Skocz do zawartości
Micho1010

Msi Kt4av Za 100zł.<mysli>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzałem sie do wymiany płyty głównej i kolega ma do sprzedania MSI KT4AV za 100zł.Czekam na wasze opinie na temat tej płyty.I jak się spisuje ona w OC w tej chwili mam ECSa K7S5A i to totalna porażka <_< reszta mojego sprzętu to Athlon 2000+ 512MB+256mb Geforce 400MX(przymierzam sie do kupienia nowej grafy) 2xATA 40GB Zasilacz 350W.Proszę o nie pisanie o wymianie całego sprzętu ponieważ w tej chwili nie stać mnie na wymianę wszystkiego.P.S z góry dzięki z odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że każdy egzemplarz, ale gdy pracowałem w serwisie i przychodziły do nas kompy z padniętymi płytami, to właśnie MSI z linii KT4xx były najczęściej widywane.

A jaką płytę główną polecacie do ok.100zł. głównie zalerzy mi na o/c i aby miała 3 bańki na ddr400 oczywiscie pod mojego poczciwego athlonka 2000+ i czy jest jakaś płyta główna na rynku pod soket A z wejściem na PCI-e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie ten temat ale mam problem mianowicie Wczoraj kolega mi zamontował Epoxa 8RDA3i wszystko elegansko cykla tylko jest pewien problem z właczaniem komputera a dokładnie bardzo długo mi się włacza ok.2min.i przy ładowaniu windowsa pasek staje 3 razu potem sie wznawai i miają 2min i dopiero wejdzie do windowsa czy coś jest zle ustawione w Biosie?? i czy napięcie 1,7v dla athlonka 2600+xp na fsb166 jest nie zadurze wcześniej przed podkręceniem był to 2000+xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem kilka dni temu NF7 za 70 zł...

 

Sprobuj na defaulcie zobaczyc czy jest tak samo, jesli nie to sprawdz czy dysk dziala w DMA czy w PIO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem kilka dni temu NF7 za 70 zł...

 

Sprobuj na defaulcie zobaczyc czy jest tak samo, jesli nie to sprawdz czy dysk dziala w DMA czy w PIO.

hehe ale gdzie to sprawdzić czy mój twardziel pracuje w DMA czy w PIO <_< Prawidłowo ma być na DMA ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj komp-->własciwości-->menedżer urządzeń-->kontrolery ide-->podstawowy kanał IDE (zależy gdzie masz podpiety dysk- czy IDE1 czy IDE2)-->właściwości--> ustawienia zaawansowane

 

tam masz napisane w jakim trybie działa. Powinien byc DMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...