Skocz do zawartości
DziubekR1

Chieftec Dragon Z Oknem

Rekomendowane odpowiedzi

Caly czas niestety nie ;) Ale takie cos chyba ma opcje, ze "mryganie" sobie wlaczam tylko kiedy potrzebuje, a tak normalnie to sobie poprostu swieci bez mrugania, czy jak juz ja wlacze, to mi bedzie caly czas napier... w rytm muzy ?

No i jak to sie spisuje w "wylapywaniu" muzy ? Jakos naprawde ciekawie, czy muza sobie gra, a to mryga w ogole nie w takt muzy ? Bo na youtube to nie wyglada to rewelacyjnie, ale tez nie wiem czy ta dokladnie ta katoda byla uzyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji na temat katod i tych neonów to to nie jest to samo... A że nazwał to katodami to już inna sprawa. Miałem zimne katody i miałem też neony z weżyka. Efekt bez porównania na korzyść dla katod.

 

BTW, w tej oubdowie można doskonale kable pochować :wink: U mnie widać właściwie tylko kabel z zasilaniem mobo z zasilacza i te od front panelu, które są skupione w jednym oplocie.

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas niestety nie ;) Ale takie cos chyba ma opcje, ze "mryganie" sobie wlaczam tylko kiedy potrzebuje, a tak normalnie to sobie poprostu swieci bez mrugania, czy jak juz ja wlacze, to mi bedzie caly czas napier... w rytm muzy ?

No i jak to sie spisuje w "wylapywaniu" muzy ? Jakos naprawde ciekawie, czy muza sobie gra, a to mryga w ogole nie w takt muzy ? Bo na youtube to nie wyglada to rewelacyjnie, ale tez nie wiem czy ta dokladnie ta katoda byla uzyta.

tzn ja Ci powiem tak... W moim kompie mam 2 katody i praktycznie ich w ogóle nie zapalam :) już nie mówiąc o mruganiu w rytm muzyki. Z tym wyłapywaniem muzy to też bym nie oczekiwał zbyt wiele.. to jest po prostu układ który reaguje na głośność muzyki.. Układy wykrywające rytm to dosyć złożone potworki i nie licz na to, że Ci to będzie mrugać idealnie w rytm basów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...