumowego @BENITO, @svende itd skoro jesteś takim niedowiarkiem ;]

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie :wink: Ale zostało udowodnione że ma realne ponad 400W, a tabliczka znamionowa ma zaniżone wartości. Zresztą popytaj forumowego @BENITO skoro jesteś takim niedowiarkiem ;]

A są na to jakieś dowody, że ma 400W ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Kurna, czemu te wszystkie karty wyglądają tak biednie... Może być ta karta... Ma jakieś radiatory przy pamięciach?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce tylko nadmienic, ze jest problem z tymi tanimi Gainwardami i Palitami 9600GT bo nie ma ich w hurtowniach :)

 

sam zamowilem w czwartek ta karte, a dzisiaj dostalem info, ze ich nie ma - i lookajac na wiele sklepow internetowych to wszedzie tez napisane brak wiec narazie lipa :(

 

chyba ze ktos ma namiary na sklep, w ktorym sa realnie te karty a nie tylko w opisie :)

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce tylko nadmienic, ze jest problem z tymi tanimi Gainwardami i Palitami 9600GT bo nie ma ich w hurtowniach :)

 

sam zamowilem w czwartek ta karte, a dzisiaj dostalem info, ze ich nie ma - i lookajac na wiele sklepow internetowych to wszedzie tez napisane brak wiec narazie lipa :(

 

chyba ze ktos ma namiary na sklep, w ktorym sa realnie te karty a nie tylko w opisie :)

Jak to brak, jak np. w Agito są. po 407zł. Ja zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Dobra, sprawa ma się tak są 4 modele takich kart:

 

PALIT XpertVision GF 9600GT Sonic+, 1GB DDR3 (256bit), PCI-E, HDMI/2xDVI, BOX

 

PALIT XpertVision GF 9600GT SuperSonic, 512MB DDR3(256bit), PCI-E,HDMI/2xDVI,BOX

 

Sklep mieści się na Warszawskim Grochowie, jedyny jaki znalazłem... Za wersję 512 MB życzy sobie 540 zł. Jeżeli nie jesteś z wawy, to możesz mi pieniądze na konto przesłać i wtedy ci wyśle, a jeżeli jesteś z WW-A, to mogę ci dać namiary na ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to brak, jak np. w Agito są. po 407zł. Ja zamawiam.

a masz pewnosc, ze sa na 100%? to, ze jest na stronie to nic nie znaczy, jak sklep ich nie ma na stanie (a w hurtowniach na dzien dzisiejszy tez nie ma)

 

ja zamowilem w czwartek jak te karty byly w "cennikach" w prawie kazdym sklepie... no a jak widac karty nie mam :)

 

jesli masz potwierdzone info to chetnie u nich zamowie :D

 

 

@do posta wyzej

za 540-560 zl to mozna kupic 8800GT 512MB :)

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

a masz pewnosc, ze sa na 100%? to, ze jest na stronie to nic nie znaczy, jak sklep ich nie ma na stanie (a w hurtowniach na dzien dzisiejszy tez nie ma)

 

ja zamowilem w czwartek jak te karty byly w "cennikach" w prawie kazdym sklepie... no a jak widac karty nie mam :)

 

jesli masz potwierdzone info to chetnie u nich zamowie :D

 

 

@do posta wyzej

za 540-560 zl to mozna kupic 8800GT 512MB :)

Wiem taki żydowski sklep, ale na jutro kombinuje mi typek Radka mojego za taką samą cenę jak w komputroniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze wiadomość z innego sklepu <b. dobry sklep> Cena 402zł i mają na stanie 57 sztuk ;) Jutro wysyłka i po jutrze już karta u mnie ! :) Rewelacja !!!

Edytowane przez GirlGTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie, lecz to Pality - mam nadzieje, ze Gainwardy tez sie pojawia :) (bo w moim miescie Pality sa jeszcze po starych cenach) a za przesylke troche szkoda bulic

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...