Skocz do zawartości
elomelo

Klawiatura Apple - Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Piona, mialem pewne watpliwosci czy w dobrym dziale rozpoczynam watek ale stwierdzilem, ze w klawiaturach nikt nie zareaguje bo to Apple ;] Rozchodzi sie o taka klawiature:

 

Dołączona grafika

 

Nabylem takowa (uzywana) i mam dziwne wrazenie, ze jest ona uszkodzona/zuzyta, no chyba, ze tak jest to zwracam honor.

Ciezko to opisac ale jak nie trafi sie kciukiem w srodek np. spacji tylko w dolna krawedz to spacja sie blokuje o reszte obudowy klawiatury, podobnie jest z innymi przyciskami (zauwazylem to na WSAD'zie) ale jest to mniej zauwazalne/upierdliwe. Dzieje sie tak tylko jak krzywo trafi sie w klawisz. No i czy to tak po prostu jest i jest to kwestia przestawienia sie czy moze mam skatowana klawiature? (w sumie wyglada jak nowa, zero nawet rys, lsniaca bieli w ogole ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Piona, mialem pewne watpliwosci czy w dobrym dziale rozpoczynam watek ale stwierdzilem, ze w klawiaturach nikt nie zareaguje bo to Apple ;] Rozchodzi sie o taka klawiature:

 

[img ]http://www.iskin.com/images/xt_images/apple-keyboard.jpg[/img]

 

Nabylem takowa (uzywana) i mam dziwne wrazenie, ze jest ona uszkodzona/zuzyta, no chyba, ze tak jest to zwracam honor.

Ciezko to opisac ale jak nie trafi sie kciukiem w srodek np. spacji tylko w dolna krawedz to spacja sie blokuje o reszte obudowy klawiatury, podobnie jest z innymi przyciskami (zauwazylem to na WSAD'zie) ale jest to mniej zauwazalne/upierdliwe. Dzieje sie tak tylko jak krzywo trafi sie w klawisz. No i czy to tak po prostu jest i jest to kwestia przestawienia sie czy moze mam skatowana klawiature? (w sumie wyglada jak nowa, zero nawet rys, lsniaca bieli w ogole ;] )

Może klawisze były wymieniane, powyjumuj wszystkie klawisze, zobacz czy nie ma syfu podspodem, i włóż jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą klawiaturę. Kupiłem używaną, sam czyściłem klawisze - żadnych problemów. Co prawda nieco mocniej trzeba walić w klawisze niż w poprzedniej mojej klawiaturze (Ligitech UltraX) ale bardzo szybko się można przestawić. :) Zwłaszcza, że układ klawiszy jest dla mnie idealny - duży Enter, duży Backspace, duży prawy Shift. Musiałem tylko (programowo) zamienic japko z altem, bo jednak trudno wyeliminować windowsowe przyzwyczajenie, że alt jest przy spacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chodzi mi po głowie zakup klawiatury Apple'a do mojego PC.

 

http://www.apple.com/pl/keyboard/

 

Sprawdzałem- klawiatura pod USB działa bez problemów. Problem w tym, że uparłem się na wersję bezprzewodową.

 

Miał ktoś już może okazję testować wersję WIRELESS (bluetooth) pod PC?

 

dzięki za info

 

i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś już może okazję testować wersję WIRELESS (bluetooth) pod PC?

..kolega ma taka przy PCecie i bardzo sobie chwali, ja mam wersje przewodowa i zamienilbym ja jedynie na DiNovo Edge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xiwox - wireless keyboard od apple zadziala, ale mozesz miec problemy vide przedostatni post, gosc nie mogl jej sparowac

 

http://forums.macrumors.com/showthread.php...reless+keyboard

Poza tym nowe wireless nie mają numpada... dla mnie to dyskwaliikuje ją jako klawiaturę na biurko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam tej z pierwszego postu w PC i dziala super. Nie ma zadnych problemow, no moze tylko z "przezwyczajeniami" z windowsowych kalwiatur i zamiany jablka z altem, ale o tym juz tez bylo... z drugiej strony to jak uzywam jej pod mackiem tez musze sie po raz kolejny przestawiac...

Moja jeszcze robi jakies dziwne akcje z PrintScreen... Mam jeszcze zestaw Logitech X530 for MAC i tamta klawiatura mimo ze macowo podpisane klawisze robi printscreen, bodajrze zamiast F13, ta od Apple jakos nie chce...

Te nowe klawiaturki calkiem fajnie wygladaja. Tak sie zastanawiam czy nie nabyc przypadkiem takiej w wersjii na kablu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...