Skocz do zawartości
Emissary

1k Na Grafike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moge przeznaczyć 1k na grafike , nie sledziłem ostatnio za bardzo rynku i od tego czasu tyle tego narobili ze nie wiem na co sie zdecydować , podobno w serie 9 nie opłaca się pchać pieniędzy więc 9800gtx odrzuciłem ale zainteresowały mnie jednak 9600gt (zwłaszcza dlatego ze cena jest dość przystepna w stosunku do wydajności i stąd pytanie) jak wypada 2x 9600gt w sli w stosunku do singla 8800gts chodzi mi przede wszystkim o prace w dość ciężkich warunkach jak sobie one radzą przy wysokiej rozdzielczości i wysokich detalach , bo nie interesuje mnie np sprawa tego ze przy jakiś tam mniejszych ustawieniach jedna robi np 40fps a druga 50fps(jezeli np ta która robi 50 w wyższych detalach już sobie nie radzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Radeona 3870X2 - najnowsze sterowniki znacznie poprawiły wydajność w grach i karta jest o wiele stabilniejsza oraz zyskuje 10-40% fps w prawie każdym z popularniejszych tytułów...

Alternatywnie 8800GTS ale tylko od EVGA w wersji KO - ulepszone chłodznie pozwoli ci wyciągnąć zegary ponad te oferowane przez 9800GTX (zwykłe OFC, bo z lepszym chłodzeniem już nie są <1k zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wybierzesz 8800GTS czy 9800GTX to właściwie jedno i to samo bo karty prezentują bardzo zbliżony poziom wydajności, chociaż przeważnie 9800GTX jest lepsza o 1fps :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej 2x8800GT? Przecież 8800GTS i 9800GTX to podkręcone 8800GT...

Jednak kolega nie powiedział, czy ma możliwość zrobienia SLI. Ja wziąłbym 8800GTS, a za 250 zł jakieś chłodzenie (chociaż BOXowe nie jest złe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kolega nie powiedział, czy ma możliwość zrobienia SLI. Ja wziąłbym 8800GTS, a za 250 zł jakieś chłodzenie (chociaż BOXowe nie jest złe)

zainteresowały mnie jednak 9600gt (zwłaszcza dlatego ze cena jest dość przystepna w stosunku do wydajności i stąd pytanie) jak wypada 2x 9600gt w sli w stosunku do singla 8800gts

:damage_wall:

A ja bym wziął 8800GT 512MB + Accelero S1 i resztę kasy na lepsze CPU/MOBO/RAM/PSU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...