Jump to content
DziubekR1

Chieftec Dragon Z Oknem

Recommended Posts

Caly czas niestety nie ;) Ale takie cos chyba ma opcje, ze "mryganie" sobie wlaczam tylko kiedy potrzebuje, a tak normalnie to sobie poprostu swieci bez mrugania, czy jak juz ja wlacze, to mi bedzie caly czas napier... w rytm muzy ?

No i jak to sie spisuje w "wylapywaniu" muzy ? Jakos naprawde ciekawie, czy muza sobie gra, a to mryga w ogole nie w takt muzy ? Bo na youtube to nie wyglada to rewelacyjnie, ale tez nie wiem czy ta dokladnie ta katoda byla uzyta.

Co do dyskusji na temat katod i tych neonów to to nie jest to samo... A że nazwał to katodami to już inna sprawa. Miałem zimne katody i miałem też neony z weżyka. Efekt bez porównania na korzyść dla katod.

BTW, w tej oubdowie można doskonale kable pochować :wink: U mnie widać właściwie tylko kabel z zasilaniem mobo z zasilacza i te od front panelu, które są skupione w jednym oplocie.

Edited by _Mistrz_

Caly czas niestety nie ;) Ale takie cos chyba ma opcje, ze "mryganie" sobie wlaczam tylko kiedy potrzebuje, a tak normalnie to sobie poprostu swieci bez mrugania, czy jak juz ja wlacze, to mi bedzie caly czas napier... w rytm muzy ?

No i jak to sie spisuje w "wylapywaniu" muzy ? Jakos naprawde ciekawie, czy muza sobie gra, a to mryga w ogole nie w takt muzy ? Bo na youtube to nie wyglada to rewelacyjnie, ale tez nie wiem czy ta dokladnie ta katoda byla uzyta.

tzn ja Ci powiem tak... W moim kompie mam 2 katody i praktycznie ich w ogóle nie zapalam :) już nie mówiąc o mruganiu w rytm muzyki. Z tym wyłapywaniem muzy to też bym nie oczekiwał zbyt wiele.. to jest po prostu układ który reaguje na głośność muzyki.. Układy wykrywające rytm to dosyć złożone potworki i nie licz na to, że Ci to będzie mrugać idealnie w rytm basów :)