Skocz do zawartości
filgra

Hp Czy Asus?

Rekomendowane odpowiedzi

witam! zamierzam kupić laptopa do 4000zł - problem w tym, ze wybór jest tak duży, ze nie mogę się zdecydować. przeglądałem już masę sklepów internetowych, byłem w kilku sklepach komputerowych, ale ciągle nie mogę powiedzieć "to jest to! biorę!". laptop ma być przeznaczony głównie do pisania w Wordzie i przeglądania internetu, jednak czasami pewnie zachce mi sie zagrać w takie gry jak Pro Evolution Soccer 2008, czy Call Of Duty 4, dlatego musi posiadać silne podzespoły. na pewno procesor Intel Core 2 Duo, 2GB pamięci RAM i dysk min. 120GB (czy wyżej wymienione gry pójdą na takim sprzęcie?). zastanawiam się nad wielkością matrycy (15" czy 17") i nad kartą graficzną. z dotychczasowych modeli, które widziałem, najbardziej przypadły mi do gustu:

 

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/21828/

 

i

 

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/24599/

 

który z nich jest lepszy i dlaczego? a może macie jakieś właśnie propozycje? bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A założyć temat w odpowiednim dziale to nie łaska ??

 

Na tym HP z 8400 GS Call of Duty nie pójdzie w przyzwoitych detalach napewno...

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A założyć temat w odpowiednim dziale to nie łaska ??

 

Na tym HP z 8400 GS Call of Duty nie pójdzie w przyzwoitych detalach napewno...

zdecydowanie hp ;-) ma penryna. Asus ma fajną rozdziałkę ale ze swojego doświadczenia i problemu z asusem co musze mu juz 2 raz obudowe serwisowac, innym np pada dvdrw... Odradzam Asusa. Lepiej wybrać HP, albo trochę dopłacić i zamiast Paviliona wziąć HP/Compaq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos, kto uzytkowal juz jakiegos ASUSa wypowiedziec sie na jego temat?

ftrójka jak to ftrójka, przyzwoity lapek. miałem swego czasu coś takiego - teraz używa go mój brat. nic nie skrzypi, matryca na zawiasach sztywno, dziwna tendencje do pękania obudowy tuż obok kursorów, ale bezpłatna wymiana na gwarancji. nic się nie wycierało, matowy wierzch nieco podatny na zarysowania. dobry szybki serwis nmc. coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...