Skocz do zawartości
LordFrey

Polecone Sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy zazwyczaj ma jakiś ulubiony sklep, w którym kupuje sprzęt.

 

Mam zamiar kupić komputer interesuje mnie niezawodny sklep z nickimi cenami. Żebym nie musiał sie martwić, ze towar dotrze.

 

Znalazłem ciekawy sklep PC Media (www.pc-media.pl) podoba mi się nawet ich cennik, ale chciałbym się dowiedzieć opinie ludzi na temat tego sklepu, może ktos już tam kupował?

 

Czekam na sprawdzone sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę Agito.pl naprawdę solidnie, a do tego kurier z Chorzowa do Szczecina przez Warszawę dojechał w kilkanaście godzin, co było miłym zaskoczeniem. Ceny też mają niskie i czasem można sporo zaoszczędzić. Zdaerza się, że po dwóch trzech dniach ceny już są inne niż na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC-Media to sklep w moim mieście. Robiłem kilka razy u nich zakupy, z odbiorem osobistym. Ceny mają w porządku, tylko boli trochę koszt dostawy - nawet za odbiór osobisty życzą sobie tyle co zwykle w sklepach za przesyłkę kurierem za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Apollo.pl. Zamówiłem tam już części za około 10 000 PLN i jestem zadowolony. Wprawdzie raz była wpadka z walniętą płytą, która po naprawie była nadal uszkodzona, ale w końcu została wymieniona na nówkę.

Przy zamawianiu za większe sumy można wysępić coś gratis - ostatnio klawiaturę, wcześniej pendrive. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apollo miazdzy konkurencje, zamawiam cos w jeden dzien popoludniu, a w nastepny rano kurier juz puka mimo ze miedzy mna a nimi jest 100 km roznicy.

nie polecam za to siriusa. jakis joke nie sklep...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apollo miazdzy konkurencje, zamawiam cos w jeden dzien popoludniu, a w nastepny rano kurier juz puka mimo ze miedzy mna a nimi jest 100 km roznicy.

nie polecam za to siriusa. jakis joke nie sklep...

Jak piszesz coś takiego to daj jakieś argumenty <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze odradzam Siriusa. Kupilem tam jakis czas temu monitor, sam proces kupna przebiegal bez problemu, po 2dniach mialem sprzet w domu. Jednak jak sie okazało monitor byl zepsuty od nowosci :/ Natychmiastowa wymiana na nowy skonczyla sie po ponad 2 tygodniach zwrotem pieniedzy bo 2x dostarczyli nie ten model moniotra ;] Nie wspomne juz ile to razy musialem dzwonic... serwis to jakis cyrk, takze odradzam.

 

Polecam za to apollo, ram.net i arche

Edytowane przez SinRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apollo.pl, agito.pl

Przy czy ten pierwszy raczej ze wskazaniem na sklep internetowy, nawet jak cos jest teoretycznie niedostepne, to przewaznie na drugi dzien od zamowienia juz jest. Jak ktoś preferuje odbiór osobisty, radzę uzbroić się w cierpliwość, niezależnie od pory jest prawie zawsze jest kolejka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz coś takiego to daj jakieś argumenty <_<

a co pracujesz tam? :wink: heh nie wiem od czego zacząć. no wiec złożyłem zamówienie online i czekam na potwierdzenie. po 24h 0 odzewu wiec sam tam dzwonie a koleś do mnie że moje zamówienie nie istnieje mimo ze podałem mu nawet nr no ale ok. złożyłem jeszcze raz, na następny dzień dostaje telefon i potwierdzam. niby wszystko ok ale 5 minut później sprawdzam e-mail a tam wiadomość od nich "Niestety nie udało nam się skontaktować z Panem telefonicznie pod numerem...", bez komentarza. mimo to potwierdziłem je również e-mailowo. na następny dzień zamówienie zmieniło status na "w realizacji" wiec niby wszystko ok. no wiec czekam dzień,drugi,trzeci ciągle to samo wiec znowu tam dzwonie a koleś mi mówi ze brakuje im 2 podzespołów i że maja im dowieźć za parę dni(no spx tylko że jak składałem zamówienie to na stronie pisało że wszystko jest dostępne łącznie z ilością sztuk), no wiec czekam te kolejne kilka dni no ale ciągle nic. więc w końcu dzwonie tam ten kolejny raz i mowie że odbieram osobiście od nich to co mają oprócz tych 2 rzeczy których ciągle nie było (akurat blisko miałem). no więc jadę tam i jak już jestem prawie na miejscu(teraz uwaga!!) dostaje telefon od kolesia że właśnie zauważył ze w zamówieniu jest druga płyta główna i jej również nie ma! wtedy byłem w szoku, parsknąłem śmiechem i zrezygnowałem z całego zamówienia. zamówiłem wszystko jeszcze raz z apollo i miałem na następny dzień. wystarczy $kubi? także unikajcie ich jak ognia. Edytowane przez kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie esc.pl, zero problemów z gwarą (miałem u nich 9800pro na gwarze)

+U esc.pl zero problemów z gwarancją, potwierdzam.

+Kupuję też w sirius.pl bo tanio mają, ale długo się czeka czasem aż handlowiec zbierze części i nie zawsze jest pro klient (zależy od handlowca). Nie wiem jak teraz mają z gwarancją, kiedyś były problemy.

 

 

-Bardzo serdecznie odradzam emarket.pl nie uznają gwarancji, szukają tylko lewara by podważyć słuszną reklamację, przeciągają w nieskończoność naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze odradzam Siriusa. Kupilem tam jakis czas temu monitor, sam proces kupna przebiegal bez problemu, po 2dniach mialem sprzet w domu. Jednak jak sie okazało monitor byl zepsuty od nowosci :/ Natychmiastowa wymiana na nowy skonczyla sie po ponad 2 tygodniach zwrotem pieniedzy bo 2x dostarczyli nie ten model moniotra ;] Nie wspomne juz ile to razy musialem dzwonic... serwis to jakis cyrk, takze odradzam.

 

Polecam za to apollo, ram.net i arche

szczególnie ram.net zmowilem 9800GX2 ,jest na stronie , zamowienie 10 rano jutro wysylka ,następnego dnia dzwonie o nr. paczki a oni zdziwieni , aaaa nasz dostawca zawalil -towar bedzi 6.05 bo w piatek mamy wolne .,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...