Skocz do zawartości
Micho1010

Grafa Do 170zł.pod Agpx8

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wymienić grafe w swoim kompie i szukam najlepszej opcji do 170zł.Głownie zalerzy mi abym mógł długo pograc w gry nie muszę grać na max detalach głównie zalerzy mi abym nie musiał wymieniać grafy za rok :| .Dlatego myślałem nad Ati Radeon HD 2400pro to chyba najlebsza opcja za te pieniądze oto kilka moich obserwowanych aukcji http://allegro.pl/item348748466_sapphire_r...gpx8_dx10_.html

http://allegro.pl/item352464837_gecube_hd2..._700_fv_gw.html

http://allegro.pl/item355511796_nowy_ati_p...dr2_agpx8_.html W tej aukcji cena jest naprawde atrakcyjna :P

i jeszcze odnośnie jak sprawy sie maja z o/c w sumie to piszcie wszystkie propozycje odonsnie tażdej grafy piszcie nawet najmniejsze postrzeżenia Reszta mojego sprzętu Athlon2000+(wkritce bedzie podkrecony na 2500+)Epox 8RDA3 512MB+256MB (mam zamiar kupic 1 kosc 1gb) zasilacz 350wat(jak myslicie wystarczy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 170 kupisz wydajniejszą 7600GS albo taniej 7300GT

ale w HD 2400pro jest dx10 i S.M 4.0 a z tego co sie oriętuje to jest najwarzniejsze aby gry chodziły np.w COD 4 pisało ze na najmniejszych wymaganiach powien byc Radek 9800 a ja miałem 9550 i chodziło elegansko bo obie karty posiadaj S.M 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w HD 2400pro jest dx10 i S.M 4.0 a z tego co sie oriętuje to jest najwarzniejsze aby gry chodziły np.w COD 4 pisało ze na najmniejszych wymaganiach powien byc Radek 9800 a ja miałem 9550 i chodziło elegansko bo obie karty posiadaj S.M 2.0

To źle się "oriętujesz", ponieważ 2400 Pro jest na "eleganską" szynę PCI-e, a nie AGP. Ja ze swojej strony polecam 7600GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX10 w 2400 to zwykły żart. Do tego mało śmieszny. W DX10 to ona chodzi chyba w 400x300 i to LOW.

Cała ta karta jest w zasadzie mało śmiesznym żartem.

dwaIP słusznie radzi. W tej cenie spokojnie znajdziesz 7300GT DDR3 względnie 7600GS DDR3 i to jest najlepsza opcja w tej cenie na AGPx8.

 

@zzizzy, oczywiście, że JEST 2400 PRO na AGP, lecz tylko DDR2.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc odradzacie mi kupienie tego HD2400pro bo bardzo bym chciał pograć w nowsze gry a znając życie to zaraz będą wypuszczać gry na S.M 4 teraz napiszę krudko i zwięzle długo pogram na Gf 7600GS albo 7300GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc odradzacie mi kupienie tego HD2400pro bo bardzo bym chciał pograć w nowsze gry a znając życie to zaraz będą wypuszczać gry na S.M 4 teraz napiszę krudko i zwięzle długo pogram na Gf 7600GS albo 7300GT

Szczerze to juz teraz na nich za bardzo nie pograsz. 7300GT DDR3 w Crysisie już zamula a granie na low to żadne granie. 8600 też podobnie wymięka z tym że na medium. Jak myślisz o graniu to uzbieraj ok 1000zł na proca mobo RAM zasiłke i grafe.

 

PS dred ma sporo racji z tym słownikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...