Skocz do zawartości
akodo

Recenzja Monitora Lg W2252tq-pf [foto]

Rekomendowane odpowiedzi

Z czym miałbym się zdziwić?

Jeżeli chcesz to mogę zrobić te zdjęcia, tylko ja gram w source'a a nie 1.6 ;]

 

I jeszcze mam pytanko do ludzi posiadających monitor. Mianowicie, czy miejsce łączenia przedniego panelu z tyłem też macie takie luźne? Bo mogę tam paznokieć wsadzić i wydaję mi się, że to źle ;]

Pewnie zamotałem, więc pokaże na zdjęciu:

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem no offence :P

 

Nie wiem czy takie Cię zadowolą, ale jestem kaleką jeżeli chodzi o robienie zdjęć :>

Na ostatnim widać włączoną opcje 4:3 wide.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do posiadzaczy LG W2252TQ-PF

Czy mógłby ktoś zrobić podobny test na Input Lag-a na tym monitorze który ja zrobiłem na L227WT-PF i zapodać parę fotek z wyników.

Chciałbym sobie porównać wyniki z ciekawości, bo wahałem się między tymi dwoma.

 

Post nr 224

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=3043490

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co odnośnie Twojej prośby nie posiadam tego monitora ale gdzies kiedyś czytałem o takim teście i wypadł w tym teśnie dobrze. Ogólnie ten monitor to bardzo dobry sprzęt. Poszukam troche jak znów sie natkne na ten test to podeśle linka do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do posiadzaczy LG W2252TQ-PF

Czy mógłby ktoś zrobić podobny test na Input Lag-a na tym monitorze który ja zrobiłem na L227WT-PF i zapodać parę fotek z wyników.

Chciałbym sobie porównać wyniki z ciekawości, bo wahałem się między tymi dwoma.

 

Post nr 224

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=3043490

Ja również proszę, bo ja jestem w trakcie podobnego wahania :-)

 

Aha G.R.E.G., nie wiem, czy wiesz ale jest promocja LG w której za kupno dowolnego monitora LG 22" dostaje się klawiaturę i mysz (LINK).

Edytowane przez Piterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piterro - dzięki za info dotyczące promocji, pewnie że skorzystam :-)

ale coś nie mogę otworzyć linku z regulaminem

 

http://lgry.pl//files/regulamin_promocji_LG.pdf

 

Update: Już mogę :rolleyes:

A na stronie LG ani widu ani słychu o tej promocji. http://pl.lge.com/index.do

Edytowane przez G.R.E.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.R.E.G

 

Dzieki za test Inputlaga : LG L227WT-PF Teraz poprosimy o podobny test tanszego brata

czyli Lg W2252tq-pf ,

gdzies czytalem ze niby kosztem ciut slabszej jakosci obrazu (kolory)

ten model ma o polowe nizszy inputlag ??

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.R.E.G

 

Dzieki za test Inputlaga : LG L227WT-PF Teraz poprosimy o podobny test tanszego brata

czyli Lg W2252tq-pf ,

gdzies czytalem ze niby kosztem ciut slabszej jakosci obrazu (kolory)

ten model ma o polowe nizszy inputlag ??

 

Tak dokładnie W2252TQ-PF ma mniejszy inputlag, i trochę słabsze kolory, ale ja nie narzekam ;) Jestem bardzo zadowolony :)

 

EDIT:

 

Jak macie ustawione:

 

-Jaskrawość

-Kontrast

-GAMA

-Kolory

Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie W2252TQ-PF ma mniejszy inputlag, i trochę słabsze kolory, ale ja nie narzekam ;) Jestem bardzo zadowolony :)

Mógłbyś odpowiedzieć na pytanie które zadałem wyżej? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn to nie jest widoczne (na zdjęciu pokazałem o co które miejsca mi chodzi), ale praktycznie z każdej strony ta obudowa tak jakby odłazi - i można wsadzić tam papier/paznokieć.

Nie wiem czy to wada konstrukcyjna czy konkretnego egzemplarza ale zastanawiam się czy za jakiś czas nie pojawi się problem z kurzem na matrycy.

 

up.

Byłem u kumpla i jego monitor wygląda tak samo - widocznie tak ma być a ja jestem przewrażliwiony :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o input laga to własno ręcznie to sprawdziłem, wiem że dobrze by było gdybym dokładnie zmierzył czasi jakby monitory były na tej samej wysokości ale nie zrobiłem tego i wyszło jak wyszło

http://pl.youtube.com/watch?v=6fx9ez6lezM

 

Co do obudowy to mi tylko w jednym miejscu lekko się rozchodzi mianowicie w prawym górnym rogu.

 

Denerwuje mnie strasznie poświata od dołu u mnie, np. uwidacznia sie ona mocno w Gridzie, czy możecie porobić fotki w nokia test lcd co jest czarne tło i w środku biały kwadrat? Bo nie wiem przypadkiem czy to tak jest czy to jest jakaś wada i gwara go czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed ponad godzina dostalem swojego LG W2252TQ , jak narazie wszystko jest OK

na pierwszy rzut poszla zmiana ustawien obrazu nie cierpie zarowy prosto w oczy

( oni chyba maja uklady z okulistami i producentami okularow ? )

Kto wytrzyma na codzien ustawienia fabryczne zakladajac siedzenie na PPC minimum 2-3 godziny ??

 

ForteManager

Contrast 28

Brightnes 23

Sharpness 5

 

 

Oczywiscie jak to bywa w tej klasie LCDekow ,podswietlenie lekko nierownomierne , na gorze w srodku okol o 1-2 cm x 15cm lekkie rozjasnienie

do tego troche jasniej w lewym dolnym rogu , ja knarazie zero Bad Pixeli

Filmy HD wygladaja lepiej niz na moim LCD TV Sharp LC32RD2 ,ktory do dzis uwazany jest za jeden z najlepszych w tej klasie cenowej czyli do 750£

 

b.t.w

podzielcie sie swoimi ustawieniami z ForteManagera

 

Contrast ?

Brightnes ?

Sharpness ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace moze nie samego monitora, a tej promocji z myszka i klawiatura. Planuje zakup tego LG tyle, ze w sklepie internetowym bo zwyczajnie jest taniej. Czy to oznacza, ze nie bede mogl skorzystac z tej promocji? Bo na tym kuponie pisze, ze ma byc pieczatka autoryzowanego salonu. Jak pojde do nich zeby mi podbili (siedziba tego sklepu jest 5min drogi ode mnie), dolacze kopie dowodu zakupu i wysle to odesla mi klawiature i mysz czy musi to byc kupione w jakims salonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b.t.w

podzielcie sie swoimi ustawieniami z ForteManagera

 

Contrast ?

Brightnes ?

Sharpness ?

Manager mi nie działa :lol2:

 

Kontrast 70

Jasność 100

Ostatnie 5

 

Nie wiem czy dobrze, czy nei ale się już przyzwyczaiłem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ja musze miec przewrazliwione Oczy ;)

Bo jak zapodalem ustawienia Leborga to mnie po 5 minutach "swieczki" staly w oczach :/

 

Temp Coloru mam na 6500K

Gamme na -50

 

 

Pewniakiem jak macie jasno w pokoju to wasze ustawienia sa spoko odpowiednie

Ja staram sie miec w pokoju polmrok , w dzien grube zaslony , noca slaba lampka nocna

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ten monitor pochyla bo z calej sily pcham do gory a on jak stal tak stoi, zauwazylem jakis guziczek tam stylu ale jak go wciskam to tez sie nie pochyla :/

Edytowane przez krzysieq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam monitor L227WT i też regulacja pochylenia do przodu i do tyłu nie była możliwa. Wyjąłem monitor ze stopki i wyregulowałem odpowiednimi pokrętłami opór jaki monitor stawia przy pochylaniu. Teraz monitor reguluje się w pionie z lekkim oporem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace moze nie samego monitora, a tej promocji z myszka i klawiatura. Planuje zakup tego LG tyle, ze w sklepie internetowym bo zwyczajnie jest taniej. Czy to oznacza, ze nie bede mogl skorzystac z tej promocji? Bo na tym kuponie pisze, ze ma byc pieczatka autoryzowanego salonu. Jak pojde do nich zeby mi podbili (siedziba tego sklepu jest 5min drogi ode mnie), dolacze kopie dowodu zakupu i wysle to odesla mi klawiature i mysz czy musi to byc kupione w jakims salonie?

ja tam widzialem ze jest napisane ze pieczatka sklepu w ktorym kupiles wiec nie przejmuj sie musza CI uznac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...