Skocz do zawartości
Bubby

Skąd te zwiechy??

Rekomendowane odpowiedzi

Siedze sobie dziś przed kompem sprawdzam pocztę outlookiem i przeglądam nasze forum i nagle STOP 8O . Kursor nie chce się ruszać. Komp w ogóle nie reaguje na nic. Po prostu tak jak by ktoś nagle odłączył by mi klawiatruę, mysz i przecisk power na budzie.

Żadnego sygnału z głośnika systemowego. Dysk dalej sobie pracuje ale nie skrobie. Zupełnie nie się nie dzieje. Mogłem jedynie wcisnąć RESET.

A dwie godziny temu zdarzyło mi się coś zpuełnie takiego samego z tym że najpierw był krótki sygnał z głośnika z mobo.

Może komuś już coś takiego się przytrafiło :?:

Wiecie co może być przyczyną :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie stopy bywąłą jak sie proc przegrzewa, spradź w biosie poziem napięc, wytrzyj kuz  z ramu, ze slotów, podociskaj wsyztko.

Na CPU mam chłodzenie wodne max temp przy 100% obciążeniu to 40*C. RAM (mam jedną kość) jest dobrze dociśnięty, podobnie grafika. Wszystkie kable także są dociśnięte.

CPU oryginalnie jest ustawiony na 1400MHz (133x10,5) a teraz mam 1411MHz (166x8,5). Myślisz że powinienem zwiększyć z tego względu napięcie? Fabrycznie powinno być 1,75V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w niedziele instalowałem system (dostałem nowy dysk).

Przed chwilą grałem sobie w BG2. Przechodzę z jednej strefy do drugiej, Auto zapis, odczyt i nagle komp się resetuje tak jak by napięcie sieci elektrycznej spadło. Oczywiście komp brata i TV działały normalnie i z nimi się nie stało. Wygląda na to że to ostatnie to zasilacz nie wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...