Skocz do zawartości
Gość loRdRumek

Ga-945p-s3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loRdRumek

Mam okazję kupić taką płytkę główną... No ale miałem dokupić do mojego starego zestawu HD3650. No i teraz powiedzcie mi co kupić, kartę graficzna, czy tą płytę główną i dokupić Pentiuma DualCore 1.6 i go kręcić, a za czas jakiś (prawdopodobnie w wakacje) dokupić mocniejszą kartę graficzną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Ja w Faq przeczytałem, że ma dobre O/C, ale nie ma 4 Fazowego zasilania, więc słabe O/C 4 rdzeni... Poprostu mogę mieć taką poniżej 100 zł. I w temacie o tej płycie wszyscy mają powyżej 2,5 GHz, niekutrzy ponad 3 GHz

Edytowane przez loRdRumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil tak ze kupic teraz grafe... a za jakis czas mobasa i cos lepszego np E8200 czy cos z serii Q... jak bedzie kasa a grafa ci zostanie jak znalazl:D

 

 

a sory zle przeczytalem myslalem ze chcesz kupic HD3850... zeszlo:D w takim razie to nie kupuj tej karty bo bedzie za slaba do nowego zestawu...

Edytowane przez Scyzor 663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Jednak zrobie tak jak ty mówisz, kupię tą HD3650 (nie HD3850), i na dzień dziecka poproszę o mobasa, procka, i ramy. Sprzedam kartę graficzną, kupię inną i będzie fajnie. Można zamknąć teamt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie na chwilkę podczepie pod temacik =]

================================

 

No wiec chciałem się dowiedzieć czy opłaca się kupować właśnie tego Gigabyte GA-945P-S3 procek jaki mam zamiar do tego wsadzić to Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GH 1MB BOX + może podkręce to gdzieś do 2,4 ghz(lub wyżej jeśli będzie takowa potrzeba lub możliwość) i wsadze jakoś 1 GB ramu ddr2 na start. Komputer z góry mowie ze nie do gier(od tego mam konsole) więc pewnie wpakuje tam jakąś z tańszych kart graficznych (no właśnie jaką ^^" ? żeby nie było cyrków że procek i ram pociągnie Full HD a grafika tego nie udźwignie i w efekcie będą lagi) myślałem nad jakąś gdzieś do 200 zł.

 

Głównym zastosowaniem komputera było by komunikowanie się z ludem przez neta, internet i związane z tym przyjemności czynne i bierne takie jak np oglądanie filmów online na fullscreenie itd, bawienie się programem adobe photoshop, oglądanie anime i tutaj potrzebowałbym żeby obsłużył mi ten sprzęt zarówno HD 780p i 1080p w formacie *.mkv ponieważ coraz więcej anime właśnie wydawanych jest w takowych formatach w plikach *.mkv

 

Komputer od czasu do czasu będzie też służył do przetestowania i ewentualnie pogrania w jakiegoś MMORPG ale wszystkiego rodzaju inne gatunki gier chyba odpadają bo ja raczej w FPSy nie gram a wątpie żeby mojej matce coś nagle odbiło żeby znów wrócić do jakiegoś FPS'a(tak więc Crysis na tym chodzić nie musi ;) ) szczególnie że wkręciła się teraz w jednego MMORPG ;]

 

PS: Mam ograniczone środki finansowe niestety...

 

PS2: Do tej płyty można wsadzić kość ramu 2 GB do jednego slotu ?

 

PS3: Z tą płytą będzie współpracować konwerter IDE(ATA) => SATA ?? Ponieważ mam 2 dyski ATA i nagrywarke dvd też na ATA a musiałbym to wszystko podpiąć do nowego kompa dlatego myślałem żeby 1 dysk i nagrywarke podpiąć pod to jedno wejście IDE a drugi dysk podpiąć jako dodatkowy pod wejście SATA przy użyciu konwertera.

Edytowane przez Roxas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...