Skocz do zawartości
borsuk_1

Dysk 3,5" Podłączany Do Notebooka Przez Usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak rozwiązać problem podłączenia do laptopa zwykłego Seagate'a 3,5"? Na allegro znalazłem coś takiego LINK

Co o tym sądzicie? Albo jakieś inne propozycje. Po prostu zależy mi na tym, by mieć dodatkowy dysk używany i tu i tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie pracy bez tego ;]

 

nie jest maga kompatybilne (gryzło się z własnymi ustawieniami usb na nf4,,) ani mega ładne ale mega jest wygodne,, jako serwisówka tak, jako kieszeń - kup kieszeń

mój rdriver ma numer III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam - bardzo fajna i praktyczna rzecz. Moja ma dodatkowo złącze SATA, więc można do tego podłączyć praktycznie wszystko co da się podłączyć do PC'ta. Niestety z kompatybilnością bywa różnie... sypie się zwłaszcza przy podłączeniu pod USB 1. Pod UST 2.0 jak dotąd nie miałem problemów na żadnej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako serwisowka ok ale zdecydowanie bardziej polecalbym ci obudowe - a najlepiej taka z lanem jak masz ciut wiecej kasy

W sensie żeby kupić obudowę dysku przenośnego 3,5", wsadzić go tam i przenosić między komputerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może ten model? link W sumie to pewnie jeden pies co sie kupi firm jakis konkretnych chyba nie ma robiacych takie rzeczy. Fajne ze ta co pokazalem ma wszystko czyli ide 2,5' 3,5' i sata. Ja bede tego uzywal z laptopem w domu bo niekiedy potrzeba od znajomego jakis dysk podlaczyc czy cos ale na pewno bede tez potrzebowal podlaczyc do tego nagrywarke dvd benq 1640. Bo w laptopie mam dvd-r x2 i troche to wolno nagrywa. Jak myslicie bedzie dobre czy moze szukac czegos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może ten model? link W sumie to pewnie jeden pies co sie kupi firm jakis konkretnych chyba nie ma robiacych takie rzeczy. Fajne ze ta co pokazalem ma wszystko czyli ide 2,5' 3,5' i sata. Ja bede tego uzywal z laptopem w domu bo niekiedy potrzeba od znajomego jakis dysk podlaczyc czy cos ale na pewno bede tez potrzebowal podlaczyc do tego nagrywarke dvd benq 1640. Bo w laptopie mam dvd-r x2 i troche to wolno nagrywa. Jak myslicie bedzie dobre czy moze szukac czegos innego?

Mam, używam, "zazwyczaj" działa :wink:

Problemy miałem tylko pod USB 1.1 na jednej starej płycie (jak już wspomniałem wcześniej). Poza tym śmigało na wszystkim: Windows/Linux; ATA/SATA; HDD/DVD-RAM - żadnych problemów. W porównaniu ze zwykłą kieszenią może trochę nieporęczne, ale na pewno bardziej uniwersalne.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, używam, "zazwyczaj" działa :wink:

Problemy miałem tylko pod USB 1.1 na jednej starej płycie (jak już wspomniałem wcześniej). Poza tym śmigało na wszystkim: Windows/Linux; ATA/SATA; HDD/DVD-RAM - żadnych problemów. W porównaniu ze zwykłą kieszenią może trochę nieporęczne, ale na pewno bardziej uniwersalne.

 

pozdro.

I masz dokładnie takie cos jak dałem linka? Tez na allegro kupowałes u tego sprzedawcy czy moze gdzieś indziej? Długo tego uzywasz? Jak z wykonaniem tandeta jakaś czy podziała troche? Jakie transfery osiagasz np jak podłączysz dysk? Czy mozna np 16x nagrywac DVD jak podepne do tego nagrywarke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz dokładnie takie cos jak dałem linka? Tez na allegro kupowałes u tego sprzedawcy czy moze gdzieś indziej? Długo tego uzywasz? Jak z wykonaniem tandeta jakaś czy podziała troche? Jakie transfery osiagasz np jak podłączysz dysk? Czy mozna np 16x nagrywac DVD jak podepne do tego nagrywarke?

Wygląda toto dokładnie tak samo... a pod "obudowę" nie zaglądałem :wink:

Kupowałem na Allegro, ale u innego gościa. Używam od około pół roku.

Wykonanie przyzwoite. Nie jest imponujące, ale też i nie tandetne. Ot, po prostu narzędzie do pracy a nie szpan.

Transfery nie zachwycają - oscylują w okolicach 20-25 MB/s (nie mierzyłem dokładnie). Nie próbowałem nagrywać DVD z prędkością 16x, natomiast 8x szło bez żadnego "ale".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...