Skocz do zawartości
apo5

Cities Xl

Rekomendowane odpowiedzi

Przetestuje dzisiaj choć jestem sceptyczny, bo skoro kod gry może wykorzystać jeden rdzeń i odrobinę drugiego to niby jak koligacja ma w tym pomóc? Ale może jakoś zapobiega przeciążaniu jednego?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę minęło...

 

Przypominam jak ktoś przeoczył, za tydzień w czwartek 29 wychodzi nowy CitiesXXL. Producent gry obiecuje "poprawiony engine gry który ma dobrą wydajność nawet w milionowych metropoliach".

Dla osób posiadających poprzednie wersje jest obecnie 50% rabat w pre-orderze.

Ja już mam i czekam jak na szpilkach żeby coś nowego zbudować ;)

 

http://www2.citiesxl.com/en/game-ui

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem że może dałoby się połączyć wątki o miastach w jeden (chyba że to w brew regułom regulaminu) bo nas miłośników City-builderów chyba nie ma wielu a taki wspólny wątek trzymałby nas w większej kupie. Przynajmniej te największe tytuły jak CitiesXL wszystkie wersje, SimCity (cała seria) czy nadchodzący w tym roku Cities Skylines (Paradox od Cities in Motion)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News dnia (jak dla mnie ;)) Cities Skylines już za dokładnie miesiąc czyli 10 marca. http://www.citiesskylines.com

Można robić pre-order na stronie Paradoxu i Steam. 

 

Będzie polska wersja językowa już na starcie, jakby ktoś był ciekawy.

 

Co do CitiesXXL, wyszła z małym opóźnieniem 5 lutego. Dla tych co się jeszcze wahają - z grubsza to ta sama gra co Cxl2011 z nowymi budynkami. Najbardziej zmieniono interface który wygląda teraz jak okna z windows 8...

Moje miasto ma dopiero ok 100k mieszkańców więc nie mogę na razie potwierdzić "ulepszonego engine gry". Gram z modem widocznych aut zamiast szarych boxów i czasami przewijanie kamery powoduje przycięcia.

Ronda - ruch dalej na nich zanika. Ciekaw jestem węzłów autostradowych ale też podejrzewam brak postępu...cdn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na gry-online (gdzie zawsze mam wrażenie że piszą recenzję dopiero gdy dostaną sowite wynagrodzenie od producenta) nie pozostawia suchej nitki na XXL. Prawda to, że nazwa execa jest taka sama jak w poprzedniej wersji (XL) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem bo teraz mam wersje ze steam a wcześniej miałem na płycie.

 

Może powrzucaj jakieś screeny dla porównania z poprzednią częścią.

Miasto wygląda identycznie. Tylko menu jest tak na prawdę inne.

 

Miasto ok 250k mieszkańców i zaczynają się małe lagi. 

Jest też nowy bug którego wcześniej nie było, handel z Omnicorp resetuje się z każdym uruchomieniem gry. Trzeba pamiętać ustawić za każdym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest że mody są dostępne od razu w steam'ie i łatwo się je dodaje bądź odejmuje. A sama gra ma nawet wbudowane podstawowe cheaty jak dodaj kase albo dodaj żeton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...