Skocz do zawartości
Sens

Jaka Wiatrówka Do 120zł ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chodze z zamiarem kupna taniej wiatrówki do strzelania na odleglosc 15-25m. Kwota max 120zł z allegro. I teraz czy warto wogole takie cos kupowac? Jak jest z celnoscia takich wynalazkow? Czy np przebija puszke z odleglosci 20m? Jakies opinie i doswiadczenie mile widziane 8O

 

Narazie moim faworytrem jest:

http://allegro.pl/item351832255_najpopular...ag_gratisy.html

 

Dzieki za pomoc 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz czy warto wogole takie cos kupowac?

Nie bo nie dość że z jakością to nie ma nic wspólnego to jeszcze sobie krzywdę można zrobić.

 

Jak jest z celnoscia takich wynalazkow?

Słabo, bardzo słabo

 

Czy np przebija puszke z odleglosci 20m?

Tak

 

EDIT:

 

www.bron.iweb.pl , www.airguns.pl << poczytaj sobie

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na forum o wiatrówkach - podroby za ~150 PLN są wręcz niebezpieczne w obsłudze ... a celność na 20m - dla broni długiej nawet kiepskiej można osiągnąć dobre rezultaty ... puszkę przebijesz. Pomimo że sam też chciałbym tanią wiatrówkę to i tak osobiście nie kupię czegoś nawet za 150 PLN bo wiem że to po prostu beznadziejny syf i nawet strzelanie raz na miesiąc może w pewnym momencie okazać sie problemem (np. spust się zepsuje albo się zranisz podczas ładowania itp.).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum jakie trzeba dać za wiatrówkę nadającą sie do strzelania to 350-400 zł i w tej cenie polecam Slavia 631. Wiatrówka za <200 zł to tak jak zasilacz komputerowy za paredziesiąt zł - po prostu nie może być dobra.

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej bym tego nie kupił, w miare dobre tanie wiatrówki to coś ala SLAVIA 634 czy Weihrauch HW-30s, jednak startują one od 600zł. Za mniejsze pieniądze jak już to szukał bym czegoś używanego.

 

EDIT:

Za 400zł to faktycznie slavia 631 jest OK, zapomniałem o niej

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyka na wiatrówce świetna sprawa dla mnie, tyle że to już jest spory wydatek nierzadko przekraczający cenę karabinka

 

Te wszystkie lunetki za 20 czy 200zł rozlecą się na sprężynie baaardzo szybko...nie mówiąc już o tym że obraz zbyt wyraźny nie będzie.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam ruską wiatrówkę za 100zł+0,7 vódki i jakoś nie narzekam na celność mam też do niej lunetkę za kilkadziesiąt zł i też jest celna w dodatku widać przez nią normalnie a nie jak ktoś tu napisał zamazany obraz, jakoś ani raz się nie zraniłem ani nikogo nie zabiłem przy okazji, chyba trochę przesadzacie z tymi wiatrówkami za 1000zł + lunetki za 1200zł... przecież kolega chce sobie rekreacyjnie do puszek postrzelać a nie startować w zawodach na zimowej olimpiadzie, moja rada poszukaj jakiejś starej używanej ruskiej wiatrówki w swojej okolicy podjedz - sprawdź czy jest celna i kup, ja taką nabyłem i jestem zadowolony do rekreacyjnego walenia w puszki zupełnie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lo byly ruskie, zajechane wiatrowki i z niewielka korekta dalo sie z nich strzelac (byly powtarzanlne), ale chyba jednak doplace i kupie nowego crosmana ponoc do puszek i butelek w sam raz, a jakosc duzo lepsza.

 

A co do tego wynalazku z tematu, to widzialem artykul jak to poucinalo palce jakiemus chlopakowi z Bydgoszczy.

http://www.airguns.pl/porady-sprzet-obcinaczka-palcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, dozbieraj i szukaj już do 300zł kupisz Hatsana z którego postrzelasz

a za te 120 zł to szkoda nerwów i zdrowia.

 

Pamiętaj nikt nigdy Ci za darmochę nie sprzeda czegoś starannie wykonanego i jakościowo.

 

Za 120 zł to sobie można z kolby o ścianę walić 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Panowie czy tylko mi sie wydaje czy forum zalewane jest coraz wieksza iloscia "spamu"/ "reklam"?

Kupno kolimatora za 160zł do wiatrówki za 100zł jeszcze nikogo nie zabije ale o zgrozo na forach w których ludzie proszą o pomoc medyczną gdzie powinni z tym pójść do lekarza a wyskakują tacy "spamerzy" i polecają na niewyleczalną chorobę ziółka z aloesem to już powinno być karane więzieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno kolimatora za 160zł do wiatrówki za 100zł jeszcze nikogo nie zabije ale o zgrozo na forach w których ludzie proszą o pomoc medyczną gdzie powinni z tym pójść do lekarza a wyskakują tacy "spamerzy" i polecają na niewyleczalną chorobę ziółka z aloesem to już powinno być karane więzieniem.

Za co miałby taki delikwent skazany 8O ? To raczej idiotą (i przy okazji winnym w razie czego) jest ten, kto prosi o poradę prozdrowotną na forum o ASG ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...