Skocz do zawartości
cavarr

Prince Of Persia 4

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam multiplatformowe gry. Po podlaczeniu pada od klocka wszystko skonfigurowane, nawet wibracje dzialaja :)

Gra sie bardzo przyjemnie, grafika jest bardzo ciekawa, mimo, ze jestem wybrednym graczem to w to pogram (tomb raidery na mnie nie dzialaja) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie REWELACJA! Kapitalne połączenie stylów graficznych. Walki aż ociekają efekciarstwem i dynamiką. W zasadzie nie ma się do czego doczepić. Myślałem, że po ostatnim Two Thrones nic nowego nie wymyślą, a tu taka niespodzianka. Gierka jest bajeczna w dosłownym tego słowa znaczeniu - jest w niej jakiś taki urok, jakaś magia. Z graniem w ten tytuł jest jak odpakowywaniem pudełka z prezentem, które ma wewnątrz kolejne pudełka - nie możesz się doczekać co będzie w środku. Dawno żadna gra tak mnie nie zachwyciła jak nowy Książę. Oczywiście można przymknąć oko na liniowość, ale to w końcu platformówka. Zresztą wcale tego się nie czuje. Na chwilę obecną daję ocenę 9.5/10. Absolutny must see i must buy.

 

A tak na marginesie - pomijając mój zachwyt samą grą. Elika jest najseksowniejszą bohaterką w grach EVER. Tak mówię i basta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym rękami i nogami :mrgreen: :)

 

Do tego wymagania są śmieszne :D Na 9600GT lekko podkręconym + E8400 3.6Ghz gra dosłownie pływa na max ustawieniach, z AAx8 w 1440x900 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą ok 2.5 godziny grania i podpisuję się pod tym co napisał Hanu.

 

Dodam do tego, że świetnie zrobiona jest interakcja między księciem a Eliką, np. gdy oboje stoją na bardzo wąskiej belce obok siebie, a ty chcesz znaleźć się za nią, to oboje złapią się za ręce i wykonają obórt. Albo gdy książe stoi pod ścianą, a Elika własnie schodzi (spada) z tej ściany to książe złapie ją w ramiona. Naprawdę świetnie jest to zrobione i zanimowane.

 

Edit: Co do wymagań, to umnie chodzi w 1920x1080, ustawienia na maks, noAA, tak 40-60 fps.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. na moim sprzecie 1440x900 all max bez aa... i chodzi swietnie, i o to chodzi :D

2. gra jest naprawde wciagajaca, fajna fabula, erika (triki, magia) bardzo ladna animacja i efektowne walki.

3. troche brakuje mi mocy 'sands of time' ale jest sporo nowosci ktore to nadrabiaja\

4. ogolnie kolejny ksiaze ktorego przejde od deski do deski xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie REWELACJA! Kapitalne połączenie stylów graficznych. Walki aż ociekają efekciarstwem i dynamiką. W zasadzie nie ma się do czego doczepić. Myślałem, że po ostatnim Two Thrones nic nowego nie wymyślą, a tu taka niespodzianka. Gierka jest bajeczna w dosłownym tego słowa znaczeniu - jest w niej jakiś taki urok, jakaś magia. Z graniem w ten tytuł jest jak odpakowywaniem pudełka z prezentem, które ma wewnątrz kolejne pudełka - nie możesz się doczekać co będzie w środku. Dawno żadna gra tak mnie nie zachwyciła jak nowy Książę. Oczywiście można przymknąć oko na liniowość, ale to w końcu platformówka. Zresztą wcale tego się nie czuje. Na chwilę obecną daję ocenę 9.5/10. Absolutny must see i must buy.

 

A tak na marginesie - pomijając mój zachwyt samą grą. Elika jest najseksowniejszą bohaterką w grach EVER. Tak mówię i basta!

Może ma najlepsze imie ale imo daleko jej do bloodrayne ;] (wstążki roxują do dziś). To takie małe ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z moich przedmówców gra na starym, dobrym CRTku? Bo ja jeszcze niestety jestem zmuszony używać to krowiaste urządzenie, a nowy książę spłatał mi "figla" i nie pozwala na zmianę odświeżania - jest tylko defaultowe 60hz :/. Udało się komuś obejść ten problem? Czy jestem zmuszony używać np. Riva Tunera do wymuszania pożądanego odświeżania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że rewelacja, ale znowu chyba trzeba mieć pada od x360 bo swojego rumble pad 2 nie mogę zmusić do działania :(. Jak ustawiłem AAx8 to gra zaczęła klatkować i było na oko 1fps. Oprawa wizualna kapitalnie buduje nastrój baśniowy. Chyba się to lepiej sprawdza niż w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest niesamowita pod względem grafiki (bardzo mi się podoba ta komiksowa kreska) i grywalności. Co prawda walk na razie jest mniej, a więcej skakania itp. Gra się rozkręca i im dalej tym coraz lepiej. No może do czasu aż tu nie utknąłem:

 

Jak zabić tego pana, albo zmusić by robił borutę gdzieś na mieście ?

 

Dołączona grafika

 

Bo tak kombinuję i brakuje mi już patentów...

 

P.S gra świetnie współpracuje z padem od X360. Ale i tak mam zamiar pożyczyć tą grę od kogoś w wersji na X360, i przejść raz jeszcze na większym TV. ;)

 

 

EDIT

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - OK już sobie poradziłem z nim
Trzeba go było zrzucić z krawędzi (mocno przy tym oberwał).
Idę dalej grać ;) Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właściwie też oderwała ;)

Nie spędzam całego czasu przy GTA :P

 

W każdym razie po dłuższej grze mam problem z ilością FPS...

Jak na początku mam ~30 tak po jakimś czasie 10 przy walkach i ze 20 przy skakaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z moich przedmówców gra na starym, dobrym CRTku? Bo ja jeszcze niestety jestem zmuszony używać to krowiaste urządzenie, a nowy książę spłatał mi "figla" i nie pozwala na zmianę odświeżania - jest tylko defaultowe 60hz :/. Udało się komuś obejść ten problem? Czy jestem zmuszony używać np. Riva Tunera do wymuszania pożądanego odświeżania?

A wystarczylo zajrzec do README w folderze z gra ;)

 

On CRT displays the refresh rate might be below the optimal. The refresh rate can be overridden by using Start -> Run -> dxdiag, select the More Help tab and use the Override option there.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale nawet do głowy mi nie przyszło żeby sprawdzić czy readme.txt zawiera jakieś rozwiązanie mojego problemu :].

Jestem pewien że problem jest powiązany z DX10, bo podobne objawy miałem w GoW, jednakże tam można było wyłączyć obsługę DX10 i problem znikał. Póki co używam Riva Tunera do wymuszania pożądanego odświeżania, ale gra czasami wysypuje się przy ładowaniu, rzadko ale jednak.

 

Uruchomiłem DXDIAg, jednakże brak u mnie opcji More help, w ogóle jakiś dziwny ten panel dxdiag - brak choćby testów directdraw i direct 3d.

System operacyjny to trial win server 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę od małego problemu gry, mianowicie chodzi o cienie. Nie wiem czy to mój sprzęt, stery (184,48 whql), czy to Prince Of Persia.

post-116203-1229354294_thumb.jpg post-116203-1229354300_thumb.jpg post-116203-1229354306_thumb.jpg

 

Po za tym gra perełka, rodzynek w natłoku paki marketingowej, bugów, patchy, sequeli i.t.p.

Oprawa graficzna i jej zamysł zahacza o artyzm, przepiękne lokacje, tła czy w końcu sam budowa leveli. Na mnie największe wrażenie zrobiły tereny na których walczyłem z alchemikiem. Świetny przyjemy gameplay, satysfakcjonujące walki (gdy połączymy combo mamy akcje z 13-14 ruchów). Nawet przechodzenie tych samych krain kilka razy nie nudzi. Postacie to kolejny majstersztyk. Mają swoją osobowość, charakter, dla nich chce się grać i poznawać ich dalsze losy oraz ich przeszłość. Dialogi to kolejna mocna strona tej gry. Humor i gierki słowne głównych bohaterów są inteligentne i śmieszne. Jedyne czego mi troszkę brakowało to bardziej zróżnicowana muzyka. Jeden motyw przewodni to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej gry. Po obejrzeniu pierwszych screenów myślałem że to będzie jakiś crap, z beznadziejną grafiką. Ale po przeczytaniu waszych postów w których cały czas wychwalaliście tą grę, skusiłem się (Jestem wielkim fanem całej serii PoP). I naprawdę nie żałuję gra jest genialna ! Naprawdę bardzo przyjemnie się w nią gra, bajkowy tryb graficzny bardzo ładnie się prezentuje. Nie znam jeszcze dokładnie fabuły bo jeszcze mało grałem ale już mnie wciągnęło na dobre :wink: Będzie to kolejna dobra gra którą przejdę od deski do deski.

 

 

P.S. Bardzo dobry pomysł z naszą kompanką czarodziejką. Bardzo pomaga w poruszaniu się i w walce :lol2:

 

A co do premiery w Polsce to: Gry-Online 9 Styczeń 2009

Edytowane przez adrianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...