Skocz do zawartości
fi5h

Zintegrowana plyta :) nie smiac sie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Oki sluchajcie ludziska , dostalem za darmoszke kompa wyposazonego w plyte (o ile sie nie myle to jest CAA810) oparta na intelu 810 i wyposarzona w procesorek P III 500E.

Poniewaz wszystko praktycznie jest na niej zintegrowane zastanawiale msie jak by tu troche podkrecic procka. Jest to procek z seri E wiec to jeden z tych 19Watowych co powoduje ze praktycznie sie nie grzeje i kreci calkiem niezle.

Szukalem soft fsb bo w biosze to nic nie ma kompletnie, mozna bootowanie ustawic i czas jedynie :D:D no i w soft fps nie wiem za bardzo jaki pll wybrac. Probowalem na pale kilka plyt wybrac no i na jednej udalo mi sie uzyskac po dziwnym taktowaniu 550Mhz :)

 

Teraz pytanko czy ktos z was moze juz mial stycznosc z ta plyta i czy mozna by moze jakos wymusic na niej taktowanie tego procesorka troche wyzsze :)

Moze jakas zmiana biosa ? a moze inny hardwarowy patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wlasnie wrzucic jakiegos nowszego biosa i teraz w SETUPie doszla linijka pokazujaca na jakiej szynie chodzi cpu :D no i jest na 100MHZ :) moze dalo by sie jakos na 133 puscic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mój kolega ma chyba taka sama płyte bo tez ma w soft menu III tylko ustawienia fsb 100 i tez ma czipset i810 no i tez zintegrowane wszystko .Jak bede u niego to zobaczy czy nie ma jakiejs zworki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...