Skocz do zawartości
akodo

Recenzja Monitora Lg W2252tq-pf [foto]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy LG uzna pieczątkę sklepu AGITO.pl do otrzymania klawiatury i myszki ?

Co do podstemplowania kuponu przez Agito, to jak ktoś leniwy, to niech poprosi, żeby sami kupon wydrukowali, po czym postawili pieczątkę i wysłali. Mi przynajmniej kłopotu z tym nie robili. Zawsze to trochę (albo i więcej niż trochę, jak poczta sie "postara") szybciej, a i na poczte nie trzeba ganiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj kupiłem ten monitor i jestem zadowolony przesiadłem się z 15 calowego crt

tylko mam problem z podłączeniem przez dvi

Na kablu dvi mam cały czas obraz czarny próbowałem przełączyć przyciskiem SOURCE ale to samo

Może ktoś z was podpowie czemu tak jest

Moja karta graficzna to GF7300GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy już ktoś ma jakieś dane na temat Letniej Promocji LG. Kupiłem kilka dni temu ten monitor (jestem b. zadowolony) w Agito i nie wiem czy jest sens wysyłać do nich do podbicią kupon konkuroswy (bo niby punkt sprzedaży ma być autoryzowany). Dostał już ktoś swoją myszkę i klawiaturę lub jakąś odpowiedź od LG?

nie ma nic takiego w regulaminie: http://www.lgry.pl//files/regulamin_promocji_LG.pdf

 

każdy sklep się liczy

 

jedyne wymagania to:

Warunkiem odebrania nagrody jest przesłanie pocztą (...) wypełnionego kuponu promocyjnego dostępnego w sieciach sprzedaży lub na stronie www.lgry.pl wraz z kopią dowodu zakupu (faktura lub rachunek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w koncu przyszedł :)

jest bombowy!

nic nie piszczy przy ustawieniach niskich i wysokich, blaszka w środku nie lata, póki co nie ma badów :) podświetlenie matrycy póki co nie zauwazylem ale raczej się na tym nie znam...

polecam kazdemu ! :)

 

da się tę dzwiek przy włączaniu i wyłączaniu wyłączyć?

Edytowane przez p!Ck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem ten monitor i pierwsze wrażenie

powalająco dobre,zwłaszcza że przerzuciłem się z 15" CRT :wink2:

To mój pierwszy tego rodzaju monitor więc małe pytanie do Was

co powinienem sprawdzić od razu po kupieniu takiego monitora?

 

Wiem że LG daje gwarancję na Bad Pixel'e ale nie wiem czy to jakimś

oprogramowaniem trzeba sprawdzić czy samemu? Będę wdzięczny za wyjaśnienie..

 

Pozdrawiam Bobby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy jeszcze cena lekko spadnie tego monitorka ? W sklepie AGITO jest on obecnie po 671 zł. Dostałem wypłatę i zastanawiam się czy jeszcze poczekać do początku września czy już kupić.

 

Co do podstemplowania kuponu przez Agito, to jak ktoś leniwy, to niech poprosi, żeby sami kupon wydrukowali, po czym postawili pieczątkę i wysłali. Mi przynajmniej kłopotu z tym nie robili. Zawsze to trochę (albo i więcej niż trochę, jak poczta sie "postara") szybciej, a i na poczte nie trzeba ganiać.

Hmm, napisałem do AGITO, czy wydrukowaliby ten kupon i wysłali go razem z monitorkiem ale w odp. dostałem to:

 

" Witam. Niestety zgodnie z procedurami nie jest to możliwe. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Siankowski Biuro Obsługi Klienta Sklep Internetowy Agito Tel: +48 22-2100 300| Fax: +48 22-2100399 http://www.agito.pl „Agito.pl to największy polski sklep internetowy wg raportu E-commerce 2007” "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalujecie sterowniki dołączone do monitora z płytki czy

może ściągacie jakieś nowsze (takowych nie znalazłem) z internetu?

 

Tak samo mam małą zagwozdkę..bo trochę mało jestem obeznany

w monitorach LCD i ogólnie z zagadnieniami z nimi się wiążącymi :wink2:

Otóż czy maksymalne odświeżanie jest zawsze tylko i wyłącznie 60Hz?

Może głupie i "laikowate" pytanie ale nurtuje mnie ta kwestia więc pytam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam małą zagwozdkę..bo trochę mało jestem obeznany

w monitorach LCD i ogólnie z zagadnieniami z nimi się wiążącymi :wink2:

Otóż czy maksymalne odświeżanie jest zawsze tylko i wyłącznie 60Hz?

Może głupie i "laikowate" pytanie ale nurtuje mnie ta kwestia więc pytam..

Tak, w monitorach LCD odświeżanie jest stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytaj czy mogą wysłać osobno, mi problemu nie zrobili :) (chyba bo jeszcze nie dostałem listu)

U mnie też wysłali bez problemu: "Witam Pana. Kupon w dniu dzisiejszym zostanie do Pana wysłany listem poleconym. Pozdrawiam serdecznie. Dorota Gomulska Biuro Obsługi Klienta Sklep Internetowy Agito Tel: +48 22-2100 300| Fax: +48 22-2100399 3077787[/snapback]

A co do pierwszego pytania (cena), to co myślicie, spadnie jeszcze ?

Pewnie będzie pomału spadać, wszystko z czasem tanieje ;) Kwestia tylko czasu, który trzeba czekać. Ja kupiłem jak tylko miałem pieniądze za 675 zł, i nawet jakby potaniał teraz o połowę to żałować nie będę, bo 2 tygodnie się już nie męczę na starym CRT :).

 

i drugie lagikowate:

jak mam podlaczone dvi to boota nie widze? tylko na dsubie bedzie widac?

Hmm, u mnie wszystko działa, tak na DVI jak i DSUB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wysłali bez problemu: "Witam Pana. Kupon w dniu dzisiejszym zostanie do Pana wysłany listem poleconym. Pozdrawiam serdecznie. Dorota Gomulska Biuro Obsługi Klienta Sklep Internetowy Agito Tel: +48 22-2100 300| Fax: +48 22-2100399 http://www.agito.pl"

Może dlatego nie było problemu bo "pisałeś" z babką a mi odpisał jakiś typek :P Zaraz wyślę jeszcze raz email, jutro rano może będzie kobitka łaskawa :D

 

A tak w ogóle, to do jakiej tematyki pisaliście ten email, bo mi od początku odpisywał ten typ. Tam można wybrać problem i wtedy email leci do odp. działu. Gdzie Wy pisaliście ?

 

I jeszcze coś. Kupując monitorek w AGITO, to w zestawie dostaję jakiś kabelek DVI czy cuś takiego ? Obecnie posiadam Radeona 9800PRO. Będę musiał coś dokupić jeszcze do niego ?

Edytowane przez AlCaponexp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj ten monitorek i po postawieniu go na biurku nie wydał mi się strasznie wielki, ale po włączeniu go przeżyłem szok( przesiadka z crt 17', wielki jest). Wygląda świetnie

 

edit:

niech ktoś poda ustawienia, na jakich ten monitor prezentuje się najlepiej( rozdziałka na pulpicie i ustawienia monitora)

Edytowane przez regaciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajalem wczoraj ten monitorek u kumpla... i prawde mowiac nie rozumiem skad te zachwyty.

Proste spojrzenie na w pelni bialy ekran juz mnie irytuje - bo widac nierownomierne podswietlenie, biel jest czysta jedynie w srodku, po bokach juz ciemniejsza. I jeszcze zrozumialbym gdyby takie cos mialo miejsce przy patrzeniu z kata 30 stopni, ale nie na wprost! Do tego chamski fioleto-podobny pasek podswietlenia na w pelni czarnym tle, widoczny na samym dole, wysokosc ok. 0.5cm. Niefajne.

Na plus na pewno boczne katy, pozytywnie mnie zaskoczyly - bo ze katy gora/dol sa tragiczne mozna bylo przewidziec.

 

Nie wiem tylko teraz, czy to moje marudzenie to wynik przesiadywania dwoch lat na 215TW i zbyt duzych wymagan, czy tez faktycznie ten LG jest taki sobie... szkoda ze nie mialem jakiegos innego monitorka na TN stojacego obok dla porownania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A piszczy Ci ten monitor jak niektorym tutaj wczesniej ? Bo troche sie zrazilem co do tego LGka ;/ Nie po to wydaje sie kilkaset zł zeby monitorek wkurzal swoim działaniem.

jak przyłożę ucho do kratki wentylacyjnej to słychać jakieś brzęczenie ale siedząc jakieś 80cm od monitora nic nie słyszę( podświetlenie 55). Przydałby się pivot ale tragedii nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A piszczy Ci ten monitor jak niektorym tutaj wczesniej ? Bo troche sie zrazilem co do tego LGka ;/ Nie po to wydaje sie kilkaset zł zeby monitorek wkurzal swoim działaniem.

U mnie, jak wyłączę kompa, muzykę i zamknę okno ;) faktycznie coś tam słychać. Ale w normalnym użytkowaniu nic nie słychać. Więc dla mnie to nawet nie jest żadna wada bo w żaden sposób mi nie przeszkadza.

Obczajalem wczoraj ten monitorek u kumpla... i prawde mowiac nie rozumiem skad te zachwyty.

Proste spojrzenie na w pelni bialy ekran juz mnie irytuje - bo widac nierownomierne podswietlenie, biel jest czysta jedynie w srodku, po bokach juz ciemniejsza.

To dziwne, bo ja u siebie nierównomiernego podświetlenia praktycznie nie zauważam. Może nie jest idealnie, ale narzekać nie ma na co.

I jeszcze zrozumialbym gdyby takie cos mialo miejsce przy patrzeniu z kata 30 stopni, ale nie na wprost! Do tego chamski fioleto-podobny pasek podswietlenia na w pelni czarnym tle, widoczny na samym dole, wysokosc ok. 0.5cm. Niefajne.

Racja, ten filetowy pasek też widzę. Ale jak sam wspomniałeś widać go na całym czarnym tle - a to nie jest widok zbyt częsty.

Nie wiem tylko teraz, czy to moje marudzenie to wynik przesiadywania dwoch lat na 215TW i zbyt duzych wymagan, czy tez faktycznie ten LG jest taki sobie... szkoda ze nie mialem jakiegos innego monitorka na TN stojacego obok dla porownania.

No właśnie, IMO zachwyty nad tym monitorem wynikają ze świetnego stosunku jakości do ceny. Wiadomo, że za niecałe 700 zł nie dostanie się monitora bez wad. Ale w tym modelu nie jest ich dużo, a te które są mało przeszkadzają (mówię to prawie po miesiącu użytkowania). A może nie widzę tych wad, bo nie siedziałem na niczym lepszym tylko na 17" CRT... W każdym razie ja jestem zadowolony z zakupu, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...