Skocz do zawartości
djHaki

Ceny Moddingu w Polsce i USA ---- PATRZCIE i PLACZCIE

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety polska jest po kilkoma wzgledami najdrorzszym panstwem w europie np. Internet jes unas kilka razy drozszy niz gdzie indziej w europie. Dletego pewnie coraz wiecej widze hasel typu:

w tym kraju trzyma mnie tylko grawitacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNAP-b3tOn-Ja jestesmy zWrocka :) MichalP-Legnica :)

jeszcze ze 2 osoby i mozna BRAC towary tylko ile shipping KOSZTUJE?? bo ja stracilem orientacje:)

dobra dobra ... trzeba sie zorientowac ile przesylka i Z KTOREGO SKLEPU BEDZIEMY ZAMAWIAC ?? poszukajcie czegos taniego , to pomyslimy :) najlepiej jak beda ludzie z Wrocka to bedzie latwiej zebrac kase , wplacic i pozniej dzielic sie tym co przysla, ale inni tez moga sie skladac :) co wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zbierze się trochę chętnych osób, to ktoś będzie musiał podjąć się zebrania kasy (mogą być wpłaty na konto) i ta osoba rezsyłałaby to co by przyszło, łatwo napisać, trudniej zrobić, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli macie zamiar kupowac cos tam to zorietujcie sie ile wynosi przysylka i CŁO , zeby potem nie bylo niemilych niespodzianek

nie ma juz cla na sprzet komputerowy z USA :)

Wreszcie znieśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli macie zamiar kupowac cos tam to zorietujcie sie ile wynosi przysylka i CŁO , zeby potem nie bylo niemilych niespodzianek

nie ma juz cla na sprzet komputerowy z USA :)

 

z tego co sie orientuje to jest tylko vat do doliczneia ale kto sie obwiesza sprzetem przy indywidualnym imporcie ;P

 

a co do USA to fakt tam jest taniej w tych sprawach ale zapier... sie calymi dniami, , jak ci sie uda jakos zalegalizowac to masz szanse na studia - drooogie i wtdey na jkies zycie a tak to jestes wołem american dream byl mozliwy pare, - nascie lat temu teraz jest coraz gorzej :) benzynka tansza, komorki tansze (relatywnie) ale np wynajem lokum np pokoj ok 300$ ,zarcie w porownaniu do usa sprzed 7-10 lat 2 razy drozsze, tak ze jest kolorowo ale dla bogatych albo wyksztalconych w ich uczelniach :)

ale jak jestes zradny to masz jakies szanse a u nas o wiele mniejsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...