Skocz do zawartości
Igorow

Http://osin.ovh.org -- Tworzenie Stron Www Oraz Programów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem przedstawic nowa strone poswiecona Tworzeniu Stron WWW oraz Programów.

 

Oferujemy pomoc w stworzeniu strony www, badz programu.

Ponadto znajdziesz u nas wiele informacji, modyfikacji pomocnych przy tworzeniu własnej strony jak i programu.

 

Wiecej informacji na naszej stronie.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

http://osin.ovh.org.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Igorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Spełnianie zachcianek klienta ;)

To ja mam taką zachciankę:

Back to school, seriously. I mean, seriously.

 

 

 

 

Ad.:

Prawdopodobnym jest, że ubóstwo przekazu jest bardzo pogłębione w powyższej wypowiedzi. Jednakże, zwróć uwagę na to, że jeżeli już wystawiasz coś na światło dzienne, staraj się dopracować produkt (a przynajmniej stwórz wrażenie dopracowanego).

 

Na razie: ucz się, ucz się, ucz się.

Edytowane przez Allen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze umieszczanie tego typu informacji, tzn. jakiejkolwiek oferty usług, w formie forum dyskusyjnego jest błędem. Już na starcie zrażasz do siebie potencjalnego klienta, który jakimś cudem na 50 stronie googla znajdzie w końcu Ciebie. Musisz się wyróżniać już na "dzień dobry". Poza tym dołączam się do postów poprzedników. Nie możesz oferować królika z kapelusza, tzn. pisania czegokolwiek bez pokazania swoich osiągnięć, ponieważ wspomniana już wcześniej forma prezentacji nie jest trafna, co sugeruje nonszalancję, jak nie brak umiejętności. Poza tym błędy i jeszcze raz błędy! "Jomla"... itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wasze opinie ;] Naprawde potraficie w wyrafinowany sposob wesprzeć człowieka ;]

 

Z wyrazami "wdziecznosci"

 

Igorow ;]

 

Ad.

 

5. Spełnianie zachcianek klienta

Pkt poprawiony ;] Nie wiedzialem ze az tak denerwuje potencjalnych odbiorców ;]

 

Jomla,Paskal

Literówki poprawione dziekuje za zwrócenie uwagi.

Edytowane przez Igorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu mówimy wprost :).

 

Prawda jest taka, że ładowanie wszystkiego w engin przeznaczony dla forum jest po prostu głupie i źle świadczy o rozsądku autora, tym bardziej, że wasz slogan reklamowy mówi, że piszecie strony i programy... Ja mogę powiedzieć, że piszę strony i programy bo swoją stronę sam sobie robię od początku. Rozumiem, że ktoś może nie chcieć wymyślać koła na nowo i używa gotowych systemów... ale dlaczego do prezentacji tutoriala forum? :blink:

 

Idąc dalej, dział programowanie, C++... temat o standardach, napisany tak haniebną czerwoną czcionka wołającą o pomstę do nieba, że zacząłem sie zastanawiać czy ktoś z Was w ogóle kiedykolwiek zrobił choć jedną fajną stronę www i ma choć trochę dobrego smaku :). No a ten przykładowy program z helo worldem to zmiótł mnie z krzesła rzucając o ścianę... Zaiste jest potrzeba po raz 7859 przedstawiać jak wygląda hello world w c++. Jak ktos chce się nauczyć c++ to z waszej strony i tak się nie nauczy. A ten co umie, nie znajdzie na niej żadnego artykułu traktującego np o serializacji klas, czy rysowaniu viścianych butonów z wykorzystaniem gdi+.

 

Nie wiem jak długo zajmujecie się programowaniem, ja to robię od epoki c64, ale nawet w tej chwili (pracuję w znanej firmie produkującej soft) nie ośmieliłbym się pisać artykułów jak należy pisać programy.. Co najwyżej mógłbym przedstawić swoje rozwiązanie i zapytać czy ktoś zna lepsze :). A już tworzenie tutoriali żeby opisać to samo co opisuje 748 innych stron to była by dla mnie po prostu strata czasu - i dla potencjalnego czytelnika pewnie też, bo są na necie strony dużo, powtórzę, dużo... lepsze :)

 

Ja Ci nie chce dawać rad czym sie powinieneś zająć, mówię opierając się na doświadczeniu, że dla mnie to nie ma sensu :). Lepiej skupić się na jednej konkretnej dziedzinie/rzeczy i ją rozwijąc i pielęgnować, niż próbować realizować wielkie edukacyjne idee, pa raz tysięczny :)

 

Z resztą, widzę że wasza trójka dżejmsów, jurków i gejtsów nieźle się tam bawi rozmawiając przez shoutboxa i pisząc do siebie posty... Kolega z pracy powiedział by : żenua - i coś w tym chyba jest :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może na temat postów o AS i klas z flashzone.pl nic już nie napiszę?

 

Szacunek, chłopaki, za przekopanie tylu stron WWW i umieszczenie tak wielu nikomu niepotrzebnych informacji w jednym miejscu.

Najbardziej mnie rozbawiło w jaki sposób przyjmujecie/odrzucacie zlecenia... te wykluczające się wzajemnie punkty... miszczostfo.

Zamówiłbym formularzyk kontaktowy we flashu (taki prosty do wysyłania maila), ale pewnie ni da rady, bo gdzieś między flashem a php jest iks em el :U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...