Skocz do zawartości
Oststern

Na Jaki Serial Czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości to wchodziły w lutym na czołówkę wiosenną. W lato wszędzie powtórki, i dopiero jesień zapowiada się ciekawie.

 

Nowy sezon Dextera :)

No i może coś nowego w klimatach Dextera, bo ostatnio to gdzie nie spojrzysz sezon 3, 4, 6... 12..., a te, które są jeszcze na poziomie 1. sezonu są już w jego końcówce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , nowy sezon Dextera

 

do tego kolejne odcinki Lost i naszego Pitbula

na to wszystko czekam z niecierpliwoscia

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knight Rider ;)

 

I jeszcze jedno, ale to w sumie chyba nie bardzo wiąże się z tematem. Ja czekam, aż Sci-Fi (lub inna stacja) kupi prawo do Jericho i nakręcą 3 sezon :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy i pewnie na niektóre seriale sie nie doczekamy jeżeli dojdzie do strajku aktorów. Jak na razie porozumienia brak...

Ja podobnie jak poprzednicy odliczam dni/miesiące do nowych odc. Nieustraszonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast czekam na "Cichociemnych". Nie ukrywam, że mam wielkie obawy do tego jak ten serial będzie się prezentował, już sama obsada mnie przeraziła (Zakościelny...). Historia naszych najlepszych ludzi z podziemnego państwa ma wielki potencjał i nadaje się do przeniesienia na ekran - fajnie, że wreszcie ktoś zaczyna dostrzegać, że w Polsce można kręcić nie tylko "życiowe" seriale takie jak "m jak miłość" czy denne i kiczowate komedie romantyczne nieudolnie kopiowane z Hollywood. Gdyby to tak odpowiednio zrealizować, mógłby powstać naprawdę ciekawy serial sensacyjny oparty na faktach - w ten sposób można uczyć historii ludzi, których ta sama historia w tradycyjnej formie w ogóle by nie zainteresowała.

Niestety jestem realistą (a czasami nawet i pesymistą) i nie oczekuje cudów. W Polsce powstało niewiele dobrych filmów bazujących na prawdziwych wydarzeniach z II Wojny Światowej, ostatnio zawiódł mnie "Katyń" A. Wajdy, a przecież to również był dobry materiał na film, no może nawet "za dobry" bo film był skazany na sukces, czymkolwiek by nie był, podobnie zresztą jak filmy o papieżu. Moim zdaniem nasza historia zasługuje na dużo lepsze ekranizacje. Mimo to nie tracę do końca nadziei i jestem ciekaw co zaserwuje nam nasza kochana TVP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...