Skocz do zawartości
djHaki

Ceny Moddingu w Polsce i USA ---- PATRZCIE i PLACZCIE

Rekomendowane odpowiedzi

:evil: :evil: :evil: znalazlem sklepik w USA z tanimi bajerkami do Moddingu....zreszta popatrzcie sobie sami jakimi cenami tam dysponuja

Polska--kraj zdziercow....i to jeszcze do naszych zarobkow...szkoda gadac :cry: a tam...Swiat jest inny/lepszy/ Niestety

dlaczego w naszym kraju tak drogo...czy nie mozna taniej..chyba NIE

chodzi o to by zedrzec z biednego POLACZKA jak najwiecej kasiory

 

LINK USA shop :twisted: http://www.zxmods.com/cgi-bin/cp-app.cgi

znalazlem jeszcze taki Link...POPATRZCIE NA CENY grilkow /ALIEN/

/Radiacja/RULEZ

:twisted: :twisted: http://www.pctoys.com/productslist.aspx?categoryID=4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm te grile to normalna cena na zachodzie

u nas jest drozej bo oni to pewnie sprowadzaja a nie robią u nas (gupki) ja podobny kupiłem ostatnio za 36 zł (biohazard 80mm)

 

a co mnie jeszcze wkurza to to że u nas niedosc ze drogo to nie ma nic

ja na przykład chcaiałem ostatnio zawiasy i wkręty z akrylu (przeźroczyste) żeby skręcić obudowę z plexi

i co nigdzie ni ma wszędzie pusto

w jednym sklepie mi sprowadzą za 100 zł opakowanie 100 sztuk

normalnie załamka

 

P.S. jak ktoś będzie się chciał dołączyc do tych wkrętów (M3) to niech pisze na emalie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zamowimy cos z tego sklepu ?? na kilka osob przesylke ...

:twisted: :twisted: SNAP swietny pomysl tylko trzeba jakies osobki zebrac :) na mnie mozesz liczyc :twisted: acha dowiedz sie ile kosztuje przesylka do Kraju :) NARQA pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę trochę od tematu komputerów,

 

Poównanie USA do Polski nie ma sensu :cry:

tyle że tak to możemy porównywać sobie wszystko. ceny paliwa, samochodów, inny przykład najnowszy wypasiony notebook toshiby w stanach to powiedzmy 2000$, w Polsce ten sam model kosztuje 2 razy tyle. To są dwa różne światy.

 

Byłem w USA 1,5 roku temu na wyjeździe studenckim. Pracowałem w hotelu w Reno. tygodniowo miałem 250 dolców czyli nie wiele (jechałem na zmywaku, więc nie miałem napiwków itp). wyżywienie w pracy. Hotel kosztował mnie tygodniowo 40$. Przy tak skromnych jak na USA zarobkach mogłem sobie spokojnie żyć. Po dwóch miesiącach oszczedzania stać mnie było na kupienie np. Dodga Stealth (odpowiednik 3000gt) rocznik 92 czyli zaje.... sportową furę. ile w Polsce muszę pracować na taki wózek który u nas kosztuje ok 25-30tys. zł a tam 2-3tys $ (8-12tys. zł) Inna Sprawa że w Polsce zarabiając średnią krajową (a tyle zarabiam) nie stać by mnie było na paliwo do niego.

 

z perspektywy czasu żałuję że wróciłem, ale człowiekowi żal było 4 lat studiów. tylko co z tych studiów mam. :cry: :evil:

 

Niestety jakiekolwiek porównywanie USA do Polski nie ma najmniejszego sensu to dwa całkowicie różne światy i nigdy nie będzie u nas tak jak tam. Każdy kto choc raz tam był wie o czym mówię.

 

No może poza Polakami na GreenPointcie w Chicago. tam niektórzy są od dwudziestu lat i nigdy nie byli poza polską dzielnicą, i przez 20 lat nie nauczyli się angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Snap tylko ja musze do 10 czekac na wyplate ale jak dostane to napewno biore :) sklepik odpowiada :) jakie maja warunki ??

Szkoda ze nie mam znajomosci bo poczta dyplomatyczna za Free bysmy dostali :) bez kosztow przesylki ale coz takie jest zycie

 

WCHODZE W TO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CASE popatrz jeszcze na ta stronke :twisted: :twisted: moze znajdziesz jakis ciekawsze sklepy :) daj znac na priv narqa czekam

 

link http://www.cluboc.net/index.html

 

albo lepiej to http://www.crazypc.com/ :twisted: :twisted:

 

popatrzcie na ceny BUDEK :) :( :( ja chce do USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to ze wchodzimy do EUROPY a w naszych sklepach

BIDa az piszczy jezeli chodzi o WC-CASE-OverClocking

A tam setki produktow :)i cenki przystepne

4max.pl to kaszanka i bida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) moze ktos sie znajdzie z wrocka :) ale ktory sklep ??

http://www.zxmods.com ja proponuje tan

pytanka:

 

- kiedy pojdzie zamowienie ?

- ile wyniesie shipping ?

 

ewentualnie pisalbym sie na bude "Chieftec Aluminum Dragon Cases ATX Mid Size Tower Chassis" z usb na froncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja wypasione okienka :) ale u nas ...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

8O  8O  8O  8O  8O  8O  !!!!!!!!

 

Dołączona grafika

 

buda za 115 $$$  8O  8O czyli 450 zeta a w 4 max 1000  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

 

musza z czegos zyc , zdziercy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]+d_u_p_e_rele matko boska ta cenzura mnie dobija :)

 

Jak by co to mam karte kredytowa visa - latwiej tym placic

Zgadzam sie :twisted: cenzura to beznadzieja :(

 

Z legnicy jesstes?? to blisko wrocka :) mozemy sie zgadac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...