Skocz do zawartości
Rosio

jakie programy do platformy Intela?

Rekomendowane odpowiedzi

jutro szef ma mi przyniesc do pracy kompa swojego opartego na Intelu 1,4Ghz i mam mu win xp zaladowac ale nie wiem jakie programy wymaga Intel, rozumiem ze jak mobo jest na via to wystarczy 4in1? a jak na innych chipach to co tzreba zaladowac zeby bylo ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam intela i wszystko na plycie dostalem. Caly soft update-uje ze strony intela tzw. bios i Intel Application Accelerator, Active Monitor ect.

A co do innych plyt na chipsetach intela to nie wiem.

A tak BTW to cos mu niedziala czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam intela i wszystko na plycie dostalem. Caly soft update-uje ze strony intela tzw. bios  i Intel Application Accelerator, Active Monitor ect.

A co do innych plyt na chipsetach intela to nie wiem.

A tak BTW to cos mu niedziala czy co??

winda 98 mu sie skasznila (jego syn nie moze w zadne gierki grac) i chce zebym zamiast tego zaladowal mu xp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel application accelerator, a pod win98 moze tez intel chipset costam (jakies sterowniki, od ME w gore nie potrzebne)

Active monitor dziala tylko z plytami firmy intel, nie ogolnie z plytami na chipsecie intela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel application accelerator, a pod win98 moze tez intel chipset costam (jakies sterowniki, od ME w gore nie potrzebne)

Active monitor dziala tylko z plytami firmy intel, nie ogolnie z plytami na chipsecie intela

wielkie dzieki wszystkim :)

walsnie wychodze do pracy i zaraz sie spotakm z szefa kompem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh ! zapomniałem o jednej rzeczy. jak już wszystko bedzie działało to weź "ghosta" i zrób lusterko. tak to już jest z komputerami dzieci szefów że sie często psują !! ;-)

Dokładnie !!! Ja składałem kompa swojemu. Wszystko cacy pupa a po miechu mi mówi , że mu się sam resetuje. Niby nie narzekał , ale czułem że ma jakieś ale do mnie. Wziołem go na chate...ludzie takiego syfu w systemie to ja dawno nie widziałem. Instalka XP od zera , ghost i myslę sobie z czapy. GUZIK !!! Po tygodniu przychodzi do mnie , że synowi gry nie chodzą !!! I to jest fakt. Jak wrzucisz XP to bardzo stare gry po prostu się nie uruchomią i będizesz miał kwas. Ja zabrałem znowu kompa na chatę , Boot Magic , dwa systemy (ukryte partycje) , wybór w czasie uruchamiania i zduplikowane aplikacje. Od tego czasu (3 miechy) uśmiech nie schodzi z twarzy mojego boss-a a ja powiedziałem sobie nigdy więcej nie złoże kompa dla kogoś !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...